Magdalena Klasik - opinie - Katowice, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczny
mgr psycholog kliniczny, psychoterapeuta Magdalena Klasik,
Psychoterapia indywidualna, par, psychoterapia grupowa.
Leczenie zaburzeń lękowych, nerwice, zaburzenia osobowości, problemy z komunikacją, zaburzenia jedzenia, snu, obniżone poczucie własnej wartości, nieśmiałość, brak wiary w siebie, objawy z ciała.
e-mail: magdalena.klasik@gmail.com

Telefon kontaktowy: 

501 401 576

Dane adresowe: 

40-043, Katowice, Jordana 6 lok. 10
woj. śląskie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-29 22:58, Aktualizacja: 2015-10-30 10:30

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Katowice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Magdalena Klasik

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Byłam u pani Klasik na

Byłam u pani Klasik na wizycie. Jedna wystarczyla, by naprowadzić mnie spowrotem na prawidłową ścieżkę mojego życia, z której nieco zboczyłam, borykając się z problemem niepłodności. Pani psycholog pytała mnie o rodzinę, o najdrobniejsze szczegóły, próbowała odnaleźć przyczyny mojego kiepskiego stanu psychicznego. Uświadomiła mi wiele rzeczy, przez co poczułam się naprawdę wolna, wolna od mojego problemu i zaczęłam życ pełnią życia. Z całego serca polecam panią Magdalenę.

Pani Klasik jest rodzajem

Pani Klasik jest rodzajem szkodnika psychologicznego.Wygłaszanie teorii,że dziecko nie cierpi z powodu rozpadu rodziny,gdy mieszka w dotychczasowym mieszkaniu i mówi się,że sie je kocha kwalifikuje sie na odebranie tej pani certyfikatu

zgadzam się w 100 %. Kto

zgadzam się w 100 %. Kto daje certyfikat osobie, której IQ jest niższe od temperatury otaczającego powietrza? Sama się rozwiodła, to tak mówi, bo nie widzi dalej od czubka swego nos, a jej psychoterapia jest zorientowana na... kasę

Chce popelnic zamobojstwo bo

Chce popelnic zamobojstwo bo rodzina mie nie kochq mam lat19 skoczone

Pani Magda jest bardzo

Pani Magda jest bardzo mądrą kobietą i świetnym lekarzem –psychologiem. Jestem jej bardzo wdzięczna. Bardzo mi pomogła. Czułam jak zmieniam się i staję się coraz silniejsza i mądrzejsza z sesji na sesję. Nawet teraz kiedy moje życie wydaje si ę już lepsze i łatwiejsze, chętnie umówiłabym się z nią na spotkanie. Każda rozmowa z nią to lekcja która zostaje na całe życie. A przecież powinniśmy się uczyć i ewaluować codziennie. Już sama świadomość, że jest osoba która pomoże wrócić na właściwą drogę i wesprzeć mądrym słowem w trudnych chwilach jest bardzo budująca i czyni życie łatwiejszym.
Pozdrawiam serdecznie Pani Magdo i dziękuję

Nie polecam.

Nie polecam. Wielomiesięczną psychoterapię wspominam jako jedno z najgorszych zdarzeń w moim życiu. Skończyłam ją w jeszcze gorszym stanie psychicznym, niż rozpoczęłam i do tej pory trudno mi sie obejść spokojnie z tym, co mnie spotkało. Terapia nie była zaplanowana, dopiero potem zorientowałam się, że terapeutka nie rozumiała w istocie moich problemów. Często używała terminów psychologicznych, których nie rozumiałam, a które mnie niepokoiły. Była dominująca. Po skończeniu terapii zostałam sama w stanie, który mnie przerażał i pozostał tylko psychiatra. Nie wydaje mi się, zeby terapeutka pracowała pod superwizją, co ponoć jest konieczne. Do końca była przekonana, że nie zrobiła żadnego błędu. Rozmawiałam potem z psychologiem w mojej poradni. Byłam zastraszona po tej terapii i on powiedział, że nie było to dobrze przeprowadzone.

Pani Magdalena Klasik jest

Pani Magdalena Klasik jest niezwykłą osobą. Niebywale skupiona na pacjencie, jego problemach, bardzo uważna, zapamiętująca wszystkie informacje. Zadawane przez nią pytania nie są przypadkowe. Każda sesja do czegoś prowadzi. Chodziłam do niej przez rok. Nie żałuję. Bardzo się cieszę, że to ona była moją terapeutką. Zmieniłam się. Jestem asertywna, potrafię walczyć o swoje, nie boję się ludzi i dobrze śpię. Proces, który rozpoczął się w trakcie terapii zaproponowanej przez panią Klasik, trwa nadal. Jestem jej bardzo wdzięczna.

Mam naimie basia bylam tylko

Mam naimie basia bylam tylko raz w katowicach w spitalu od jakiegos czasu mam stres i nerwy jestem agresywnq nie panuje nad sobom wtedy gdy mi ktos zajdzie za skure ostatnio chocom mi kupoty do glowy przestalam chodzic do psychiatry i psychologa bo stwierdzilam ze nic mi nie pomaga pomuscie

W psychoterapii powszechne

W psychoterapii powszechne jest praktyka płacenia przez pacjenta za nieobecne sesje (chyba, że są usprawiedliwione chorobą) oraz, często, opłacanie każdej sesji z góry. Co do tego kilka słów wyjaśnienia. Wbrew pozorom podstawowym powodem, dla którego pacjent jest zobowiązany opłacać swoje nieobecności nie jest wygoda czy pazerność psychoanalityka. Sprawa jest głębszej natury. Chodzi przede wszystkim o dwie kwestie: o motywowanie pacjenta, oraz o ochronę terapii przed jego ewentualnymi destrukcyjnymi tendencjami. Ponieważ terapia jest procesem, w którym jest miejsce na wszelkie emocje i impulsy, jest niemal normą, iż pojawiają się w niej okresy niechęci i wzmożonego oporu przed przychodzeniem na sesje. Świadomość tego, że za nieobecności trzeba będzie zapłacić działa stabilizująco na przebieg terapii - powoduje, że niekiedy zamiast pochopnej decyzji, aby nie pójść tym razem na sesję, jednak na nią pójdę. I często taka sesja jest znaczącą.

To pewnie sama pani Klasik

To pewnie sama pani Klasik wrzuciła... kasa kasa i jeszcze raz kasa!!! ... ale suprewizji to juz niet...

To pewnie sama pani Klasik

To pewnie sama pani Klasik wrzuciła... kasa kasa i jeszcze raz kasa!!! ... ale suprewizji to juz niet...

Uważam, że Pani Klasik

Uważam, że Pani Klasik jest fantastycznym fachowcem. Otwiera mocno oczy, daje takie kopniaki, że człowiek nie jest w stanie się nie zabrać za siebie. Decyzję o pójściu do niej podjęłam niecały rok temu i uważam to za najważniejszą decyzję w moim życiu. Nie jest łatwo, ale kto powiedział, że będzie? :) Terapia to jedno, a ciężka praca nad sobą, to drugie. Pani Klasik jest doskonałym wsparciem w drodze do samego siebie.
10000000000000000 x tak!!!!

Hello wszystkich:)Trafiłam

Hello wszystkich:)Trafiłam na oddział depresyjny_lękowy3,5 roku temu.Wcześniej nie ufałam nikomu,nigdy wczęśniej się nie otworzyłam z problemami,nikt nie wiedział jaka ja jestem naprawde.Na odziale pierwszy raz poczółam że mogę się otworzyć,zawsalczyć o siebie a to dzięki Pani Magdzie.Chodziłam też do pani Magdy prywatnie i nie żałuje ponieważ żyje za każdy dzięń,chwile życia dziękuje,chodż jakto w życiu jest ciężko,ale już nie uciekam tak jak kiedyś,tylko walcze.To odnas zależy czy będziemy walczyć o swoje...tego własnie mnie Pani Magda nauczyła,chodż ja zawaliłam za co przepraszam.Człowiek upada ale jeżeli tylko będzie chciał to podniesie się i idzie dalej:):):)Zawsze robiłam wszystko aby cały swiat był szczęśliwy a nie ja teraz się zmieniło.....Dziękuje

Witam wszystkich

Witam wszystkich zainteresowanych osobą Pani Klasik-a zwłaszcza jej umiejętnościami w dziedzinie PSYCHOLOGICZNEJ.
Z czystym sumieniem mogę Panią Magdę pochwalić za pomoc jaką mi udzieliła.Nie chodziłam do Niej prywatnie.Odbyłam terapię depresyjno lękową w szpitalu psychiatrycznym w KAtowicach na Korczaka 27.
Byłam jedną z jej podopiecznych podczas 10 tygodniowej terapi.
Nigdy nie zapominała(przynajmniej w moim przypadku) co mi dolega...jaki mam problem...pilnie przysłuchiwała się temu co mówię na spotkaniach grupowych-których nie było mało.Po zajęciach bez problemu omawiała ze mną dany problem.Dzisiaj jestem szczęśliwą mamusia 1.5 rocznej Martynki...nie potrzebuje żadnych leków-odstawiano mi je w szpitalu pod okiem lekarzy a brałam ich 23 sztuki na dobę!!! Jak sobie teraz o tym pomyślę to mi ciarki po plecach przechodzą.I wiele zawdzięczam właśnie Pani Klasik.-za co będe jej wdzięczna jak długo będe żyć :)))

niestety nie moge sie

niestety nie moge sie pozytywnie wypowiedziec, chodzilam na terapie do pani Klasik, ale na kazdym spotkaniu zaczynala od pytania 'z czym pani do mnie przychodzi', w ogole mnie nie kojarzyla i nie robila zadnych notatek. Kiedys zadala 'prace domowa', a na kolejnym spotkaniu zapytala ' a kto pani kazal takie rzeczy robic?'. Jak zrezygnowalam z terapii, co sie samo przez sie rozumie, to pisala mi smsy ze juz kilka (!!!) razy nie pojawilam sie na umowionym spotkaniu, co jest bzdura!!! oj, raczka dłuuuga do kasy u tej pani....nieładnie tak ludzi w potrzebie naciagac i oszukiwac

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania