Maria Fajt - opinie - Kock, Pediatra

lek. med. Maria Fajt, pediatra w Kocku

Telefon kontaktowy: 

(081) 859-11-19

Dane adresowe: 

ul. Zaszkolna 3/22
21-150 Kock

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek-piątek: 15:00-19:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-02-27 22:18, Aktualizacja: 2009-02-27 22:18

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Pediatra Kock
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Maria Fajt

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Njlepsz Pani doktor dla

Njlepsz Pani doktor dla dzieci. Oby żyła jak najdłużej.

Moja ulubiona wieloletnia

Moja ulubiona wieloletnia pani dr z dzieciństwa :] Lekarz z powołania, pełen pasji z znakomitym podejściem do dziecka. Naprawdę ogromna wiedza, pani dr stara się przypisać jak najtańsze leki, nie naciąga niepotrzebnie. Nie wciska na siłę żadnych antybiotyków,, naprawdę zależy jej na pacjencie a nie na kasie. Na poczekalni często trafialiśmy na ludzi z baardzo odległych miejscowości którzy przyjeżdzali bo u innych lekarzy nie znajdowali pomocy. Przykładem tego zainteresowania może być sytuacja gdy moja koleżanka wraz z bratową i bratankiem weszła na wizytę do gabinetu. Po zbadaniu dziecka bratowa napomknęła że koleżanke czasem boli brzuch. Pani dr od razu zaczęła pytać, oglądać koleżankę (wiek nie dziecięcy :) ) i po wywiadzie natychmiast kazała iść na badania. Okazało się na badaniach że koleżanka ma kamień w woreczku i lada chwila może się rozlać- od razu była operacja. Gdyby nie zainteresowanie pani dr koleżanka by już nie żyła. A pani dr nie kazała płacić za kolejną osobę . Jedynym ale OGROMNYM MINUSEM jest leczenie homeopatyczne przez panią dr. Homeopatia to zwykłe środki placebo nad którymi odprawiane są często okultystyczne obrzędy. Ale kiedyś nie było takiej świadomości, teraz lekarze coraz bardziej zwracają uwagę na to że "to świnstwo"

Bardzo dobry pediatra

Bardzo dobry pediatra dziecięcy, borykaliśmy się z chorobami synka przez 3 miesiące, od lekarza do lekarza, każdy przepisywał następne antybiotyki i po tygodniu były nawroty choroby aż znaleźliśmy się w szpitalu. Dopiero Pani dr Maria Fajt zdiagnozowała przyczynę, przepisała leki (homeopatyczne) i po 3 dniach objawy choroby ustąpiły! okazało się że synek ma alergię pokarmową której nikt wcześniej widział... Wizyta trwała 1:10min, badanie bardzo dokładne od stóp do głowy, przeanalizowane wszystkie badania które robiliśmy synkowi, wypis ze szpitala itp. Naprawdę dopiero przy tej wizycie otworzyły nam się oczy co tak naprawdę dolega naszemu dziecku. Odziwo wizyta kosztuje tylko 60zł, serdecznie polecam i pozdrawiam.

Może jest to dobry

Może jest to dobry lekarz,ale niestety nie było mi dane to sprawdzić...Pojechałam tam z kilkumiesięcznym dzieckiem 50 km w jedną stronę, okazało się, że ma dopiero wchodzić pacjent sprzed półtorej godziny przed nami!O zgrozo! Czekaliśmy 2 godziny!Przed nami było jeszcze 3 pacjentów, każdego pacjenta przyjmuje średnio przez 30-40min,więc łatwo sobie wyliczyć,ile jeszcze musielibyśmy czekać!Dzieci płaczą,denerwują się,chcą spać,zero warunków w poczekalni,nie ma przewijaka nawet!Wróciliśmy z powrotem do domu z niczym kolejne 50km,bo nie sposób tyle czasu czekać z tak małym dzieckiem!Pani doktor zapisuje 4 osoby na godzinę,przyjmuje teoretycznie między 15.00-18.00,byliśmy na liście 13!Paranoja,jak można tak traktować takich małych pacjentów!!!Przed nami byli państwo z 5tyg. maleństwem,czekali 1,5 godziny!Płakało,kwiliło,w poczekalni ukrop,piec grzeje na cały regulator,na zewnątrz prawie 20 stopni!Paranoja, powtarzam paranoja!Nie ma chyba się kto zająć tą sprawą, takim niepoważnym traktowaniem pacjenta!Pani doktor chce zarobić jak najwięcej,przyjąć jak najwięcej dzieci,zbadać je bardzo dokładnie i przeprowadzić wywiad,ale tak się nie da,albo jedno albo drugie,zapisuje na maksa, wbrew logice i każe im tak czekać!Jestem strasznie zbulwersowana, jeszcze nigdy żaden lekarz tak nie potraktował ani mnie ani mojego dziecka!

DRODIE MAMY!!!!! Wcz

DRODIE MAMY!!!!! Wcz trafiłam do Dr Fajt-przyjmuje w okolicy miejscowości domku rodzinnego mojego męża, tam Pani Dr jest BARZDO ZNANA!Leczyal jeszzce jego 30lat temu...Drogie mamy powiem tyle...nasza niunia ma dopiero 2mce...niepokoiły mnie krostki...lekarze zganiali na srodki, proszki, nie wiadomo co...aż pojechałam 50km do Pani Dr i wreszcie!!!!!!!!Pani Dr w skrócie opiszę Ją:rzetelna, niesamowita wiedza, szalenie miła, dokładma, wizyta trwa tyle ile potrzebuje tego pacjent-u nas 1godzinę, i to za jedyne 60zł...To przykre ze trzeba jechać z wojewódzkiego miasta by znależc tak EXTRA DOBREGO lekarza jakim jest Pani Dr Fajt!!!!!!!Dziewczyny jak sie lękacie, nie rozpoznana macie chorobę dziecka wybierzcie sie do DR fajt jest niesamowita...od dzis spie spokojnie póki jest Pani DR-ANIOŁ NA ZIEMI:)
DIETETYK.LUBLIN@WP.PL

Polecam Panią Doktor Fajt.

Polecam Panią Doktor Fajt. Byłam u wielu pediatrów, a tylko ona wyleczyła w końcu uczulenie u mojego dziecka. Nie pójdę już więcej do żadnego innego lekarza.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania