Mirosław Dudziak - opinie - Gdańsk, Ginekolog, Położnictwo

dr med. Dudziak Mirosław - Ginekolog położnik, specjalista ginekologii onkologicznej w Gdańsku

Telefon kontaktowy: 

(+48 58) 557 72 23

Dane adresowe: 

ENDOMED
ul. Subisława 24
80-354 Gdańsk-Żabianka

Dni i godziny przyjęć: 

środa 16:00 - 17:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-10 15:17, Aktualizacja: 2009-03-05 07:59

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Gdańsk Położnictwo Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Mirosław Dudziak

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Ja chciałam wyrazić swoje

Ja chciałam wyrazić swoje oburzenie i do dzisiaj nie mogę wyjść z szoku na temat LEKARZA JERZEGO KUBIKA z takim chamstwem sie jeszcze nigdy nie spotkałam SZOK to mało powiedziane moja mama niestety otrzymała niekorzystny wynik cytologii udała się zgodnie z poleceniem na konsultacje do poradni onkologicznej w Redłowie nie wspomnę że wszyscy czekali na wizytę od godziny 9 do 14 dopiero po interwencji u dyrekcji o godzinie 14.15 wyleciał na korytarz pan KUBIK wykrzykując nazwiska po kolei kto ma wchodzić (nie przesadzam używając słowa wykrzykując -wręcz powinnam powiedzieć rycząc) po wejściu pacjentki do gabinetu krzyczał na nią stał nad moją mamą wytrząsając się że on to się zwolni z tego szpitala że on od rana operuje i teraz tutaj musi przychodzić jeszcze ,spojrzał na wynik badania i dalej warcząc powiedział MA PANI RAKA !!!!! czy zgadza sie Pani na operację moja mama odpowiedziała że tak bo innego wjścia nie ma na co ten BURAK odwarczał MA PANI WYJŚCIE MOŻĘ PANI ZMIENIĆ SZPITAL BO TO JA PRAWDOPODOBNIE BĘDĘ PANIĄ OPEROWAŁ!!!!!! I tak zakończyła się wizyta u tego człowieka TO JEST SKANDAL GDYBYM SAMA NA WŁASNE OCZY I USZY NIE SŁYSZAŁA JAK SIĘ ODZYWA CHYBA BYM NIE UWIERZYŁA NIE WSPOMNIAŁAM JESZCZE ŻE TAK SIĘ WYDZIERAŁ ŻE WSZYSTKO BYŁO SŁYCHAĆ NA KORYTARZU . POWIEDZIAŁAM SOBIE ŻE NIE ZOSTAWIĘ TEGO TAK I NAPEWNO ZŁOŻĘ SKARGĘ NA TEGO CZŁOWIEKA CHOCIAZ NIE WIEM CZY GODZI SIĘ NAZWAĆ GO CZŁOWIEKIEM RACZEJ POTWÓRRRRRRRRRRR -LEKARZYNA OD SIEDMU BOLEŚCI

Onkolog średni a

Onkolog średni a psycholog(czytaj człowiek)żaden. Czyjąś tragedie traktuje jak następny przypadek medyczny...

Wspaniały

Wspaniały diagnosta,świetny fachowiec i cudowny człowiek.Oddział pod Jego nadzorem funkcjonuje bez zarzutu.Panowie doktorzy:dr Jerzy Kubik, dr Maciej Stukan oraz cały personel to osoby bardzo odpowiednio dobrane na ten szczególny Oddział,gdzie wiele tragedii ludzkich się przewija .Cała kadra medyczna i pomocnicza wszystkie pacjentki traktuje z ogromnym szacunkiem,zrozumieniem i cierpliwością.Dziękuję z całego serca za wszystko.Wdzięczna pacjentka.

Nie polecam. Po operacji

Nie polecam. Po operacji przesladuje biedne chore kobiety wraz ze swoim seksualnym partnerem Jerzym Kubikiem. Wysmiewa sie z wygladu starych kobiet przesladuje gnebi i poniza.Kobiety po operacji nowotworowej sa biedne i bezbrone a oddzialowa Anna Kownacka wykrzywia gebe gdy widzi dzielo swego mena. Wtelewizji w 1991 r wspotkaniu z gdanskim ordynatorem kobiety ktore negatywnie wypowiadaly sie mowily prawde minelo 20 lat i nic sie nie zmienilo.

Pan Doktor Dudziak operował

Pan Doktor Dudziak operował moją mamę. Często bywałam w szpitalu zarówno przed jak i po operacji. Wydział bardzo dobrze funkcjonuje, ma sprawny, fachowy i przyjazny personel. I najważniejsze - ludzie tam pracujący budzą zaufanie. A dr Dudziak to bardzo dobry ginekolog i chirurg. U mojej mamy wszystko jest już ok., a strachu było mnóstwo. Panie Doktorze, raz jeszcze serdecznie dziękuję !

Bardzo dobry specjalista,

Bardzo dobry specjalista, wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek, gorąco polecam.

Doskonały specjalista z

Doskonały specjalista z zakresu ginekologii onkologicznej.Rzeczowy,kompetentny i sympatyczny.Polecam szczególnie w trudniejszych przypadkach.

Świetny lekarz. Polecam

Świetny lekarz. Polecam gorąco!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania