Małgorzata Płonka - opinie - Łódź, Logopeda

logopedia, kompleksowa diagnoza i terapia zaburzeń mowy dla dzieci i dorosłych

Telefon kontaktowy: 

605084208

Dane adresowe: 

dojazd do klienta na terenie Łodzi i okolic

Dni i godziny przyjęć: 

na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-10-17 21:24, Aktualizacja: 2008-10-17 21:24

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Logopeda Łódź
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Małgorzata Płonka

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

to jakieś nieporozumienie

to jakieś nieporozumienie co my mamy przez tomatis zlecono 54 godziny, pogorszyła układ nerwowy dziecka ,jesteśmy załamzałamana,odradzam nie nie nie!!!!!!!!

Pani Małgosia najbardziej

Pani Małgosia najbardziej lubi tych ze sprzężeniami naciąga ich wtedy na wszelkie możliwe terapie, rodzice często pojęcia nie mają że część zajęć jest zbyteczna bardzo kosztowna a nie rzadko szkodliwa może logopedą jest oki ale poza tym wyrachowana osoba lubi liczyć i robi to dobrze szkoda mi tych ludzi

Dziękujemy Pani Małgosiu,

Dziękujemy Pani Małgosiu, jest pani profesjonalistką. Wcześniej naszego 9 letniego syna, półtora roku woziliśmy do innego logopedy i bez rezultatu, a przy Pani w pięć miesięcy zaczął wymawiać prawidłowo literkę "R". Były problemy z dzieckiem ponieważ był zniechęcony i buntowniczy, ale to tylko świadczy o Pani podejściu do dzieci, że uwierzył w siebie i tak jak już wspomniałam zajęło to 5 miesięcy. Jeszcze raz bardzo dziękuję i wszystkim co mają tego typu problemy serdecznie polecam. Mama Igora z Aleksandrowa Łódzkiego

Bardzo dobry specjalista.

Bardzo dobry specjalista. Konkretna i zadaniowa specjalistka, która umiejętnie motywuje dziecko do pracy. Ciepła w kontakcie i w przypadku mojego dziecka widać konkretne efekty wspólnej pracy nad wymową. Serdecznie polecam.
mama Zosi

Pani Małgosiu dziękujemy

Pani Małgosiu dziękujemy .
Bardzo dobry logopeda.Super podejście do dzieci , świetny sposób prowadzenia zajęć .
Pani Małgosia nie jest naszym pierwszym logopedą , ale na pewno najlepszym !!!Widać efekty, a syn chodzi na zajęcia chętnie i zawsze jest zadowolony co motywuje go do pracy !
Mateuszek i mama

z moim synem sobie zupełnie

z moim synem sobie zupełnie nie poradziła,zupełnie nie miała do niego podejścia,po 1,5 roku nie było poprawy dopiero zmiana logopedy przyniosła efekty.więc ja nie polecam mama

Pani Małgosia to bardzo

Pani Małgosia to bardzo dobry specjalista. Jestem bardzo zadowolona z niespełna rocznej terapii. Synek miał 3 latka i nie mówił nic zrozumiale, poza mama i baba. Po m-cu pracy na zajęciach i w domu efekty były zaskakujące. Super podejście do dzieci,doskonała umiejętność zmotywowania dziecka do pracy jak i skupienia jego uwagi na zajęciach.
Choć terapii jeszcze nie zakończyliśmy to już mogę polecić tego specjalistę.

Witam Profesjonalne

Witam
Profesjonalne podejście do sprawy. Pani Małgorzata bardzo pomogła mojej 5-letniej córeczce. Terapia trwała 6 miesięcy a rezultat jest ogromny. Dzięki temu, że córa mówi poprawnie i wyraźnie szybciej nawiązuje nowe kontakty z rówieśnikami. Dzięki zajęciom zaczęła literować wyrazy, a co za tym idzie chętnie pisze.
Pani Małgorzata ma bardzo dobre metody terapii, przeprowadza dużo ćwiczeń w formie zabawy, co sprawiało, że moja córka nie mogła doczekać się kolejnej wizyty.
Gorąco POLECAM!!!
Jeszcze raz dziękuję, w imieniu swoim i Patrycji :)

Dzień Dobry, Chcę podzieli

Dzień Dobry,
Chcę podzieli się opinią dotyczącą Pani Małgorzaty, dzięki niej nasz synek, który mówił tylko kilka słów w ci ągu 6 m-cy, jest zrozumiały dla otoczenia. Bardzo fajne metody, dużo wiczeń w formie zabaw i duża wiedza. Dzięki Pani Doktor dowiedzieliśmy się, że syn ma przerost trzeciego migdała i należy go wyciąc bo już miał niedosłuchy, a żaden wcześniej fachowiec tego nie zobaczył- nawet pediatra. Jedyną wadą są terminy Pani Małgosia jest obłożona pacjentami, ale jak już się dostaliśmy to spotkania bardzo regularne sie odbywały

Polecam, bardzo dobry

Polecam, bardzo dobry logopeda. Mój 5-letni synek po 6 miesiącach pracy z p. Małgosią stał się wreszcie zrozumiały nie tylko dla mamy. Zajęcia zawsze ciekawe, zajmujące i motywujące dla dziecka. Nawiązuje świetny kontakt z maluchem. Moim zdaniem świetny specjalista w swojej dziedzinie. Pani Małgosiu jeszcze raz dziękujemy!!!

Właśnie zakończyłam

Właśnie zakończyłam wspłópracę z Pania Małgosią z rewaelacyjnym skutkiem, jestem osobą dorosłą więc myślam, że do końca życia będę źle mówić Terapia trwała rok, ale opłacało się dziś mogę pochwalic sie nienaganną wymową co w moim zawodziew jest wymagane, chce tylko powiedzieć, że wszyscy, którzy mówią, że w wieku dorosłym nie można poprawić wymowy są w błędzie

Jeszcze raz dziękuje Pani Małgosiu!!!!

Bardzo konkretne

Bardzo konkretne podejście.
Mój 5 letni syn chciał za wszelką cenę pokazać jak coraz lepiej mówi.
Świetne podejście do dziecka, umiejętność motywowania i koncentracji
nawet bardzo ruchliwego młodego człowieka.
Polecam.

Jestem szczęsliwa mój

Jestem szczęsliwa mój synek, który zupełnie nie potrafił mówić po rocznej terapii mówi całymi zdaniami, to szczęście, że natrafiliśmy na tą Panią polecam, wiem, ze pracuje w poradniach specjalistycznych więc ma duuuuuuuuużą wiedzę.

logopeda z duzym

logopeda z duzym doświadczeniem, bardzo dobre podejście do dzieci, szybkie efekty i praca, którą dzieci lubią. Dwoje dzieci mojej ssiadki, której poleciłam Panią Małgorzatę z niecierpliwościa czekaja na następna wizytę i codziennie ćwiczą, co daje wymierne efekty. Polecam - niedrogo, z dojazdem do domu, szybki efkt:)

Znam Malgorzate Plonka od

Znam Malgorzate Plonka od zawsze i moge z cala odpowiedzialnoscia polecic jej metody pracy.

Bardzo skuteczny

Bardzo skuteczny specjalista, nasz synek przekręcał większość słów, nie wypowiadał wielu wyrazów mimo, że miał już pięć lat, już po kilku lekcjach widać było dużą poprawę, naprawdę polecam!!!

Bardzo profesjonalnie. Pani

Bardzo profesjonalnie.
Pani Małgorzata zajęła się moją sześcioletnią córką, która mówiła w sposób absolutnie niezrozumiały. Córka wcześniej pracowała z trzema innymi logopedami z żadnym skutkiem. Pani Małgorzata błyskawicznie postawiła diagnozę i przyjęła strategię, która w ciągu paru tygodni zaczęła przynosić skutki: moja córka zaczęła wymawiać głoski, których wcześniej nie wymawiała. Konsekwentnie i cierpliwie prowadzona terapia sprawiła, że kolejne etapy były coraz łatwiejsze, następne głoski pojawiały się coraz szybciej. Postęp został natychmiast wychwycony w przedszkolu, gdzie córka nie tylko sprawniej się porozumiewała, ale też stała się dzięki terapii bardziej pewna siebie. Pani Małgorzata opracowuje terapię nie tylko w zależności od trudności z jakimi boryka się dziecko, ale też dopasowuje ją do osobowości dziecka.

skuteczne, efektywne i

skuteczne, efektywne i zabawne metody/techniki pracy nawet z trudnymi i emocjonalnie zaburzonymi dziećmi, szybka i trafna diagnoza. Polecam bardzo. Pani doktor odblokowała niegadającego 3-latka, dla którego ustanie przez sekunde w miejscu było absolutnie niemożliwe. Dzieciak do dziś pamięta wizytę i od tamtej pory buzia mu się nie zamyka, poza tym uwielbia ćwiczenia zadanie do pracy nad poprawną wymową:)

bardzo dobry kontakt z

bardzo dobry kontakt z dzieckiem, skuteczne techniki, polecam

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania