Dr Mariusz Gryko jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. W Centrum Medycznym Medrex wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii onkologicznej (głównie badanie i usuwanie znamion) oraz zabiegi laserowego leczenia żylaków kończyn dolnych i leczenia hemoroidów.
607 734 083
85 74 99 443
Centrum Medyczne Medrex
Białystok, ul. Krakowska 9
Poniedziałek - piątek godzina 8:00 - 18:00
Składam na ręce Pana dr hab. n. med. Mariusza Gryko gorące i serdeczne podziękowania za profesjonalne podejście do pacjenta, empatię i zakończoną sukcesem kilkugodzinną operację, która daje mi możliwość powrotu do zdrowia i szanse na życie bez bólu, prawdziwy lekarz z powołania. Najserdeczniejsze podziękowania należą się również całemu personelowi medycznemu ze szpitala Oddziału II Kliniki Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej USK w Białymstoku, który zajmował się mną przed , w trakcie i po operacji. Bez Państwa mój powrót do zdrowia był by niemożliwy, życzę również wszelkiej pomyślności na dalsze lata i wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia.
Dziękuję! Jerzy z rodzina
Świetny specjalista w operowaniu guzów jelita grubego. Bardzo polecam.
Pan Doktor przeprowadzał u mnie zabieg laserowego usuwania żylaków. Jestem bardzo zadowolona. Zabieg przebiegał sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Efekty są wspaniałe. Polecam.
Jestem pozytywnie zaskoczona wizytą. Już dawno nie byłam u lekarza, który tak profesjonalnie podszedłby do sprawy. Pan doktor jest życzliwy i można go bez wstydu zapytać o wszystko. Także polecam.
Moja pierwsza wizyta u proktologa. I okazało się, że nie taki diabeł straszny...
Pan doktor bardzo delikatny i taktowny, z delikatnym uśmiechem. Z poczuciem humoru.
Ogólnie jestem pod wrażeniem. Doktor odpowiedział na każde pytanie, nie spieszył się i był dociekliwy.
To samo mogę powiedzieć o zabiegu, przebiegał szybko i sprawnie, a zespół super.
Jak najbardziej polecam.
Świetny specjalista, sympatyczny lekarz. Poświęcił mi dużo czasu podczas konsultacji, rozwiał wszystkie wątpliwości dotyczące zabiegu. Efekty zabiegu rewelacyjne, noga wygląda dużo lepiej i nie puchnie. Polecam.
Super, Fachowa robota. | 9 Maj, 06:02 | |
Robił mi usg w pzu zdrowie | 28 Kwi, 18:17 | |
Bardzo kiepski stomatolog. | 19 Kwi, 09:47 | |
Moje doświadczenie z Panią | 11 Kwi, 22:13 | |
po pierwsze nie jest | 9 Kwi, 20:01 | |
Bardzo dobry | 17 Mar, 17:14 | |
Nie będziemy rozmawiać i | 17 Mar, 16:05 | |
Czy można prosić namiar na | 12 Mar, 23:13 | |
Bardzo dobry artykul. | 9 Mar, 07:24 | |
Bardzo nie polecam tego | 6 Mar, 13:28 |
Opinie o Centrum Medyczne Medrex Dr Mariusz Gryko, chirurg