Marzena Załęska - opinie - Olsztyn, Logopeda

Gabinet logopedyczny;
Logopeda, specjalista neurologopeda, pedagog mgr Marzena Załęska
Zakres usług
-Diagnoza zaburzeń mowy.
-Terapia zaburzeń mowy.
-Stymulacja rozwoju mowy i języka.
-Doskonalenie wymowy dzieci.
-Rehabilitacja logopedyczna dzieci z deficytami rozwojowymi.
-Konsultacje logopedyczne.
-Praktyki studenckie.
-Wizyty domowe.

Telefon kontaktowy: 

692468835

Dane adresowe: 

Prywatny Gabinet
ul. J. Burskiego 8

Dni i godziny przyjęć: 

Wizyty domowe codziennie
Gabinet prywatny
- rejestracja na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-09-25 16:14, Aktualizacja: 2012-03-15 14:22

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Logopeda Olsztyn
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Marzena Załęska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Polecam, bardzo dobry

Polecam, bardzo dobry specjalista.

Pani Marzena to świetny

Pani Marzena to świetny specjalista i cudowna osoba. Przez 2,5 roku próbowaliśmy z mężem ustalić co jest przyczyną ślinienia u naszego dziecka. Wszyscy odsyłali nas z kwitkiem i sugerowali, że jesteśmy przewrażliwionymi rodzicami i to nie jest problem. Niestety, to był ogromny problem, ponieważ takie ślinienie potrafi skutecznie utrudnić życie takiemu małemu dziecku- ciągła wymiana bluzek (5 minut i bluzka mokra) i nieustanne noszenie śliniaków. Do Pani Marzeny trafiliśmy zdesperowani i szczerze mówiąc nie wierzyliśmy, że to coś pomoże. Już na pierwszej wizycie P. Marzena postawiła diagnozę i rozpoczęła ćwiczenia. Po 3 zajęciach ślinienie właściwie ustąpiło. Coś niesamowitego!! Poza tym nasze dziecko, które jest nieśmiałe, uwielbia Panią Marzenę.
dziękujemy- rodzice Pawełka

Dziękuję Pani Marzenko.

Dziękuję Pani Marzenko. Przez moją wadę wymowy byłem nieśmiały i nie miałem kolegów, nie mówiąc już żeby spojrzała na mnie jakaś dziewczyna. Jedenaście miesięcy fachowej terapii i wspaniałego podejścia do mojej osoby (wyrozumiałości i cierpliwości) sprawiły, że dziś już się nie jąkam. Zrobiła Pani kawał dobrej roboty. Dziękuję. Wojtek Zarzecki.
P.S.
Poznałem fajną dziewczynę

Moim zdaniem Pani Marzena

Moim zdaniem Pani Marzena Załęska jest wysokiej klasy specjalistką w zakresie logopedii. Na zajęcia do niej uczęszczało dwoje moich dzieci. Miały kłopoty z wymawianiem kilku głosek. Po odbyciu cyklu zajęć obie córki mówią poprawnie. Starsza, która jest już w szkole, świetnie sobie tam radzi, do czego też przyczyniły się zajęcia logopedyczne. Do tej pory poleciłam Panią Marzenę kilku moim znajomym, których dzieci miały trudności z wymową i nadal będę polecać. Pozdrawiam Małgorzata G.

Moim zdaniem najlepszy

Moim zdaniem najlepszy Logopeda w Olsztynie, po przykrych doświadczeniach z olsztynskimi logopedami Pani Doktor była miłym zaskoczeniem. W ciągu kilku miesięcy wyleczyła wadę z którą inni walczyli ponad rok bez rezultatu... Oby więcej było takich lekarzy w Olsztynie. Pozdrawiam Magda W.

Nie polecam, ta Pani

Nie polecam, ta Pani pedagog, to dręczycielka dzieci, zwłaszcza w przedszkolu. Radzę dobrze się zastanowić przed wizytą w jej gabinecie.

Moim zdaniem Pani doktor

Moim zdaniem Pani doktor Marzena Załęska jest najwszechstronniej uzdolnioną osobą do prowadzenia zajęć logopedycznych z dziećmi. Fachowość, kompetencja i cudowne podejście do dzieci to atuty Pani doktor. nasz syn w ciągu roku zajęć logopedycznych nauczył się poprawnie mówić. Teraz jest uczniem 1 klasy szkoły podstawowej i doskonale sobie radzi z głoskami które sprawiały mu ogromną trudność w wypowiadaniu. Dziękujemy za dobrze wykonaną pracę i życzymy wielu sukcesów. Ewa i Zbigniew Małaszyńscy

Rewelacja! Bardzo

Rewelacja! Bardzo kompetentna Pani Doktor

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania