Józef Bieguszewski - opinie - Gdańsk, Ginekolog, Położnictwo

Bieguszewski Józef, lek. med.
Spec. położnictwa i ginekologii

Telefon kontaktowy: 

(0 58) 341 19 85

Dane adresowe: 

80-437, Gdańsk, Wajdeloty 12/13

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-10 14:58, Aktualizacja: 2008-07-10 14:58

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Gdańsk Położnictwo Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Józef Bieguszewski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Najgorszy ginekolog u

Najgorszy ginekolog u jakiego byłam, zero profesjonalizmu, nie odpowiada na pytania dotyczące dolegliwości, wymyśla niestworzone rzeczy. Jedyny moment w którym był miły to jak zaproponował usunięcie nadżerki w jego gabinecie oczywiście za niezłą sumę. Odradzam.

Niekompetentny, bez wiedzy,

Niekompetentny, bez wiedzy, nie słucha co się do niego mówi, wymyśla choroby których nie ma, nieprofesjonalny, podczas badania piersi bardziej je mizia niż bada, żenada jedyne co czuje po wizycie u tego pana to potworne obrzydzenie. ;/

Masakra, pierwszy raz w

Masakra, pierwszy raz w życiu palpacyjne badanie ginekologiczne było dla mnie bolesne. W 21 tyg ciąży byłam u niego na wizycie na NFZ w przychodni w Rumi. Najpierw zrobił mi cytologię, a potem wsadził paluchy bardzo niedelikatnie, a na moją uwagę że boli odpowiedział, że chyba głowa. Zatkało mnie. Gdy się ubrałam okazało się, że z jego strony wizyta skończona, jak przypomniałam mu, że chciałabym jeszcze skierowanie na badania (o czym informowałam go na początku wizyty) stwierdził, że nie może mi już dać skierowania, bo zamknął program i że trzeba było mówić na początku. Na moje stwierdzenie, że przecież mówiłam odparł, że program zamknął i już nie może otworzyć i zaprasza na kolejną wizytę.
Zobaczymy co na to jego szefostwo i rzecznik praw pacjenta, bo mam zamiar zgłosić całą sprawę.

TRagedia! odradzam

TRagedia! odradzam zdecydowanie...Lekarz niekompetentny.... Podważa decyzje swoich "kolegów" natomiast sam jest kompletnie bez wiedzy a jeśli coś już powie to zalatuje komuną i wrednością do pacjentek! Badanie okropne, jakby z krowami miał do czynienia...zero poszanowania kobiety!!!!

Jak się do niego wchodzi,

Jak się do niego wchodzi, to ma się ochotę jak najszybciej wyjść. Lekarz powinien być miły, ciepły uśmiechnięty. Dla niego życie , to chyba jakaś kara. Weterynarze do krowy delikatniej podchodzą , niż on do kobiety.

NIE POLECAM! Faktycznie

NIE POLECAM! Faktycznie patrzy tylko na kieszeń pacjentki, poza tym nie umie zdiagnozować choroby, niekompetentny! Bada jedynie ziernikiem, ani usg, nawet ręką nie sprawdza jajników, byłam na kilku wizytach i mówiłam o objawach, a on nie potrafił tego nazwać, wciąż przepisywał mi globulki o masakrycznych cenach, aż w końcu wylądowałam z krwotokiem w szpitalu. Najgorszy ginekolog na jakiego trafiłam.

Pan Doktor nie tylko jako

Pan Doktor nie tylko jako lekarz zachowuje się niezbyt przyjemnie.
Na kortach gdańskich dał się poznać jako cham i gbur, który traktuje innych z góry, a jego krzyki słychać na całej ulicy. Zarabia niemało, a uchyla się od płatności za usługę - żenada. Dziwne, że z takim ego mieści się w swoim gabinecie.

Witam, lekarz jest

Witam, lekarz jest specyficzny, rzeczywiście niezbyt wylewny, ale konkretny i skuteczny. Mi polecił laserowe usuwanie nadżerki, zrobiłam, wszystkie wizyty i zabieg bez żadnych kosztów. Nie odniosłam wrażenia, żeby widział we mnie wyłącznie zarobek. Chcę założyć spiralę, podał mi swój tel. i mogę dzownić w najbardziej dogodny dzień dla siebie oraz łapać go tam, gdzie właśnie będzie przyjmował. Nie sądzę, żeby wielu lekarzy było tak elastycznych, a to, że pewne rzeczy mówi wprost, nie jak do dziwczynki, to już chyba problem pacjentek.

Nie polecam. Mama była U

Nie polecam. Mama była U tego Pana na wizycie na NFZ. Pan doktor nie zrobił usg ani cytologii choć mama bardzo o to prosiła. Powiedział (po badaniu ręką) że wyczuł jakieś zgrubienie (mama wcześniej chorowałą na raka) po czym nie wystawił żadnego opisu badania by można było udać się z tym gdzieś dalej w celach diagnostycznych.

Odradzam, byłam świadkiem

Odradzam, byłam świadkiem rozmowy Pana J.B z pielęgniarką odnośnie wykonywania badań dla kobiet w ciąży, że będzie zlecał tylko takie badania aby otrzymać wystarczającą liczbę punktów, aby NFZ się nie czepiało a co do samego badania koszmar, stwierdził 10 cm torbiel i polecił wykonanie zabiegu, który co prawda jest zabroniony przez NFZ ale on może mi go wykonać. Oczywiście pobiegłam do innego lekarza i okazało się, że nie mam żadnej torbieli.

Stanowczo odradzam, traktuje

Stanowczo odradzam, traktuje kobiete jak kawał mięsa, zero delikatnosci, a wrecz przeciwnie!!!

Ja jestem pacjentką dr

Ja jestem pacjentką dr Bieguszewskiego i jestem bardzo zadowolona chodzę do niego ponad 10 lat .Prowadził moją ciążę i urodziłam co do dnia ,mam tylko do niego zaufanie, a nie ukrywam, że leczyłam się też u innych lekarzy to była żenada.

Lekarz jak najbardziej nie z

Lekarz jak najbardziej nie z powołania. Beznadziejny. Źle wyznaczył stadium ciąży, zamiast 13 tygodnia podał 10, dodatkowo nie robił USG, skierowania na badania dawał marne, raptem 4 badania. STANOWCZO NIE POLECAM, szczególnie na NFZ.

ZGADZAM SIE Z KOBIETKAMI

ZGADZAM SIE Z KOBIETKAMI !INTERESOWNY ,NIE PATRZY NA DOBRO PACJENTA TYLKO NA KIESZEN .DZIEWCZYNY W PROBLEMIAMI POLECAM WAM STRONE INT ;WWW.WOMENONWEB.ORG/PL

ZGADZAM SIE Z PANIĄ Z DNIA

ZGADZAM SIE Z PANIĄ Z DNIA 2013.03.19 WZIOŁ KASE I SIE OKAZALO PO 2 TYGODNIACH ZE NIEROZWIĄZAŁ PROBLEMU.CHCIAŁABYM SIE Z PANIĄ ZKONTAKTOWAC Z ZWIAZKU Z TĄ STRONĄ CO PANI PODAJE . MOJ NUMER 58 717 50 17.

Za to Ty tlumoku powinnaś

Za to Ty tlumoku powinnaś wziąć do łapy słownik ortograficzny, A nie obrażać doskonałego lekarza!!!!!

Gabinet to XIX wiek, poza

Gabinet to XIX wiek, poza tym bardzo interesowny, nie licz na to że będąc jego pacjentka w prywatnym gabinecie, w szpitalu potraktuje ciebie jak należy, chociaż oczywiście szpital państwowy.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania