Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Katarzyna Babczyńska - opinie - Katowice, Stomatolog

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Katarzyna Babczyńska
RTG, endodoncja, wybielanie, piaskowanie Katowice

Telefon kontaktowy: 

032 203 13 82

Dane adresowe: 

ul. Ligocka  86 C
40-569 Katowice

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-02 12:00, Aktualizacja: 2009-07-02 12:00

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Katowice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Katarzyna Babczyńska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Codzienna Stomatologia

Codzienna Stomatologia Kosmetologia lukasz babczynski oszuści babczynscy oszusci dorabiają się majątków okradają c wcześniej pacjentów. Kupili sobie domek w górach za przekręty na pacjenta ch i jeszcze oglaszaja to na fejsbukach. Oszołom y wstydu nie mają hajs im w duupach poprzewracal totalnie. Szweda kupilas sobie nową skórzana karteczkę juz za ukradzione pieniadze czy czy może twoj nabija k znów zafundował ci na dzień matki wakacje w kurorcie zagraniczny m ? Złodzieje jeszcze się afiszuja tym co kupują za ukradzione pieniądze

A ja też nie polecam anna

A ja też nie polecam anna babczyńska - chmielewska. Zaczęła sie ze mnie śmiać gdy przechodziłam zgłaszać powikłania po wizycie. Urządziła sobie mistrzostwa świata w kpinach ze mnie. Wymachiwala paluchem w moja strone jak przyglup jakiś stalam i patrzalam na twn jej teatrzyk i pomyślałam że Mózg jej odjechał totalnie albo chora psychocznie jakaś ktorej leki przestaly dzialac.

Anka Babczyńska -

Anka Babczyńska - Chmielewska pseudo dentystka. P
Boruje tak szybko jakby miał jej za chwilę autobus miał uciec. Niedokładne boruje wiecej zdrowego zęba zborowala zlosnicA glupia.

Łukasz babczyński dentysta

Łukasz babczyński dentysta pseudo ortodonta chory psychicznie zboczeniec. Odchudzil pacjentce ortodontycznj wraz z petsonelem pośladki cycki poniszczyl tkanke łączna myslowice codzienna stomatologia ten oszolom pracuje.

Na kolana skurwwysynie!

Na kolana skurwwysynie! prostuj dałnie druta ale juz! Wstań Łukasz wstań ja żartowałem debilu, wstan i powiedz grzecznie gdzie mi umiesciles drut. Na zębach czy na hujju?

Ja mam wątpliwości czy on

Ja mam wątpliwości czy on studia skończył medyczne czy tylko szkole podstawową nr 8. Żeby pomylić pacjentce zęby z dupà to anatomie musiał ten ulom zdać na celująco haha

Rzeczywiście zajrzałem na

Rzeczywiście zajrzałem na jego Facebook tego dentysty i tam jego pacjentka zamieściła zdjęcia nawet pośladków ubytkami tluszczu na nich. Na rękach. Napis na udzie bardzo wyraźny ŻRESZ ŻLE na udzie wyryl jej przez spodnie masakra i serduszko na policzku. Spray sądowe umorzyli. Strach iść do takiego strach własne dzieci do niego wpuszczać. Zobaczyć te dzieła sztuki można na Facebooku profil Kleo Patra. W Google sam wyskakuje ten profil wystarczy wpisać dentysta Łukasz Babczynski nie polecam albo polecam na licznych zdjęciach można to zobaczyc.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania