dr n. med. Wojciech Czarzasty - opinie - Gdańsk, Gdynia, Głogówek, Chirurg, Proktolog

Proktolog, chirurg ogólny

Diagnostyka i leczenie:
Choroby Hemoroidalnej, Leczenie operacyjne Hemoroidów, wycięcie hemoroidów,Operacyjne leczenie żylaków odbytu, Szczelina odbytu, Leczenie operacyjne ropni i przetok odbytu, Leczenie operacyjne wypadania odbytu,
Leczenie zapalenia i świądu odbytu,

Gastroskopia, sigmoskopia, kolonoskopia, leczenie otyłości, balon żołądkowy, USG transrektalne,
USG jamy brzusznej

Dane adresowe: 

Lux Med Gdynia, Mała Klinika Gdańsk

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2015-11-12 12:36, Aktualizacja: 2015-11-12 12:36
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o dr n. med. Wojciech Czarzasty

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Jestem oburzona i

Jestem oburzona i zniesmaczona po wizycie u tego lekarza.Gbur,arogancki,grubiański,opryskliwy,szorstki w obyciu,ta wizyta to jakaś pomyłka,strata pieniędzy,za 180 zł zostałam zrugana,brak obycia lekarz- pacjent,to my zwykli ludzie dajemy Panu zarabiać na chleb,brak poszanowania dla pacjenta,zero kultury.Panie Doktorze szkoda że jest Pan taki opryskliwy,chyba już czas na emeryturę bo na lekarza już się Pan nie nadaje.

Ale jazda. Trzeba zwierać

Ale jazda. Trzeba zwierać zwieracza.

Dzisiejsza kolonoskopia

Dzisiejsza kolonoskopia wyglądała dokładnie tak, jak w dwu powyższych wpisach: siłowe wprowadzanie endoskopu,agresja słowna, zero kultury.
Nigdy więcej!

I wszystko jasne... "

I wszystko jasne... " wprowadzanie endoskopu,agresja słowna, zero kultury"

ostro jak w krainie

ostro jak w krainie biedronkowej. Wsady

Obleśny typ !!!

Obleśny typ !!! Przygotowywałem się do badania kolonoskopii zgodnie z zaleceniami kliniki. Nie jadłem dwa dni. Wypiłem cztery litry wody z preparatem, który mi zalecono. Ze czterdzieści razy byłem się wypróżnić, do czystej wody. Pan doktor podczas badania zaczął się na mnie wydzierać, że nie jestem przygotowany do badania. Kiedy mu tłumaczyłem, że zrobiłem wszystko zgodnie z procedurą, która była rozpisana i zalecana przed badaniem, złośliwie wepchnął mi tę rurę tak energicznie, że poczułem ją niemal w gardle. Kiedy na koniec zapytałem, jaka jest przyczyna moich dolegliwości (utajona krew w kale) - odburknął, że nic nie stwierdza !!! Odradzam jakikolwiek kontakt z tym sadystą !!!

Straszne....ale tak robi???

Straszne....ale tak robi???

Nie polecam!!! Trafiłam do

Nie polecam!!!
Trafiłam do p. doktora dwa razy. Pierwsze badanie miało miejsce w Clinice Medika w Gdyni ul. Mireckiego ( diagnoza), podczas którego polecił mi badanie kolonoskopowe w Rumii ul. Derdowskiego 24, mówiąc, abym podczas rejestracji powołała się na jego nazwisko. Badanie kolonoskopowe, któremu się poddałam, wykonał w sposób niezwykle dla mnie bolesny, jednocześnie krzycząc na mnie. Ja również krzyczałam- z bólu. Żadnej empatii dla pacjenta, tylko nieprzyjemne, ośmieszające odzywki doktora - byłam w szoku. Myślałam, że te czasy już minęły... W pewnym momencie przestałam czuć palce u obu rąk, które zbielały i w sposób nienaturalny wykręciły się. Pielęgniarka pokazała mu moją rękę i powiedziała, że coś się dzieje. Byłam zlana potem. Lekarz zignorował to, posyłając kolejny komentarz. Powiedziałam że jest mi słabo. P. Czarzasty jednak kontynuował zabieg nadal w sposób bardzo bolesny. Podczas obu wizyt doktor był nieprzyjemny, a jego komentarze obraźliwe. Gdybym wiedziała, że kolonoskopię będzie wykonywał ten pan, nie poddałabym się badaniu. Piszę to, aby uchronić innych pacjentów – teraz tylko tyle mogę zrobić.
Zdecydowanie odradzam kontakt z tym lekarzem.

mocarne i dosadne diagnozy z

mocarne i dosadne diagnozy z wsadami, które są ostre

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania