NZOZ Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej 'Helimed' - opinie - Katowice, RTG

NZOZ Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej 'Helimed'
tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny Katowice
http://www.helimed.pl

Telefon kontaktowy: 

032 355 95 20

Dane adresowe: 

ul. Panewnicka  65
40-760 Katowice

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-09 23:24, Aktualizacja: 2009-06-09 23:24

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: RTG Katowice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o NZOZ Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej 'Helimed'

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Rezonans umówiony na

Rezonans umówiony na 21.12.2017 o 13:40. Przychodzę o 13:15, żeby zdążyć z zarejestrowaniem się. O 14:00 dowiaduję się, że muszę czekać jeszcze 20-30 minut, więc rezygnuję, czym wywołuję zdziwienie. Dodatkowe zaskoczenie powoduję odmową na propozycję ustalenia innego terminu (po to, żebym znów musiał tracić czas?). Wniosek: mają klienta w ... . Piszę "klienta" bo wizyta płatna (przez Medicover).

Bardzo polubiłam te

Bardzo polubiłam te gabinety. Mają takie szczere, ludzkie podejście. Dzwoniłam powiedzieli mi w rejestracji co mam dokładnie ze sobą wziąć na badanie. Widać, że dbają o pacjenta i jego czas. Bardzo polecam.

Miejsce polecam sportowcom.

Miejsce polecam sportowcom. Mówią, ze sport to zdrowie…. Od lat jestem aktywna i wysportowana. W styczniu tego roku zaczely mnie boleć kolana. Lekarz kazał mi przeswietlic i tak trafiłam do helimed Diagnostik. Okazalo się, że przez ten mój „zdrowy sport” wytarła się cała chrząstka w kolanie. Dzięki Bogu, że udało się tam zrobić badanie szybko bo mógł mój lekarz od razu rozpisać leczenie.

Usługi na bardzo dobrym

Usługi na bardzo dobrym poziomie. Sprzęt nowoczesny, opisy fachowe i nawet mają możliwość przysłania wynków kurierem (a jak się mieszka daleko to potrzbna opcja).

Krystyna Robiłam w

Krystyna
Robiłam w Helimedzie rezonans magnetyczny kręgosłupa (problemy z rdzeniem kręgowym) i wyniki dostałam bardzo szybko co w przypadku mojego schorzenia miało bardzo duże znaczenie! Będę im zawsze wdzięczna!

Robiłam w Katowicach na

Robiłam w Katowicach na Panewnickiej tomografię komputerową głowy i wszytsko było bardzo sprawnie przeprowadzone. Pracują tam specjaliści, którzy mają podejście do człowieka i naprawdę potrafią sprawić, żeby człowiek poczuł się spokojnie i komfortowo. Angelika Meres

Gorąco polecam to miejsce!

Gorąco polecam to miejsce! Mają bardzo dobre podejście do pacjenta, jak się dzwoni umówić to od razu mówią jak się do badania danego przygotować, czy trzeba mieć jakieś skierowania i jakie wyniki badań trzeba mieć już zrobione.

Musiałam wykonać

Musiałam wykonać tomografię na już, a NFZ... wiadomo! Kolejka tak długa, że Helimed okazał się ostatnią deską ratunku. Szybko, sprawnie i bez kolejek wykonałam badanie, wyniki niemal od ręki, wszystko pod opieką specjalistów i doskonałej obsługi medycznej. Polecam!

Polecam pracownie tk w kato.

Polecam pracownie tk w kato. sprawnie, po ludzku, szybko. M.M

Marcin Życzkowski. Świetny

Marcin Życzkowski. Świetny specjalista i człowiek z podejściem do pacjenta, jakiego powinni się uczyć inni lekarze. Chodzę do niego od jakiegoś czasu i nawet mi do głowy nie przychodzi żeby zmieniać specjalistę ;)

Helimed to zdecydowanie

Helimed to zdecydowanie najlepsza placówka diagnostyczna w jakiej kiedykolwiek byłem i bez wyrzutów mogę ją polecić.

Bardzo profesjonalna

Bardzo profesjonalna obsługa na infolinii. Dopytywałam o tomografię dziecka i Pani z Helimedu rzeczowo i bez pośpiechu wszystko mi wyjaśniła, za co jestem jej ogromnie wdzięczna, bo nie wiedziałam, ze w przypadku badania dziecka wygląda to inaczej niż u dorosłego. Pozdrawiam!

Chciałbym podziękować

Chciałbym podziękować całemu zespołowi rehabilitacyjnemu z helimedu, dzięki nim odzyskałem pełnię sił, nie wiem co by było gdyby nie oni!

Dobra sieć przychodni,

Dobra sieć przychodni, choć mają trochę wysokie ceny, ale za taki standard jaki oferują trzeba płaci.

Wspaniała przychodnia na

Wspaniała przychodnia na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolona z ich usług i zaangażowania w pracę.

Z przyjemnością polecam

Z przyjemnością polecam masaż całościowy w Helimedzie. Masażystka działa prawdziwe cuda na bolące mięsnie, poprostu rewelacja!

Przyjazne panie w recepcji,

Przyjazne panie w recepcji, dobrze urządzona poczekalnia, nie długi czas czekania na zabieg to tylko niektóre rzeczy za które polecam Helimed i ich przychodnie :)

Dla mnie nie liczy się

Dla mnie nie liczy się najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny w przychodni, ale ludzie którzy tam pracują. A w helimedzie są tacy ludzi, wszystko profesjonalnie i z szacunkiem. Polecam.

Porządek, kolejka, nikt

Porządek, kolejka, nikt się nie przepycha, aż byłem zdziwiony. Badanie tomografem miałem już przeprowadzane kilkukrotnie więc dla mnie żadna nowość. Urządzenia chyba już wszędzie w przychodniach są ok, dlatego oceniając głównie obsługę dla mnie są bezkonkurencyjni. Mam na myśli gabinety w Kato.

Polecam Helimed na

Polecam Helimed na Panwenickiej i doktora Życzkowskiego.

Grałem mecz piłki nożnej,

Grałem mecz piłki nożnej, szybki wślizg, nie wiadomo skąd i noga ląduje w gipsie. 3 tygodnie noszenia gipsu, potem badania kontrolne. Dołączam do zadowolonych klientów Helimedu, choć stałym klientem nie chciałbym zostać ;)

Przystępne ceny

Przystępne ceny poszczególnych zabiegów rehabilitacyjnych , wysoka jakość.

Zakład rehabilitacji

Zakład rehabilitacji Helimedu na jakiś czas stał się prawie naszym drugim domem. Moim i mojego dziecka. Obsługa jest bardzo miła, wyrozumiała, pełna empatii. Zabiegi i fizjoterapia zawsze punktualnie. Widoczne są powolne postępy. Cieszymy się z każdego małego kroczku naprzód i wierzymy, że dzięki tej placówce i jej specjistom takich kroczków będzie coraz więcej.

POLECAM!!! Dzięki

POLECAM!!! Dzięki Helimedowi moge spać spokojnie, bo badanie nie wykazało nawrotu i chyba jko jedyni maja maszyne do ktorej sie bezproblemy mieszczę. w sensie rezonans,

Polecam Doktora

Polecam Doktora Życzkowskiego i pracownie urologiczną w Katowicach na Panewnickiej. umiejętność rozmowy z dzieckiem, podejście, wiedza.

Helimed polecił mi mój

Helimed polecił mi mój lekarz. Nie ukrywam tez że jest on najblizej mojego domu, więc zainteresowałam się poczytalam i zamówiłam wizytę. Kontakt na infolinii bardzo miły, na badanie tomografię komputerowa zgłosiłam sie już po 3 dniach od telefonu. Przebeig badania bez ekscesow. Szczerze polecam.

Katowice. rezonans

Katowice. rezonans magnetyczny - polecam.

A ja pozdrawiam opolski

A ja pozdrawiam opolski oddział Helimedu. Dobre podejście do badanego, cicha maszyna, krótki termin czekania na badanie. Polecam.

Godni Polecenia za

Godni Polecenia za profesjonalną i szybką obsługę z zakresu tomografii.

Potwierdzam wszystko co tu

Potwierdzam wszystko co tu wczesniej napisano. Moja mama potrzebowała badań n a JUŻ (b. mocne i dlugotrwale sztywnenie karku, szyi) i w helimedzie udało się to załatwić. Mocno dziękujemy!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania