Jacek Franczak - opinie - Kraków, Ginekolog

Ginekolog szpital św. Rafała SCANMED w Krakowie

Telefon kontaktowy: 

12 629 88 00

Dane adresowe: 

ul. Bochenka 12
Kraków
www.swrafal.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-12-04 14:14, Aktualizacja: 2011-07-08 14:05

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Jacek Franczak

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

pan dr od jakiegoś czasu

pan dr od jakiegoś czasu jest w szpitalu św. Rafała nie jak do teraz na Armii Krajowej. Mnie to trochę przeraża, bo mam teraz prawie całe miasto do przejechania, ale warto...

generalnie to jest tak, że

generalnie to jest tak, że jest najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia, jak dla mnie nie ma lepszego w Krakowie (wiem, subiektywnie, ale co tam:)

to jeden z lepszych

to jeden z lepszych ginekologów w Krakowie. ja, moja siostra i nasza kuzynka też u niego spędziłyśmy po 9 miesięcy:) polecam!

zgadzam się z innymi

zgadzam się z innymi opiniami! fantastyczny człowiek oraz lekarz. posiada wiedzę oraz doświadczenie. jest bardzo rzetelny, ale i opanowany, jeśli chodzi o wydawanie sądów - prowadził moją ciążę, która nie należała do najłatwiejszych zarówno dla mnie, jak i dla lekarza - dr Franczaka. ale nigdy nie odczułam, żeby się denerwował albo był zmęczony moim przypadkiem. zawsze natomiast uśmiech, miły ton głosu i spokój. gdybym miała mieć kolejne dziecko to tylko pod jego nadzorem - komfort i poczucie, że ma się bardzo dobrego specjalistę u boku.

bardzo dobry lekarz

bardzo dobry lekarz ginekolog - polecam kobietom, które planują dzidziusia, ponieważ Pan doktor jest świetny psychologiem i bardzo miłym człowiekiem. potrafi słuchać pacjentki i odpowiadać na pytania - rzetelnie!

Lekarz prowadził ciąże

Lekarz prowadził ciąże mojej żony- jest super, najlepszy od tych spraw.

Dr Jacek Franczak to bardzo

Dr Jacek Franczak to bardzo dobry specjalista. Dzięki jego rzetelnej i fachowej opiece w sierpniu zostanę mamusią :-) Zgłosiłam się do niego rok temu w związku z problemami hormonalnymi. Wcześniej byłam prowadzona przez lekarkę prawie rok na chorobę, której właściwie nie miałam i która dała mi do zrozumienia, że w praktyce mogę nie mieć dzieci. Lekarka błędnie postawiła diagnozę, natomiast Dr Franczak podczas długiej i skrupulatnej oceny postawił zupełnie inną, trafną diagnozę i wskazał leczenie, dzięki któremu dzisiaj jestem w 3 miesiącu ciąży i po raz pierwszy od dawna czuję się bezpiecznie i że mam świetną opiekę mojego ginekologa. Dr Franczak podczas wizyty jest bardzo dokładny, słucha z uwagą co pacjent ma do powiedzenia, a przede wszystkim tłumaczy i jeszcze raz tłumaczy. Po raz pierwszy spotkałam się z sytuacją, że właściwie o nic nie muszę pytać np. podczas badania USG, bo Pan Doktor wykonując badanie cały czas opisuje co dzieje się na ekranie. Idąc do Pana Doktora na wizytę miałam obawy przed pójściem do ginekologa - mężczyzny, ale teraz nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza. Gorąco polecam! Centrum Medyczne Scanmed ul. Al. Pokoju 2 Kraków

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania