Jan Kaczmarkiewicz - Primo Medica - opinie - Warszawa, Psychiatra, Seksuolog

Jan Kaczmarkiewicz - specjalista psychiatra II stopnia, seksuolog. Leczenie depresji, nerwic, anoreksji bulimi, uzależnień, zaburzeń snu,

Telefon kontaktowy: 

022 828 11 40

Dane adresowe: 

Primo Medica sp. z o.o. Warszawa ul. Chocimska 31 lok 15 Centrum Warszawy

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek - piatek od 09.00 d0 21.00

Koszt wizyty: 
100-150
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-24 18:24, Aktualizacja: 2013-12-04 09:41

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychiatra Warszawa Seksuolog Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Jan Kaczmarkiewicz - Primo Medica

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Fachowa pomoc,miła

Fachowa pomoc,miła obsługa, świetny personel,zrozumienie dla pacjenta, świadoma dla pacjenta terapia, wyjaśnianie istoty problemu pacjenta,leczenie człowieka a nie choroby to główne atrybuty poradni- bardzo ,bardzo polecam '''''

Polecam ,jest swietnym

Polecam ,jest swietnym diagnostą i terapeutą.Można powirzyć mu swoje problemy a zrobi wszystko by pomóc.Sama tego doświadczyłam.Teraz moge cieszyć sie ,życiem , wiem co to radoąść z życia.Jestem pod jego stłą lekarską opiekąi nie zmienię na kinnego lekarza.

POLECAM! Sympatyczny

POLECAM! Sympatyczny człowiek i lekarz, opanowany, spokojny, potrafi słuchać i rozmawiać z pacjentem, leczę się ponad 2 miesiące i wiem że przede mną jeszcze długa droga, ale są już pozytywne efekty leczenia. Cieszę się, że trafiłam na takiego dobrego lekarza:)

Myslę,że tak jak ja inni

Myslę,że tak jak ja inni pacjenci sa również zadowoleni.Słyszę na ten temat opinie.Zająl sie moim zdrowiem i sa rezultaty pozytyewne.Zrozumiałe,że3 leczenie to nie tylko prochy po ,których nie można funkcjonowac , to słowa słuszane z ust lekarza i jego podejście dp człowieka leczy.Z czystym sumieniem i olbrzymim przekonaniem polecam.

zdecydowanie nie polecam -

zdecydowanie nie polecam - 1-wsza wizyta trwała 15 minut (miało być 60). Po krótkiej rozmowie, usłyszałem tylko, że trzeba zrobić koniecznie testy MMPI (450 zł w tej klinice, 250-300 w innych) zanim zaczniemy psychoterapię.

Nie musiałeś

Nie musiałeś prawdopodobnie wykonywać testów/powszechnie stosowanych dla pełnej diagnostyki/ w tej klinice .Mogłeś wybrać inne miejsce.Nie wierz,e ,że wizyta była zbyt krótka.Byłam u doktora-jestem jego stałą pacjentką i nie było tak by wizyta była zbyt krótka.Przemawiaprzez ciebie gorych ,która może być objawem twojej choroby

Polecam bo jest godny

Polecam bo jest godny polecenia.Jestem pod jego stałą opieką.Pierwszy mógł mi pomóc a myślałem ,że nie bedzie mi można pomóc.

Polecam doktora to

Polecam doktora to lekarz,którego należy cenic Polecam

Jestem bardzo zadowolony z

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u doktora ,mój problem jest bardzo skomplikowany.Nie chce o nim mówic,ale wiem ,że znalazlem pomoc mimo,że nie miałem nadziei

Doskonały diagnosta i

Doskonały diagnosta i terapeuta.Mozna z całym zaufaniem powierzyc swoje zdrowie

Byłam u doktora

Byłam u doktora Kaczmarkiewicza w Primo Medica w ubiegłym tygodniu. Potwierdzam, że wizyta bardzo profesjonalnie i miło przeprowadzona. W końcu mam wrażenie, że jest mi ktoś w stanie pomóc i ulżyć. Nie chcę chwalic dnia przed zachodem słońca, bo przede mną długa jeszcze droga do powrotu do zdrowia, ale mam wrażenie że w końcu jestem na właściwej stronie.

Fachowiec w każdym calu.

Fachowiec w każdym calu. Nie skraca wizyt. Potrafi słuchać. Cierpliwy, profesjonalny - zna się na rzeczy. Lubi swoich pacjentów. Szczerze polecam.

zadowolony

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania