Joanna Zaręba - Górecka - opinie - Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Psychoterapeuta

Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna specjalisty pracującego pod superwizją superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Psychiatrycznego.

OFERTA:
PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA, TERAPIA MAŁŻEŃSTW/ PAR,PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE,PORADNICTWO WYCHOWAWCZE, DIAGNOZA PSYCHOLOGICZNA

Pomoc osobom dorosłym oraz młodzieży doświadczającym trudności w codziennym życiu, mającym problemy w kontaktach społecznych, relacjach rodzinnych, cierpiącym z powodu lęku, smutku, depresji, znajdującym się w sytuacji kryzysu (rozpad związku, żałoba), pracuję również z osobami z rodzin dysfunkcjonalnych, których urazy psychiczne z dzieciństwa mogą być źródłem różnorodnych trudności i cierpień w życiu dorosłym.

Telefon kontaktowy: 

509-494-491

Dane adresowe: 

Dąbrowa Górnicz, ulica 3-go Maja 14
www.gabinet-psychologiczny.c0.pl
joanna.zareba@interia.pl

Dni i godziny przyjęć: 

Ustalenie terminu wizyty telefonicznie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-10-26 18:10, Aktualizacja: 2008-12-10 13:59
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Joanna Zaręba - Górecka

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani Joasia to bardzo

Pani Joasia to bardzo mądry, ciepły człowiek.Pomogła mi nauczyć się panowania nad lękiem, wręcz "wyprowadziła" z domu.Gdyby nie terapia u niej, to nie wiem jak byłoby ze mną.

Zgłosiłam się do pani

Zgłosiłam się do pani magister z problemem depresji, miałam trudny okres w życiu, dużo stresu, trudną relację z moim mężem, na ten moment wszystko mnie przerastało.Zgłosiłam się wcześniej do psychiatry-zaproponował mi leki, powiedział bym skorzystała z pomocy psychoterapeuty-polecił panią Joannę Zaręba-Górecką. Nie zażywam leków, pomogła mi pani Joanna.Rozmowy nie były łatwe wymagały ode mnie dużego zaangażowania, cierpliwości, pani Joanna sukcesywnie mi w tym pomagała, jest ciepłą osobą, widziałam i czułam jej wsparcie, troskę o mnie.Czuję się o wiele lepiej, znam źródło swoim problemów, uczę się dbać o siebie, wspierać.Polecam panią Joannę, mnie pomaga.

Gorąco polecam, rozmowy z

Gorąco polecam, rozmowy z panią Joanną pomagają mi, odzyskałam wolność, uczę się dbać o siebie, uczę się szacunku do siebie.To ważne dla mnie doświadczenia.

Spotykam się z panią

Spotykam się z panią Joanną od kilku miesięcy. Czuję jej zaangażowanie i troskę podczas każdej wizyty. Te rozmowy oraz polecana literatura pozwoliły mi poszerzyć horyzonty, dowiedzieć się więcej o sobie i nabrać większego zaufania do siebie. Pani Joanna pokazała mi różne drogi do uzyskania wewnętrznego spokoju, ale również okazywanie sobie nawzajem szacunku i życzliwości. Zawsze czuję się u niej bezpiecznie i wychodzę z pozytywną energią.Polecam tym, którzy potrzebują pomocy.

Polecam tego psychologa,

Polecam tego psychologa, uprzejma, konkretna, dzięki współpracy z panią psycholog czuje się lepiej, jestem w stanie opanować swe lęki, w moim przypadku warto było pójść.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania