Jacek Neczyperowicz - opinie - Katowice, Dermatolog

lek. med. dermatolog Jacek Neczyperowicz

Telefon kontaktowy: 

0 32 359 09 34

Dane adresowe: 

40-851, Katowice, Żelazna 1
woj. śląskie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-25 15:13, Aktualizacja: 2008-08-25 15:13

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Dermatolog Katowice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Jacek Neczyperowicz

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Najlepszy dermatolog jakiego

Najlepszy dermatolog jakiego znam. Trafiłam do niego przypadkowo i dopiero teraz czytam opinie na jego temat i faktycznie potwierdzam że jest bardzo dobrym lekarzem.

Pan doktor Jacek

Pan doktor Jacek Neczyperowicz jest niezwykłym człowiekiem i lekarzem, który nie tylko zna się na swojej pracy, ale przede wszystkim chce pomóc pacjentowi. Miałem spory problem z prąciem. Trafiłem do Pana doktora z fatalnym przypadkiem. Inni lekarze leczyli mnie od 1,5 miesiąca, a ja myślałem o samobójstwie. Na początku pojawiły mi się czerwone plamki na żołędzi. Inny dermatolog stwierdził, że to bakteryjne i przepisał maść na bakterie. Nic nie pomogło, a wręcz było gorzej. Poszedłem do innego lekarza, który stwierdził, że to grzyby i przepisał tabletki i maści na grzyby. Nic nie dawało, a wręcz było gorzej. Prącie spuchło, a straszliwy ból utrudniał nawet chodzenie. Wróciłem więc do pierwszego dermatologa, który przepisał antybiotyk i kolejne maści. Stan się pogarszał więc kazał mi zalać penisa "fioletem". Płakałem z bólu i pieczenia. Prącie pokryło się ranami, a nawet zwykłe dotknięcie chusteczką kończyło się strasznym krwawieniem. Byłem załamany. W międzyczasie robiłem wymazy, które wykazały obecność Enterococcus faecalis. Ze strasznym bólem pojechałem na nocny dyżur do szpitala dermatologicznego w Katowicach. Dyżurny lekarz odesłał mnie do Pana doktora Neczyperowicza. Za wizytę zapłaciłem, ale przyjęty byłem następnego dnia w przychodni przy ul. Żelaznej. Pan doktor od razu zdiagnozował problem, nakazał odstawienie wszystkich leków i maści (co mnie poważnie zdziwiło i na początku zastanawiałem się czy to robić). Jednak zaufałem Panu doktorowi. Pan dr Neczyperowicz przepisał wyłącznie sól fizjologiczną i nakazał moczyć w niej penisa oraz pić tyle wody ile się tylko da. Po 3 dniach zacząłem odczuwać poprawę, a po tygodniu zeszła mi opuchlizna i zmniejszył się ból. Podczas kolejnych wizyt Pan doktor nakazywał kontynuowanie leczenia w nakazany sposób. I jak się okazało - było to skuteczne. Przyznam się, że w międzyczasie konsultowałem się jeszcze z innym dermatologiem, który przepisał mi maść ze sterydami i antybiotyk - na szczęście nie wykupiłem recepty, tylko postanowiłem zaufać dr Neczyperowiczowi. Co było słuszną decyzją. Dziś mija miesiąc od przejęcia mnie przed Pana doktora Neczyperowicza i moje prącie jest zagojone. Pomogła sól fizjologiczna. Tabletki i maści na bakterie i grzyby tylko potęgowały objawy choroby. Każdy kto ma podobny problem powinien się natychmiast zgłosić do doktora Jacka Neczyperowicza. To doskonały fachowiec i miły człowiek. Takich lekarzy już na tym świecie jest niewielu. Dziękuję Panie doktorze!

Też lwczę się u

Też lwczę się u doktora,może nawet na tą samą chorobę. Zalecił moczenie prącia w soli fizjologicznej i przepisał maść z sterydami. Jednak długie stosowanie maści spowodowało pęknięcie naczyń i obrzek prącia. Ból i widok nie do zniesienia. Nie wiem co robić dalej ....

bardzo dobry lekarz, tyle

bardzo dobry lekarz, tyle czasu poswieca pacjentowi jak malo ktory w dzisiejszych czasach nie patrzy na zegarek wyslucha do konca, dziekuje:) Gliwice:)

Byłam ; ) i musze przyznać

Byłam ; ) i musze przyznać że za pierwszym razem trafnie dobrał lek.Różnice odczułam już po 2 dniach a po 2 tygodniach moja skóra stała się dużo gładsza

Bardzo dobry lekarz, byłam

Bardzo dobry lekarz, byłam wcześniej u innego dermatologa, który nie miał pojęcia co mi jest. Pan dr Neczyperowicz rzucił tylko okiem i już wiedział. Zdiagnozował, wyczerpująco opowiedział o przyczynach i przebiegu choroby, przedstawił różne możliwości leczenia w zależności od grubości portfela zainteresowanego;-). Polecam wszystkim.

Pan dr Jacek Neczyperowicz

Pan dr Jacek Neczyperowicz jest wspaniałym lekarzem mój syn leczy się u doktora od kilku lat ,pełny profesjonalizm,wyczerpująca informacja dla pacjenta,trafne diagnozy oraz skuteczne leczenie,zawsze ma czas dla pacjenta jest wspaniały.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania