JAROSŁAW LENARTOWICZ lekarz specjalista psychiatra i seksuolog - opinie - Warszawa, Psychiatra, Seksuolog, Wizyty domowe

w_d472619f.jpg

Lekarz, specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W naszym Zespole konsultuje pacjentów psychiatrycznie i seksuologicznie, kwalifikuje do terapii, decyduje o leczeniu farmakologicznym, orzeka o czasowej niezdolności do pracy (ZUS-ZLA-L4), jak również udziela porad terapeutycznych i kontrolnych z zakresu psychiatrii przed, w trakcie i po zakończeniu terapii.
Ma doświadczenie w opiniowaniu jako Biegły Sądowy z zakresu psychiatrii, jako specjalista-konsultant ZUS ds orzekania o czasowej/trwałej niezdolności do pracy, nabycia/utraty uprawnień do świadczeń rentowych, kontrolował prawidłowość wystawiania druków L-4 przez innych lekarzy-psychiatrów, jako współorzekający w sprawach wydawania/przedłużenia zezwoleń na posiadanie broni.
Mimo zdobycia tytułów specjalisty w dziedzinach psychiatrii i seksuologii, wciąż nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz zdobywa nowe umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, warsztatach, konferencjach i zjazdach naukowych organizowanych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Alzheimerowskie oraz Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, których jest członkiem.
Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z Pacjentami z zaburzeniami nastroju, psychozami, nerwicami, Pacjentami z zaburzeniami odżywiania, lękowymi oraz uzależnionymi od alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinikach Psychiatrycznych Uniwersytetów Medycznych w Poznaniu i Warszawie, w CMKP w Warszawie, w Wojewódzkich Szpitalach dla Nerwowo i Psychicznie Chorych, Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich, Poradniach Odwykowych, Oddziałach Sądowych, Dziennych i Całodobowych początkowo pod merytorycznym nadzorem znanych Profesorów Psychiatrii, Seksuologii i doświadczonych specjalistów w tych dziedzinach, a później już sam, jako specjalista. Ma również doświadczenia w pracy w Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych, Domach Pomocy Społecznej oraz z Pacjentami w warunkach pozbawienia wolności.

Prowadził szkolenia i wykłady z zakresu psychiatrii dla lekarzy i średniego personelu medycznego oraz wykłady dla lekarzy specjalizujących się w seksuologii w Centrum Medycznym Kształcenia podyplomowego w Warszawie.

Telefon kontaktowy: 

Rejestracja: tel. +48 22 455 51 85;
tel. kom. +48 604 277 633

Dane adresowe: 

Przychodnia lekarzy specjalistów BARIAMED Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 11/19 (parter, gab. 32)
00-508 Warszawa (naprz. d. DH SMYK)
www.seksuolog-psychiatra.warszawa.pl

Koszt wizyty: 
170 - 200 PLN
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-04-08 01:41, Aktualizacja: 2017-03-20 14:32

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o JAROSŁAW LENARTOWICZ lekarz specjalista psychiatra i seksuolog

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Dory lekarz w każdym calu.

Dory lekarz w każdym calu. Diagnozuje problem, zlec badania, jest dostępny i pozytywny.Informuje o lekach i długości leczenia. Potrafi wysłuchać. Cierpliwy, profesjonalny, życzliwy - zna się na medycynie i terapii. Lubi swoich pacjentów. Szczerze polecam. A. W.

Doktor Lenartowicz jest

Doktor Lenartowicz jest super lekarzem od roku pomaga mi i dzięki niemu stanąłem na nogi. Trafione leki, a przede wszystkim trafna diagnoza już po pierwszej wizycie. Całościowe podejście do pacjenta. Wykluczenie innych możliwych chorób. Gorąco polecam.

Super lekarz! Bardzo

Super lekarz! Bardzo sympatyczny, pozytywny, a przy tym kompetentny. Potrafi dobrać leki, interesuje się pacjentem, jego rodziną, pracą, obawami; nigdy nie odmówi pomocy. Pamięta swoich pacjentów, co jest bardzo miłe. Mam do niego pełne zaufanie. Poleciłem również swoim dwóm kumplom. Jeden ma podobny problem, a drugi-depresję po rozwodzie z żoną. Po miesiącu terapii czuję się już prawie dobrze. Pozlecał mi badania, których nawet internista nie zlecił, choć powinien był. Jestem bardzo zadowolony. Mariusz.

Wspaniały Człowiek i

Wspaniały Człowiek i wysokiej klasy Specjalista. Polecam całym sercem i z czystym sumieniem. :)

Bardzo życzliwy człowiek i

Bardzo życzliwy człowiek i świetny diagnosta. Jeśli chodzi o mój "beznadziejny" przypadek, to bardzo mi pomógł, jestem mu wdzięczny.

witam, z czystym sumieniem

witam, z czystym sumieniem polecam pana doktora,kultura osobista na najwyższym poziomie,kompetencja ogromna, wiedza o działaniu leków, indywidualne podejście do pacjenta a przy tym wyczerpujące odpowiedzi na pytania już wiem ze to lekarz którego szukałam od paru lat polecam. Anna

Uważam osobiście, ze jest

Uważam osobiście, ze jest to jeden z lepszych lekarzy w Warszawie, a miałam przyjemność być już u czterech. Doktor potrafi bardzo dobrze wychwycić co dolega pacjentowi i dodatkowo podnieść go na duchu. Niewątpliwą zaletą jest też fakt, że podchodzi całościowo- zlecił badania laboratoryjne, wypytywał o choroby internistyczne, o pobierane przeze mnie leki, by nie było niekorzystnych połączeń z antydepresantami, które zresztą trafnie dobrał już za pierwszym razem. Wiem, ze zawsze mogę na niego liczyć.
Katarzyna D.

bardzo dobry specjalista

bardzo dobry specjalista poświęca czas pacjentowi, jego diagnozy są trafne a leczenia skuteczne, polecam bardzo, jest to miły i kompetentny człowiek, któremu można powierzyć swoje zdrowie. Pomógł mi przejść przez problem, jakim była nerwica lękowa i uzależnienie. Dorota

Bardzo rzetelny,

Bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wczuwa się. Widać że zależy mu na pacjencie. Poczułam się bardzo dobrze już po samej rozmowie z nim. Leki też pomogły. Z pewnym opóźnieniem, ale tak miało być. Po depresji ani śladu. Polecam każdemu. Jest dobrym fachowcem i człowiekiem. Zawsze doradzi, nie naciąga na mnóstwo wizyt i na drogie leki. Jest szczery i bardzo kompetentny w tym co robi.
Kasia

polecam, bardzo spokojnie

polecam, bardzo spokojnie wyjaśnia i słucha pacjenta. przede wszystkich pamięta to, co do niego mówiłam na poprzednich spotkaniach, a to cecha deficytowa u lekarzy :)

Niezbyt często sie zdarza,

Niezbyt często sie zdarza, by można było polecić lekarza. W tym przypadku moge to zrobić z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością.

Tego psychiatrę poleciła

Tego psychiatrę poleciła mi moja znajoma, która też się u niego leczyła. Jestem zadowolona. Byłam u niego już na czwartej wizycie i czuję się o wiele lepiej. Jest to człowiek, do którego chce się przychodzić. Nie nalezę do osób otwartych i rozmownych, wielu rzeczy się wstydzę, ale jemu bez problemu się otworzyłam i powiedziałam o wszystkim. Spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem. Dziękuję, Panie Doktorze.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania