Marta Noryśkiewicz - opinie - Warszawa, Psychoterapeuta

image.jpg

Marta Noryśkiewicz, psycholog, psychoterapeuta, Stacja Żoliborz, XIII Oddział Zaburzeń Nerwicowych

Więcej na stronie internetowej: www.stacjazoliborz.pl

Telefon kontaktowy: 

603 783 175

Dane adresowe: 

Stacja Żoliborz (Warszawa)
ul. Plac Inwalidów 4/6/8 m.39 (wejście przez bramę od Aleji Wojska Polskiego)

Dni i godziny przyjęć: 

Poniedziałek, wtorek, środa, piątek

Koszt wizyty: 
150 pln
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2013-08-09 22:25, Aktualizacja: 2014-11-21 12:08

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Marta Noryśkiewicz

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani Marta polecona została

Pani Marta polecona została mi przez lekarza psychiatrę i uczęszczałam do niej na indywidualną terapię przez prawie rok. Uważam, że jest ona bardzo empatyczną osobą, która szybko i trafnie stawia diagnozę. Podobało mi się, że jasno i rzeczowo opisuje sytuację i pokazuje drogi wyjścia. Muszę przyznać, że była bardzo wymagająca. Zadawała różne ćwiczenia, których wykonanie wymagało ode mnie pokonanie moich własnych wewnętrznych słabości i demonów. Jestem jest wdzięczna za to, że zawsze była na bieżąco z najnowszymi metodami obowiązującymi w psychoterapii – co znacznie pomogło mi w pracy nad sobą. Pacjentka lat 40.

Byłam pacjentką Pani Marty

Byłam pacjentką Pani Marty przez dobre kilka miesięcy - w bardzo trudnym dla mnie okresie - byłam wtedy przez dłuższy czas bezrobotna. Pani Marta pomogła mi uzmysłowić sobie moje mocne strony, uwierzyć w siebie i pokonać różne lęki. Polecała różne książki, które pomogły mi poznać i polubić samą siebie. Bardzo podobało mi się to, że Pani Marta zawsze była na bieżąco z najnowszymi metodami i technikami pracy z pacjentem. To dzięki niej poznałam mindfulness. Gorąco polecam. Magda.

Psychoterapeutka oddana

Psychoterapeutka oddana swojej pracy. Pani Marta jest wnikliwą obserwatorką, co, według mnie, czyni ją bardzo dobra psychoterapeutką. Zajęcia z Panią Martą miała podczas terapii grupowej. Umiała ona trafnie ocenić skąd się biorą nasze problemy, a później krok po kroku pokazywała nam jak sobie z nimi radzić. Dzięki terapii grupowej odnalazłam swoją drogę i czuję się dobrze ze sobą. Za to jestem wdzięczna Pani Marcie. Polecam. Wiola

Witam, Chciałbym podzielić

Witam,
Chciałbym podzielić się moją opinią na temat Pani Marty. Uczestniczyłem ostatnio w Terapii grupowej, która odbywała się w Szpitalu Centrum Psychoterapii w W-wie. W moim życiu, a jestem ponad 40 letnim facetem, wydarzyło się ostatnio kilka po sobie następujących sytuacji z wierzchołka piramidy (rankingu) stresu. Dzięki Pani Marcie, która poprowadziła mnie przez ten ocean nawałnic strachu, niepokoju, lęku i smutku - mam obecnie wrażenie, że idę (bo proces odnowy cały czas trwa) we właściwym kierunku. Choć w trakcie terapii nie było łatwo. Czasami zadawałem sobie pytania (szczególnie na początku terapii) co ja tutaj robię ? Po co się tak męczyć ? Okazało się, ze moja determinacja oraz bardzo celne i ważne uwagi jakie otrzymywałem od Pani Marty zaczyna przynosić owoce. I choć przede mną jeszcze długa droga, to mam w sobie siłę aby temu sprostać. Ta siła wzięła swój początek podczas pracy w trakcie terapii, pod wnikliwym i zaangażowanym okiem Pani Marty oraz jej koleżanki po fachu Joannie Lewczuk.
W tym miejscu jeszcze raz chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wsparcie i otuchę jakiego mogłem doświadczyć podczas wspólnych sesji.
Pozdrawiam i z całego serca polecam,
Tomek

Cześć Tomaszu :) Miałem z

Cześć Tomaszu :)

Miałem z Panią Martą trzymiesięczną terapię na ul. Dolnej i teraz chcę kontynuować w toku prywatnym. Z poprzednią opinią nie mogę się zgodzić. Pani Marta ma wiele celnych obserwacji. Jest bardzo otwarta i wystarczająco ciepła. Nie potrzeba większości pacjentów głaskania po głowie, bo takie działanie tylko pogłębia pozycję ofiary, którą wielu przyjmuje czasami. Co do niezgody na nieswoje metody to ja przepraszam. Nie przychodzi się do warsztatu i nie opowiada, jakie to cudowne warsztaty mają inni mechanicy. Jeśli komuś nie odpowiada dana placówka, to powinien wybrać inną a nie próbować forsować zmiany pod swoje preferencje. Generalnie, z mojego obcowania z Panią Martą przez trzy miesiące codziennie w grupie i kilka razy sam na sam, mogę wyrazić tylko pozytywną opinię. Ciepła lecz nie nadmiernie. Profesjonalna ale nie odsunięta. Rzeczowa lecz nie cyniczna. JJ

Także część o cudzych

Także część o cudzych metodach jest omyłkowo tutaj.

Zdanie: "Z poprzednią

Zdanie:

"Z poprzednią opinią nie mogę się zgodzić"

Zaplątało się podczas kopiowania. Jest niepotrzebne tutaj.

"Wodnik Szuwarek"

"Wodnik Szuwarek"

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania

Wybrane opinie i komentarze