MICHAŁ BROŻYNA - opinie - Olsztyn, Giżycko, Kardiolog, Neonatologia, Pediatra

_DSC4900.jpg echo_logo(1).png

UWAGA: mieszkańcy Giżycka i okolic jeden raz w miesiącu: mniej więcej w trzecią sobotę miesiąca przyjmuje w Centrum Medyczne Vill-med w Giżycku przy ulicy, ul. Wilanowskiej 24
Konsultacje kardiologiczne (echo serca ) i pediatryczne
Rejestracja telefoniczna pod nr 87 428 29 25 .

Witam Państwa na mojej stronie. Nazywam się Michał Brożyna. Jestem specjalistą pediatrii i kardiologii dziecięcej. W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku Już jako absolwent podjąłem staż podyplomowy w Szpitalu Miejskim w Olsztynie. Staż zakończyłem w 2008 roku, po czym przystąpiłem do dalszego zdobywania doświadczenia w pracy z dziećmi i ich rodzicami . Pomagałem najmłodszym i ich rodzicom przez blisko 5 lat, pracując w ambulatorium jako pediatra Olsztyn. To właśnie wtedy najbardziej zainteresowały mnie problemy kardiologiczne tych najmłodszych pacjentów. Ból serca u dziecka, omdlenia, kołatania serca, szmery nad sercem u dziecka Olsztyn to objawy które wzbudzają duży niepokój rodziców. Przez kolejne lata pracowałem na Oddziałach i w Poradni Kardiologicznej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, gdzie skupiłem się na udzielaniu pomocy kardiologicznej dla moich pacjentów.

Postanowiłem kontynuować zdobywanie wiedzy w tym kierunku. W 2013 roku ukończyłem specjalizację z kardiologii dziecięcej w Klinice Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Uniwersytetu Warszawskiego. Już jako kardiolog dziecięcy Olsztyn podjąłem pracę na Oddziale Noworodkowym i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie gdzie często wykonuję Echo serca Olsztyn i EKG Olsztyn.

Czynnie biorę udział w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje lekarskie , uczestniczę w sympozjach , stale poznaję nowe sposoby leczenia i codziennie staram się pomagać moim pacjentom, przeprowadzając badania kardiologiczne. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, wykonując echo serca u dziecka Olsztyn, staram się jak najefektywniej wykorzystywać wiedzę i nabyte doświadczenie. Doskonale wiem, że choroby serca u dzieci to dramat nie tylko dla pacjentów, ale także dla rodziców i jako lekarz kardiolog i pediatra staram się być dla nich podporą. Zawsze służę pomocą, zawsze odpowiadam na pytania i zawsze podczas pracy daję z siebie 101%.
Oferta

W swoim gabinecie udzielam konsultacji jako pediatra Olsztyn i Kardiolog dziecięcy Olsztyn. Dysponuję wysokiej jakości sprzętem.

Oto najczęściej poruszane problemy w moim gabinecie z zakresu pediatrii:

Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego: żółtaczka, ocena rozwoju dziecka, napięcie mięśniowe, kolka niemowląt, zaburzenia odżywiania, szczepienia, niedokrwistość (anemia), sucha skóra, ciemieniucha, uczulenie na białko mleka krowiego (skaza białkowa), niedobór wagi ciała, wzdęcia.

Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy, grypa żołądkowo - jelitowa, zaparcia, ulewania, refluks żołądkowo – przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty (owsiki, lamblie, glisty).

Choroby układu oddechowego: gorączka, kaszel, duszność, zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa, katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, mykoplazma, mononukleoza zakaźna.

Najczęstsze problemy z zakresu kardiologii dziecięcej: echo serca u dziecka, wada serca u dziecka, szmery serca u dziecka (szmer nad sercem), ból w klatce piersiowej, arytmia, kołatania serca, kontrolne badanie EKG, Holter EKG.

Jeżeli martwią się Państwo o swoją pociechę, potrzebują rady specjalisty lub po prostu chcą wykonać rutynowe badanie kontrolne ­ zapraszam do mojego gabinetu.

Telefon kontaktowy: 

Gabinet pediatryczno-kardiologiczny "Echo "
690309673
kalendarz wizyt gdzie można się śmiało wpisywać na stronie www.echo.olsztyn.pl

Centrum Medyczne Vill-med
Rejestracja pod nr 87 428 29 25

Dane adresowe: 

10-305 Olsztyn ul. Zientary Malewskiej 21
Tel 690309673
www.kardiologdzieciecy.info
www.echo.olsztyn.pl

Centrum Medyczne Vill-med
Giżycko, ul. Wilanowska 24
(1 raz w miesiącu :mniej więcej w trzecią sobotę miesiąca )

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałki i czwartki po 15.15-18.35 zapisy na moim kalendarzu (www.echo.olsztyn.pl) lub telefonicznie

Koszt wizyty: 
konsultacja kardiologiczna 160 zł, konsultacja pediatryczna 100zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2014-02-26 11:25, Aktualizacja: 2016-04-11 16:38
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o MICHAŁ BROŻYNA

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Trafiliśmy do doktora aż

Trafiliśmy do doktora aż ze Szkocji i jesteśmy bardzo wdzięczni za pełen profesjonalizm, wysoki standard i przede wszystkim wytłumaczenie nam jako rodzicom co się dzieje. Gabinet wysoko wyposażony.

super lekarz, polecam

super lekarz, polecam

Doktor Michał Brożyna był

Doktor Michał Brożyna był naszym lekarzem prowadzącym na Oddziale Noworodków. Od samego początku Pan Doktor dał się poznać jako wspaniały specjalista zarówno kardiologii, jak i pediatrii. Nie szczędził nam swojego cennego czasu, uwagi i zainteresowania. Cały czas skutecznie motywował mnie do naturalnego karmienia, z którym były spore problemy. Pan Doktor jest Człowiekiem dialogu, liczy się ze zdaniem pacjenta. Pierwszy raz mieliśmy przyjemność natrafić na Człowieka, który jest lekarzem z powołania.
Panie Doktorze dziękujemy za wspaniałą opiekę.
Kasia, Dawid i Antoś z zD
PS. Udało się, Antoś ssie pierś!:)

Byłem ze swoim synem już u

Byłem ze swoim synem już u kilku olsztyńskich pediatrów. Ale doktor Brożyna jest wyjątkowy pod względem podejścia do dzieci i do… rodzica. Otwartość i kompetencja, które cechują doktora Michała to rzadki miks u lekarzy. Szczerze polecam. Mój maluch nie chce chodzić już do nikogo innego.

Najlepszy lekarz do jakiego

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam. Skuteczność diagnozy 100%. Miły i cierpliwy. Odpowiadał na wszystkie pytania. Gabinet super. Polecam wszystkim, którzy nie chcą trafić do przypadkowego lekarza.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania