Michał Perek - opinie - Wrocław, Gastroenterolog, USG

Michał Perek - specjalista USG i gastroskopii we Wrocławiu

Telefon kontaktowy: 

071-339 88 24

Dane adresowe: 

53-017 Wrocław
ul. Wiosenna 15 (koło Polskiego Radia)
godz. pon.-pt. 8-11 i 15-19
sob. 8-13

www.lekarzwroclaw.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-01-26 21:53, Aktualizacja: 2009-08-02 01:52

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Gastroenterolog Wrocław USG Wrocław
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Michał Perek

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Byłem pacjentem

Byłem pacjentem powracającym od pięciu lat. Gastroskopie na piątkę ale cała reszta już nie. Podejście do pacjenta jest przyjazne ale też powieszchowne i rutynowe. Na początku zawsze pada pytanie "co się dzieje", ale zaraz szybko się okazuje, że lekarz nie chce słuchać jak pacjent mówi o swoich dolegliwościach i dąży do maksymalnego skrócenia jego wypowiedzi (przerywa, wchodzi w zdania i większość własnych obserwacji pacjęta na swój temat zrzuca na "nakręcanie się"). Jak sam mówi: "pacjent ma wszystko powiedzieć w 10-15-tu słowach - reszta to poezja, a ja jestem ścisłowiec." Jeśli pacjent był przygotowany do wizyty, zazwyczaj kończy się to kompletnym chaosem w jego głowie (zapomina się co się miało powiedzieć i o czym). Jeśli pacjent cierpi na dolegliwości przewlekłe i ma problemy z ich niwelowaniem, takie podejście nie zaradzi jego frustracjom. Zwarzywszy, że dolegliwości z jakimi do pana Perka się przychodzi są często powodowane i wzmagane stresem, swoim podejściem pan Perek tylko go pacjentowi dodaje. Ostatnie trzy zdania bazuję na swoich doświadczeniach. Co wiecej, lekarz na jednym badaniu USG widzi jednego włókniaka na wątrobie, a na drugim dwa, po czym patrzy na zdjęcie z pierwszego (z przed pięciu miesięcy) i mówi, że jednak były dwa i nie wie, jak mógł tego wcześniej nie zauważyć. Zdjęcia z drugiego badania nie wydał. Ot, ścisłowiec.

Badanie wykonywane w

Badanie wykonywane w pośpiechu. Lekarz traktuje pacjenta jak małe dziecko. 100 zł za 2 min "konsultacji". Nie polecam.

Dlaczego wszyscy piszą ze

Dlaczego wszyscy piszą ze mile badanie uprzejmy pan doktor że gastroskopia wykonanie profesjonalne a dlaczego nikt jie napisze o skutkach leczenia czy przez zapisane doktora leki wyleczyl się np.z refluksu .Jaki koszt wizyty i badsnia gastroskopi czy usg

Chcę polecić pana dr

Chcę polecić pana dr Michała Perek jako bardzo dobrego fachowca.Ostatnio miałam robioną u niego gastroskopię.Bardzo się bałam szczególnie po relacjach z internetu i znajomych. Ale jak się okazało niesłusznie. Cierpliwość i troska o Pacjenta, którymi obdarzył mnie pan doktor są nie do przecenienia. Badanie przeszło w spokojnej i profesjonalnej atmosferze. Zero wstydu i skrępowania. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że nie histeryzowałam i poddałam się w pełni panu doktorowi. Wystarczyło stosować się do poleceń, a badanie nawet nie wiem kiedy się skończyło. Bardzo przydatne okazały się uwagi dotyczące oddychania - byłam tak skupiona na nim, że nie czułam tego co się dzieje w moim przełyku. Poza tym diagnoza wydana przez doktora okazała się trafna. Już po paru dniach stosowania leków przepisanych przez doktora dolegliwości zaczynają ustępować. Pełen profesjonalizm i doktor naprawdę dba o pacjenta. Polecam i Dziękuję.

Najlepszy specjalista w

Najlepszy specjalista w dziedzinie gastroskopii jakiego miałem przyjemność spotkać. Badanie przeprowadził szybko i bezboleśnie nie nawijał makaronu na uszy, nie naciągał na kolejne wizyty, uczciwy i sprawny fachowiec z doświadczeniem. Do tego wziąłem wizytę i ten pakiet całkiem przyzwoity cenowo. Polecam każdemu kto szuka rzetelnego doktora i super specjalisty w jednym.

Witam, chciałabym opisać

Witam, chciałabym opisać moje doświadczenia z tym gabinetem i konkretnie Dr Perkiem.Jestem zachwycona szybkością przeprowadzonego badania i krótkim czasem oczekiwania! wcześniej na samą myśl o gastroskopii robiło mi się słabo..Jako że pracuję w korporacji, która zapewnia mi opiekę medyczną w korzystnym pakiecie postanowiłam udać się na gastroskopię najpierw do Luxmedu. Okres oczekiwania prawie 2 tygodnie!!! a żołądek bolał mnie już okropnie.. Gdy w końcu zostałam przyjęta lekarz był opryskliwy i kiedy wyraziłam swoje obawy przed badaniem (chyba każdy takie ma!!!) od razu stwierdził, że panikuję i najlepiej zrobić gastroskopię pod narkozą. Jaką narkozą? przecież ona nie jest obojętna dla organizmu i kiedy można należy unikać takich rzeczy. Odniosłam wrażenie, że zabieram cenny czas doktorowi. Podziękowałam i postanowiłam ratować się sama nospami i innymi parafarmaceutykami. Ale ból nie ustępował, więc postanowiłam poszukać lekarza w internecie. Czytając opinie o lekarzach wykonujących gastroskopię we Wrocławiu miałam nadzieję, że wreszcie znajdę kogoś kompetentnego, nie nastawionego tylko na kasę. Liczyłam się z tym, że będę musiała zapłacić niemało za takie badanie, mimo pakietu w Luxmedzie... Znalazłam wtedy Doktora perka - z resztą nietrudno go znaleźć, bo jest pierwszy w rankingu we Wrocławiu. Zarejestrowałam się na wizytę z gastroskopią. Dr Perek spokojnie wytłumaczył mi wszystko co chciałam odnośnie badania, rozwiał obawy, powiedział jak będzie przebiegać badanie, dlaczego jest ono niezbędne w moim przypadku, nie szczędząc przy tym czasu. Razem ze swoją asystentką - również lekarzem przeprowadzili zabieg po mistrzowsku. Pani asystentka cały czas instruowała mnie co robić, nawet jak oddychać i głaskała po głowie, żebym się nie bała! Pan doktor w tym czasie przeprowadzał badanie. Po dosłownie kilku minutach było po wszystkim, przeżyłam! :) na dodatek nie było to wcale takie straszne. Suma sumarum okazało się, że mam wrzody żołądka i to bardzo dużo bakterii je powodującej. Przepisano mi kurację, doktor powiedział, że jeśli chcę mogę z wynikami wrócić do swojego lekarza, żeby ten kontynuował leczenie. Ja jednak postanowiłam zakończyć wszystko u Doktora Perka. Straciłam zaufanie do wspaniałych pakietów oferowanych przez korporacje, gdzie ludzie traktowani są tak jak w szpitalu państwowym albo gorzej. Dr Perek zajmuje się pacjentem, jest bardzo doświadczonym gastroskopistą, przepisał skuteczną kurację, która powoduje, że moje dolegliwości ustępują - do tego nie potrzebny 'lux' w nazwie - dla mnie to profesjonalizm w każdym calu. Polecam wszystkim!

Doskonały lekarz, fachowo,

Doskonały lekarz, fachowo, rzeczowo, na temat, bezboleśnie - to główne atuty przeprowadzonego badania gastroskopii w gabinecie Dr Michała Perek. Instrukcje do badania krok po kroku, tak więc jak człowiek nie będzie niepotrzebnie panikował tylko robił to co Doktor i jego asystentka (przemiła) mówią, to wszystko pójdzie szybko i gładko, jak u mnie. Test na bakterię Helicobacter wyszedł niestety pozytywny i mam wrzody jak się patrzy, ale będąc na kuracji przepisanej przez Doktora już czuję się lepiej a to dopiero połowa. Na pewno wrócę na kontrolę, bo to najlepszy gabinet w jakim byłam.

Bardzo polecam wykonywanie

Bardzo polecam wykonywanie Gastroskopii u Dra Michała Perek, bo to prawdziwy specjalista w swoim fachu. Ma ogromne doświadczenie, co widać w każdym ruchu. Nie boi się wykonać badania, nie ma ani chwili zawahania, przez co sam nie stwarza atmosfery strachu. Do tego on i jego przemiła asystentka cały czas instruują podczas wykonywania badania, co należy robić, jak się położyć, jak oddychać, kiedy wdech kiedy wydech, przez to że byłam tak zajęta wykonywaniem wszystkich kroków praktycznie całkowicie zapomniałam o badaniu! a to było najważniejsze, bo nawet nie wiem kiedy się skończyło. Wszystko trwało naprawdę krótko. Profesjonalizm w każdym calu. Jeżeli jeszcze raz dostanę przykaz zrobienia tego badania od swojego lekarza, to na pewno wrócę do Doktora Perka. Polecam każdemu i tym przestraszonym również.

Wspaniały człowiek i

Wspaniały człowiek i znakomity lekarz - kompetentny, rzetelny, cierpliwy. Żałuję tylko, że już nie operuje żylaków odbytu, na pewno byłby w tym znakomity, a ja nie musiałabym szukać innego fachowca, który nie wiadomo, czy będzie taki delikatny i sympatyczny...

Kompetentny, profesjonalny,

Kompetentny, profesjonalny, uprzejmy - taki jest dr Michał Perek ze Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich. Przeprowadził bardzo rzetelny wywiad, potem badanie USG brzucha, które wykazało, że niestety zdrowy nie jestem, a następnie przeprowadził wizytę. Po przepisanych dobrych, aczkolwiek nie najdroższych lekach (doktor ma na względzie również sytuację ekonomiczną pacjenta) i wizycie kontrolnej moje bóle ustąpiły, a USG wykazało poprawę stanu zdrowia. Za pół roku mam się zgłosić na sprawdzenie, czy wszystko ok. Także konkrety, bez naciągania na milion wizyt, bardzo dobrze dobrane leki, komfortowa atmosfera dla pacjenta, Polecam wszystkim.

Uważam, że Pan doktor

Uważam, że Pan doktor Michał Perek to najlepszy lekarz jakiego znam. Od dawna leczyłam się u innych lekarzy, którzy bagatelizowali moje schorzenia i kazali mi się do tych dolegliwości przyzwyczaić. Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i doświadczenia jakie posiada Pan Doktor, jest wielkim profesjonalistą w każdym calu. Diagnozowanie mojej choroby odbyło się na podstawie kompleksowych badań ultrasonografii brzucha i gastroskopii oraz szczegółowego wywiadu. Najbardziej cieszę się, że zostałam potraktowana jak człowiek, a nie wariatka z wyimaginowanymi problemami i przede wszystkim WYLECZONA. Doktor Perek posiada niesamowite podejście do pacjenta. Jest ciepły i empatyczny wprowadza wręcz rodzinną atmosferę, dzięki czemu nie byłam w ogóle zestresowana podczas całej wizyty. POLECAM WSZYSTKIM tego lekarza. Ale jak widzę, że są jakieś złe opinie, to szlag mnie trafia, bo to co piszą jest zaprzeczeniem Pana doktora – konkurencja wiadomo nie śpi, a do Pana doktora są tłumy pacjentów, więc jakoś radzić sobie muszą. Jeszcze raz polecam dr Michała Perka, bo jest naprawdę specjalistą z najwyższej półki!

Dr Perek to bardzo

Dr Perek to bardzo profesjonalny lekarz, byłam u niego już na kilku wizytach i gastroskopii. Lekarz konkretny, a zarazem bardzo cierpliwy, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie odpowiada na pytania i jak sam mówi mi za każdym razem : "nie ma głupich pytań" :) Stwarza atmosferę zaufania i fachowości. Proponuje zawsze sprawdzone rozwiązania, informując jednocześnie o nowościach. Zapytałam go ostatnio o preparat reklamowany w telewizji - doktor wyszukał go w spisie leków przeanalizował skład i dokładnie wytłumaczył mi, że nie muszę przepłacać za nowości, kiedy ten reklamowany lek miał taki skład jak inny dobrze znany na rynku i ... połowę tańszy. Dr Perek to lekarz, który wprowadzał badania gastroskopii i usg na Dolnym Śląsku przeszło 30 lat temu, ma ogromne doświadczenie i widać, że ten zawód to jego pasja. Nie jest pazerny, wizyty nie są tak drogie jak u innych lekarzy, bo gastroskopia z wizytą to koszt ok. 200zł (np. u dr Salomona zapłaciłam kiedyś 500zł!!! kto ma taka kasę, żeby tyle wydawać na badania?!?) Ma bardzo dobry sprzęt do badań. Najważniejsze, że ma naprawdę cienki gastroskop, dzięki temu badanie jest łatwiejsze do przeżycia - wiem co mówię bo to już za mną, a z natury jestem histeryczką ;) Ja osobiście nie pójdę już do innego lekarza. Do zobaczenia na kontroli za pół roku Panie doktorze - wiem, że czasem tu zagląda :) pacjentka Alicja Przybyszewska.

dr Michał Perek jest

dr Michał Perek jest lekarzem godnym polecenia. Jestem jego stałą pacjentką i zawsze mnie gdzieś wciśnie między pacjentami. Niestety mojej choroby wyleczyć się nie da (musiałabym poddać się operacji, na którą się nie zdecyduję), ale można łagodzić jej objawy - w tym najlepszy jest doktor Perek. Zanim do niego trafiłam przeszłam gehennę z 'najlepszymi' specjalistami we Wrocławiu i tysiące złotych wydane na leki i wizyty u profesorów niczego nie zmieniały. Bałam się, że zostanie mi tylko operacja. Trafiłam z polecenia znajomej do dr Perka i się nie zawiodłam. Doskonale dopasował mi leki i dietę, regularnie robię usg i gastroskopię i monituję u niego swoją chorobę. Jako stała pacjentka mam zniżkę, o która nawet nie musiałam zabiegać. Polecam, bo to ludzki lekarz doskonały w swoim fachu.

A mozesz napisac co Ci

A mozesz napisac co Ci dolega???
Moze ja też mam ten Sam problem
Pozdrawiam

Dr Perek to najlepszy lekarz

Dr Perek to najlepszy lekarz pod słońcem !!! trafiłam do niego w kwietniu po przeczytaniu tylu dobrych opinii na jego temat. Wcześniej leczyłam sie u ponoć bardzo dobrych lekarzy, ale moje problemy nie ustępowały. Dr zaczał od szczegółowych badań gastroskopii i USG brzucha.Opiekę uważam za perfekcyjną. Dr odpowiadał na wszystkie moje nawet głupie pytania, bez zirytowania, czy głupich uśmieszków, w końcu rozumie, że nie każdy jest lekarzem, ale każdy ma prawo wiedzieć co mu dolega. Nie znam drugiego takiego lekarza. Dolegliwości ustępują, jestem naprawdę zadowolona. Polecam.

Lekarz z powołania.

Lekarz z powołania. Angażuje się w pracę, rozmawia i słucha pacjenta, jest bardzo dobrym specjalistą. Jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego dobrego lekarza. Zwrócił uwagę na inne objawy niż pozostali lekarze, dzięki czemu wreszcie wiem co mi dolega, a na dodatek stosując jego zalecenia dolegliwości zaczęły ustępować. Jest to lekarz, który ma szeroką wiedzę medyczną, nie tylko pod kontem gastrologicznym ale z wielu innych dziedzin medycyny. Jest bardzo dokładny i szczegółowo analizuje każdy przypadek- wiem, bo poleciłem go już paru znajomym.

zanim zrobił badanie

zanim zrobił badanie gastroskopowe. Potem wraz z Panią asystentką wykonał badanie. Cały czas czułam, że ma nad wszystkim kontrolę, wykonywałam jego polecenia, dzięki czemu tak nieprzyjemny zabieg przeszedł szybko i sprawnie. Następnie spokojnie i bez nerwów wytłumaczył, że czekamy na wynik testu. Okazało się, że mam ten nieszczęsny helicobacter i dr Perek przepisał mi lekarstwa i zalecił odpowiednie odżywianie. jestem po kontrolnym badaniu i helicobacter wyleczony, a wraz z nim moje problemy zdrowotne. Polecam serdecznie.

Dr Michał Perek jest

Dr Michał Perek jest lekarzem wzbudzającym zaufanie swoją postawą i profesjonalizmem. Delikatna technika badania gastroskopowego sprawiła, że była ona dla mnie jak najbardziej znośna, a z natury do odpornych na ból nie należę. Dzięki dużej wiedzy i ludzkiemu podejściu do pacjenta stał się moim ulubionym lekarzem, dlatego prócz gastroskopii robię u Dra okresowe badania USG, z których jestem bardzo zadowolona, ponieważ ma ogromne doświadczenie i widzi podczas badania dużo więcej niż inni lekarze, którzy sami często odsyłają do niego, gdy nie są pewni diagnozy.

Uważam, że Pan doktor to

Uważam, że Pan doktor to bardzo dobry lekarz. Pozbyłam się swoich dolegliwości związanych z wieloletnią chorobą jelit. Gdyby nie trafna diagnoza Pana doktora borykałabym się ze swoimi problemami i chodziła od lekarza do lekarza po dziś dzień. Teraz mogę normalnie funkcjonować. Przestrzegając zasad i zażywając leki, które zalecił Pan doktor mogę żyć pełnią życia. Serdecznie mu za to dziękuję.

Nie mogę wyjść z podziwu

Nie mogę wyjść z podziwu dla doktora Perka za profesjonalne i sympatyczne podejście do pacjenta . Zostałam nie uleczona lecz naprawiona na ciele i umyśle, dziękuję Panie doktorze, polecam wszystkim pacjentom.

Świetny lekarz, konkretny

Świetny lekarz, konkretny bez naciągania na kasę czy leki. Sam zaproponował tańsze zamienniki, przeprowadził badanie usg prostaty tak, że nie czułem skrępowania, bez zbędnych docinków i ozdobników. Wszystko rzeczowo i na temat. Polecam robić usg u niego. Na pewno wrócę kiedy będę musiał powtórzyć badanie. Pozdrawiam doktora jeśli czyta te opinie.

Świetny lekarz, przyjął

Świetny lekarz, przyjął mnie w wielką sobotę z biegu, mimo że do trzech innych lekarzy się dobijałam, niestety mieszkam za granicą i jestem we Wrocławiu tylko na Święta, więc bardzo mi zależało żeby się zbadać. Zrobiłam u dr Perka USG całej jamy brzusznej i gastroskopię do tego wizytę i dostałam duży rabat, do tego nie szczędził mi czasu i długo tłumaczył w jaki sposób mam się odżywiać, żeby nie pogłębiać swoich dolegliwości, przepisał miesięczną kurację i kazał się zgłosić nie wcześniej niż za miesiąc. USG robił mi bardzo długo i wynalazł piasek w pęcherzu czego nikt wcześniej mi nie zdiagnozował, a gastroskopia przeszła w 5 min. byłam w szoku, bo każdy mówił, że to straszne badanie i nie będę mogła jeść przez święta- nic podobnego, jem normalnie. Polecam tego doktora, bo jest rzetelny i fachowo podchodzi do tego co robi, poza tym ma dużą wiedzę i wprawne oko - znalazł mi ten piasek, ale wykonuje te badania od 30 lat i podobno jako pierwszy robił te badania na dolnym śląsku. Do tego jest uprzejmy i kulturalny, co jak wiadomo nieczęsto spotyka się u lekarzy.

Wszystkie pozytywne opinie

Wszystkie pozytywne opinie na temat Pana doktora są jak najbardziej prawdziwe, polecam z czystym sumieniem jeżeli ktoś chce poddać się gastroskopii. Pan doktor razem ze swoimi pracownikami zapewniają bardzo profesjonalną, a jednocześnie miłą atmosferę, że nawet tak nieprzyjemne badanie przebiega gładko. Cały czas instruowali mnie co mam robić, dzięki czemu nie skupiałem się na badaniu, po chwili było po wszystkim. Naprawdę polecam. Cena standardowa, poza tym doktor nie naciąga na wizytę jak co poniektórzy lekarze, tylko jeśli ktoś ma swojego lekarza prowadzącego to odsyła z pełnym opisem wykonanego badania.

Polecam, polecam i jeszcze

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Pan doktor bardzo miły. Badanie gastrologiczne nieco z zaskoczenia, ale może to i lepiej, że poszłam na wizyte bez świadomości, że to ono mnie czeka. Samo badanie przeprowadzone szybko, duża pomoc ze strony asystentki - żony Pana doktora. I gdybym zmuszona była kolejny raz zrobić to badanie, to zdecydowanie w tym gabinecie! Jedyne co może trochę przeszkadzać, to mała intymność - na korytarzy słychać WSZYSTKO co dzieje się za drzwiami gabinetu...Mimo wszystko - polecam!

Dzisiaj byłem trzeci raz

Dzisiaj byłem trzeci raz na gastroskopii u Pana doktora Michała Perka.Po poprzednich badaniach już bezstresowo.Bardzo miła atmosfera i kontakt pacjenta z lekarzem.Zdecydowanie polecam wizyty u tego lekarza.Dziękuję i pozdrawiam.Leszek S.

Byłem u Pana doktora Perka

Byłem u Pana doktora Perka wczoraj na kontroli po zakończonym leczeniu. Pytając Pana doktora jak mam się odwdzięczyć za to, że wreszcie ktoś się mną fachowo zajął i zdiagnozował rzeczywisty problem Pan doktor poprosił o wyrażenie w internecie swojej opinii, tak więc piszę. Trafiłem do szpitala z potwornym bólem brzucha, głowy i bardzo osłabiony. Lekarz w szpitalu zalecił kilka badań, które nie wykryły przyczyny co mi jest, a objawy nie ustąpiły. Dowiedziałem się na oddziale, że jest lekarz godny polecenia i że jak tu mi nie pomogą to mam iść do niego. Tak trafiłem do doktora Perka. Diagnozowanie moich problemów zajęło godzinę (!!!)a nie 3 dni w szpitalu (!!!), po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, USG, gastroskopii i przepisaniu diety i odpowiednich leków trafiłem do doktora na kontrolę po miesiącu. Wszystkie dolegliwości ustąpiły!!! nie dość, że to najmilszy i najbardziej kompetentny lekarz na jakiego trafiłem to jeszcze nie kasuje jak inni prywatni lekarze, poza tym na drugiej wizycie dostałem zniżkę jako stały pacjent. Nigdy nie pójdę więcej do innego lekarza, niż doktor Perek. Polecam wszystkim.

Jeśli chodzi o

Jeśli chodzi o gastroskopię to badanie rzeczywiście jest tanie, dość szybkie i nieoceniona tutaj rola Pani asystentki. Natomiast leczenie po badaniu przez Pana doktora Michała Perka już gorzej. Leczenie antybiotykami na Helicobacter Pyroli, Pan doktor bardzo szczędził Nystatyny, musiałem się wracać aż 2 razy, za 2 razem Pan doktor celowo udawał, że mnie nie zna, kasując dodatkowe 100zł za kilkuminutową wizytę, gdzie było 40 min. czekania pomimo umówienia na konkretną godzinę. Mając Kazdozę ogólnoustrojową (o czym Pana doktora bardzo wyraźnie informowałem podając objawy), Pan doktor ignorował zupełnie ten fakt. Dostałem ostrej grzybicy, nasilenia choroby: całkowicie biały język, suchość w ustach, obfite pocenie się bez podejmowania wysiłku fizycznego, pomarańczowy mocz, charczenie w płucach/oskrzelach, mocne zamulenie i zmęczenie, brak możliwości skupienia problemy z zapamiętywaniem, zawroty głowy i "ciemność przed oczami", mokra, lepka skóra, pogorszenie widzenia, wewnętrzne zimnie i gorące poty... Pan lekarz usłyszawszy to (na 2 płatnej wizycie) udał głupa i powiedział, że to możliwe skutki po tym antybiotyku, jednocześnie przepisał Nystatynę już bez antybiotyku (która o dupę się już teraz zda, gdyż działa ona wyłącznie w obrębie ukł. pokarmowego i nie jest wchłaniana przez organizm) i widać trochę przerażony zaczął badać mi brzuch. Uprzejmość Pana doktora jak dla mnie wyraźnie sztuczna, Pan doktor dba tylko o swoją kiesę i wymigania się od odpowiedzialności, Pan doktor, potrafi jedynie potrzeć do tabelki, gdzie ma wykaz leków na daną chorobę. Obecnie głodzę się, aby grzyb jakoś odpuścił, przede mną rok ostrej diety i leczenia, aby wrócić do stanu sprzed leczenia przez Pana doktora.

badanie przebiegło szybko,

badanie przebiegło szybko, sprawnie i bezstresowo, wszystkim znajomym i rodzinie poleciłem ten gabinet, bo po co się męczyć skoro wcale nie trzeba. Ceny niewygórowane.

WLASNIE WYBIERAM SIE NA

WLASNIE WYBIERAM SIE NA GASTROSKOPIE DO DR.PERKA.PO ROZMOWIE TELEFONICZNEJ I PO TYM CO PISZA INNI CZUJE SIE SPOKOJNA NIE BOJE SIE.

26.07.2011 miałem

26.07.2011 miałem przeprowadzana gastroskopię. Pan Doktor Michał Perek wraz z Panią Doktor bardzo cienkim gastroskopem owe badanie wykonują perfekcyjnie. Wcześniej w jednostce publicznej takie badanie przerwałem sam gdyż gastroskop był bardzo gruby a lekarz sceptycznie nastawiony do pacjenta. Wszystkim polecam ten wrocławski gabinet na Wiosennej 15 i pozdrawiam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania