Grzegorz Rzemieniuk - opinie - Gdynia, Chirurg, Stomatolog

Gabinet dentystyczny
Rzemieniuk Grzegorz
Spec. chirurgii stomatologicznej.

mail: grzemieniuk@op.pl

Telefon kontaktowy: 

tel. / fax: 0 58 781 44 18

Dane adresowe: 

81-509, Gdynia, Bytomska 26 lok. 1

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-29 15:50, Aktualizacja: 2008-08-29 15:50

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Gdynia Stomatolog Gdynia
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Grzegorz Rzemieniuk

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Tragiczna kultura osobista

Tragiczna kultura osobista lekarza ( a raczej jej brak) i podejście do pacjenta. Przyszedłem na konsultacje do lekarza w sprawie ekstrakcji osemki. Lekarz był niezbyt przyjemny ale wytłumaczył przebieg zabiegu. Lekarz został uprzedzony o występowaniu u mnie odruchu wymiotnego. Zamiast zrozumienia spotkałem się z oschlym podejściem ze to siedzi w głowie i stwierdzeniem generalnie że to wymysły. Po położeniu się na fotel lekarz był niedelikatny i pozwalał sobie na komentarze w stylu " chlopie ogarnij się" i tym podobne, przy czym wyraźnie pokazywał swoje zdenerwowanie i niezadowolenie. Lekarz był oburzony faktem iż posiadam odruch wymiotny mimo wcześniejszego uprzedzenia i stwierdził ze on tak nie będzie prowadził zabiegu i ze mam się zastanowić i " ogarnąć" i że on się dziwi ze ogóle ktoś mi te zeby robił jak mam odruch wymiotny. Dodatkowo sąsiedni ząb został poważnie naruszony przez osemke a lekarz nie wydawał się tym zbytnio przejęty i zostałem wypuszczony od dentysty z bolącym zębem. Poszedłem do innego stomatologa i bez najmniejszego problemu sasiedni zab został naprawiony a u innego chirurga operacja ekstrakcji jedynki została przeprowadzona beż problemów i w sposób bardzo komfortowy i co najważniejsze w miłej atmosferze.
Chyba nigdy nie byłem jeszcze tak oburzony po wizycie u żadnego lekarza jak po wizycie u dra Rzemieniuka. Oczywiście mimo braku pomocy i chamstwa a także mimo bardzo krótkiego czasu wizyty, bez zawahania pobrał niemałą opłatę. Stanowczo odradzam wizyty u doktora Rzemineniuka.

Świetny specjalista.

Świetny specjalista. Polecam, zwłaszcza tym, którzy dostają ataku paniki przed wizytą u stomatologa(tak jak ja). Zabieg usunięcia zęba wykonał sprawnie, dokładnie opisując co w danej chwili będę odczuwać. Może to dość dziwne ale z gabinetu wychodzi się z uśmiechem! Zapisując się na wizytę sugerowałam się opiniami z tej strony i nie zawiodłam się, więc wystawiam też i swoją, naprawdę gorąco polecam doktora Grzegorza!

Krótko, zwięźle i na

Krótko, zwięźle i na temat: dr Rzemieniuk to najlepszy specjalista w swoim fachu! Pełen profesjonalizm! Z próchnicą powierzchniową poradził sobie bez znieczulenia i nie bolało. Wyrywanie ósemki sprawnie i bezboleśnie. Wspaniale potrafi rozładować atmosferę i napięcie jakie towarzyszy chyba zdecydowanej większości pacjentów w trakcie wizyty u dentysty. Na bieżąco informuje pacjenta o przebiegu zabiegu, jakie w danej chwili mogą występować odczucia a także o tym, co będzie się działo z organizmem po ekstrakcji zęba. Niesamowite poczucie humoru dr Rzemieniuka sprawia, że wychodzi się z jego gabinetu z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim, a w szczególności osobom sparaliżowanym strachem na samą myśl o wizycie u stomatologa. Oby jak najwięcej takich lekarzy! Absolutnie polecam!!!

Doskonały chirurg,

Doskonały chirurg, absolutny mistrz w swoim fachu i perfekcjonista.
Polecam wszystkim

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania