dr n.med. Maciej Sałamacha - opinie - Warszawa, Chirurg, Onkolog

chirurg onkolog

Telefon kontaktowy: 

22-641-53-00, 22-643-45-03

Dane adresowe: 

ONKOLMED Lecznica Onkologiczna
ul. Nowoursynowska 139L (róg Rosoła i Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

www.onkolmed.pl

Dni i godziny przyjęć: 

Środa - od 15.10.2010

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-09-29 17:47, Aktualizacja: 2010-09-29 17:47

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Warszawa Onkolog Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o dr n.med. Maciej Sałamacha

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie podzielam opinię

Nie podzielam opinię poprzedników.Trudno
Się wypowiadać kiedy opiniujący podchodzi emocjonalnie i nie dziwię się bo sam jestem w trakcie leczenia po usunięciu węzłów chłonnych.Czerniak złośliwy.
Dzięki fachowości doktora ,operacja jak i dotychczasowe leczenie onkologiczne przebiega optymistycznie.
Tomek R.

jestem pacjentem dra

jestem pacjentem dra Salamachy i nie mogę powiedzieć na Niego złego słowa. Bardzo życzliwy, wręcz wychodził z siebie aby mi pomóc. Jestem też pod wrażeniem życzliwości całego personelu Centrum Onkologii. Życzę wszystkim takich wrażeń jakie mnie spotykały. L

Jakiś czas temu zacząłem

Jakiś czas temu zacząłem leczyć łokieć, w pewnym momencie zrobiłem sobie USG (na skierowaniu uwidoczniony był mały guzek), mój ortopeda bardzo zaniepokojony tym co pokazało USG, od razu skierował mnie do Instytutu Onkologii w Warszawie, gdzie jak się potem okazało, trafiłem niestety na wizytę do dr Macieja Sałamachy. Gdy wszedłem na wizytę do dr Sałamachy, opisałem całą sprawę dot. moich bólów łokcia, pokazując USG . Pan doktor pierwsze co zrobił to wyjął wizytówkę Specjalistycznej Lecznicy w Warszawie, i powiedział bym się tam udał do lekarza, którego wymienił z nazwiska. Pan Dr Sałamacha zapewnił mnie, że tam lekarz szybko się mną zajmie, zrobi rezonans i biopsję guzka. Oczywiście wizyta miała się odbyć nie na NFZ!!! Poruszyłem ten temat i wyraziłem swoją opinię, że nie po to ponad połowę swojego życia płacę składki ZUS! Pan doktor nawet nie dotknął mi ręki! Nie dał żadnego skierowania, po prostu wysłał mnie do prywatnej kliniki!
To jest niedopuszczalne! Jak można tak potraktować pacjenta przyjmując go w Państwowej instytucji za Państwowe pieniądze, za moje, nasze, składki ZUS!
Nie polecam tego Pana!!!!!!!!!!
Napisałem w tej sprawie do Ministerstwa Zdrowia.

Miałam okazję być na

Miałam okazję być na wizycie u tegoż "lekarza" w placówce LuxMed...uf dobrze, ze to moja pierwsza i ostatnia wizyta. Przyszłam po poradę po operacji usunięcia czerniaka i nie uzyskałam żadnej, za to same epitety pod adresem lekarza, który uratował mi życie. Jak najdalej od takich pseudo lekarzy! Współczuję wszystkim pacjentom, którzy trafili bądź trafią w ręce tego niekompetentnego (nawet nie wiem jak mam nazwać zawód, który, wykonuje ten osobnik) pracownika służby zdrowia. Szkoda Waszego czasu i pieniędzy!
Szkoda nawet pisać co mówił i jak się zachowywał tenże "lekarz", ale myślę, że jest to osoba z jakąś wadą genetyczną w obszarze mózgu. Pacjenci wybierajcie rozważnie swoich lekarzy, takich, którym możecie zaufać!!!!

Witam , Ja również miałem

Witam ,
Ja również miałem okazję odwiedzić Pana doktora. Niestety nie mogę podzielić opinii poprzednika. Pan dr odpowiedział na wszystkie pytania dokładnie wyjaśnił co i jak. odnośnie podejścia do pacjenta miło i konkretnie.

Witam panie doktorze. To co

Witam panie doktorze. To co spotkało mnie w ostatnim czasie, przy okazji wizyty u pana w centrum onkologii, niestety należało do najgorszych przeżyć w moim życiu. W związku z tym zaliczam pana do grona osób, które w swoim życiu, niestety minęły się z powołaniem. Wiedza medyczna w pracy lekarza, (o której nawet nie miałem okazji się przekonać) to jednak nie wszystko. Pana wszechobecna frustracja związana z wykonywanym zawodem przekreśla jakiekolwiek kompetencje. Bardzo żałuję, że ma pan tak mało pozytywnych opinii, co tylko upewnia mnie w postawionej tezie. Życzę panu z całego serca, żeby na każdym pana kroku w sklepie spożywczym, na stacji benzynowej, w urzędzie skarbowym i wszędzie tam gdzie będzie pan liczył na fachową i normalną obsługę, spotykał ludzi swojego pokroju. Jest pan impertynenckim nieudacznikiem, który jak niestety duża część polskich lekarzy stoi ponad wszystkim. A pacjentów traktuje jak zło konieczne. Na koniec przypomnę panu, że to pan jest dla nas i za nasze pieniądze, ciężko zarabiane i odkładane przez całe życie ma pan co jeść. Myślę, że takiego człowieka jak pan ciężko nauczyć pokory. Najlepszym sposobem będzie po prostu pana unikać. I taką sugestię mam dla wszystkich, którzy czytają moją subiektywną opinię. JEŻELI NIE CHCECIE POCZUĆ SIĘ JAK SZMATY ZA SWOJE PIENIĄDZE - UNIKAJCIE TEGO LEKARZA I NIE DAJCIE MU ZAROBIĆ W PRYWATNEJ KLINICE. DLACZEGO? DLATEGO BO PRZEZ TO TAK TRAKTOWANI SĄ PACJENCI PAŃSTWOWEJ SŁUŻBY ZDROWIA !!!! Pan doktor pacjentów przyjmuje w Lecznicy Onkologicznej "Onkolmed" - PRYWATNIE oraz w Centrum Onkologii Instytutu Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie - PAŃSTWOWO

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania