Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Piotr Wójcicki - opinie - Polanica-Zdrój, Chirurg plastyczny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Piotr Wójcicki
Polanica-Zdrój

Telefon kontaktowy: 

074 868 29 39

Dane adresowe: 

ul. Wojska Polskiego  23 B
57-320 Polanica-Zdrój

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-04 07:56, Aktualizacja: 2009-06-04 07:56

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg plastyczny Polanica-Zdrój
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Piotr Wójcicki

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Henryk Jarząbek Po

Henryk Jarząbek
Po długotrwałym, kilkuletnim leczeniu i wielu zabiegach operacyjnych w DCO we Wrocławiu i po koniecznym usunięciu żuchwy, dna jamy ustnej i częściowej rekonstrukcji języka dzięki pomocy Prof. dr hab. Marka Bębenka z DCO Wrocław zostałem przyjęty na Odział Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy Zdroju. Tak trafiłem pod opiekę Prof. dr hab. Piotra Wójcickiego i Zespołu przez Profesora kierowanego. Bez żuchwy, bez części twarzy, bez części tożsamości. Podłamany i zdruzgotany. Profesor podjął się żmudnego procesu rekonstrukcji mojej żuchwy płatem strzałkowym z podudzia lewego. Operacja trwała 11 godzin. Dzięki temu zacząłem odzyskiwać wiarę, że jeszcze kiedyś będę, że będę odzyskiwać swoja twarz. Dzięki wspaniałej opiece i perfekcyjnemu leczeniu oraz rehabilitacji rany zaczęły się goić. Profesor Piotr Wójcicki nie tylko rekonstruował moja twarz, rewitalizował także moją duszę i psychikę. Stabilizował moją niecierpliwość do dalszych zabiegów plastycznych, dbając jednocześnie o podtrzymanie mojego optymizmu i równowagi psychicznej. Dopiero po półtorarocznej rehabilitacji i powtarzających się co pół roku badaniach wraz ze zdjęciem panoramicznym Profesor zdecydował o dalszej częściowej rekonstrukcji ( póki co jednej strony twarzy i wargi), a niebawem o kolejnym zabiegu. Choć mam już 65 lat Prof. P. Wójcicki dał mi szansę na ukazania mojej twarzy bez maseczki. Szansę powrotu do normalnego życia.
Jestem ogromnie wdzięczny Panu Profesorowi i całemu Jego Zespołowi za stworzenie mi możliwości ponownego cieszenia się życiem, bywaniem wśród ludzi i odzyskiwaniem tożsamości.
Z całego serca dziękuję Temu Wspaniałemu Lekarzowi i Człowiekowi za dokonane zabiegi, opiekę lecz także za okazywaną na każdym kroku empatię. Oby więcej Takich Lekarzy i Szpitali.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania