OTP Ingenium Beata Wojciechowska - opinie - Kraków, Psychoterapeuta

Ośrodek terapii poznawczej, zastosowanie terapii metodą Tomatisa w leczeniu autyzmu, adhd,dysleksji, depresji, walka ze stresem, z likwidacja wypalenia zawodowego, walka z konsekwencjami wylewów,urazów mózgu,
tworzenie nowych połączeń neuronalnych - metoda znana od 40 lat,mnóstwo badań naukowych.
Pani Beata Wojciechowska jest magistrem psychologii, jest także audio-psycho-fonologiem oraz certyfikowanym diagnostą i terapeutą metody Tomatisa. Kilkumiesięczne szkolenia odbyła w Belgii w Mozart-Brain-Lab.Licencjonowanym członkiem międzynarodowej sieci terapeutów metody Tomatisa zarządzanej przez Centrum MBL w Belgii. Certyfikowanym diagnostą i terapeutą metody Feuersteina. Trzyletnie szkolenia odbyła na Sorbonie w Paryżu, w Belfort, i w Jerozolimie pod kierunkiem Profesora Feuersteina w ICELP.
Trenerem międzynarodowego Centrum Feuersteina Rozwijania Potencjału Uczenia w Jerozolimie (ICELP)

Telefon kontaktowy: 

tel mobile: 662 077 911 tel stacjonarny: 12 6338533

Dane adresowe: 

www.otpingenium.pl
biuro@otpingenium.pl

ul. krowoderska 26/1
kraków

Dni i godziny przyjęć: 

od poniedziałku do soboty, terminy ustalane indywidualnie

Koszt wizyty: 
50 zł godzina
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-08-14 10:17, Aktualizacja: 2009-08-14 10:17

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o OTP Ingenium Beata Wojciechowska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Jestem mamą ośmioletniego

Jestem mamą ośmioletniego Klimka z zespołem Downa. Pania Beatę Wojciechowską poznałam ok 6 lat temu. Śmiało mogę powiedzieć o niej nie tylko świetny specjalista ale też Przyjaciel rodziny. To niezwykła osoba, która na pierwszej wizycie ujęła nas podejściem do dziecka, sposobem w jaki nawiązała z Klimkiem kontakt i sercem jakie okazała także nam rodzicom. Klimek uwielbia zajęcia mimo, że Pani Beata wymaga od niego ciągłego główkowania. Widzimy poprawę koncentracji, mowy, rozumienia. Niczego nie uczy się mechanicznie. Ośrodek Ingenium to przytulne miejsce, przyjazne dzieciom, bardzo dobrze wyposażone. Spotkałam tam osoby , które przyjeżdżają tam na terapie z zagranicy.

Dzieci są upychane w

Dzieci są upychane w maleńkim gabineciku. Warunki skrajnie niesprzyjające terapii. A powyższe opinie to raczej auto-reklama, niestety.

Chyba Cie tam nie było

Chyba Cie tam nie było drogi Anonimie, najmniejszy gabinet ma ze 20 m kw powierzchni. Kolejna prowokacja w kolejnym miejscu, ta zabawa anonimowych internautów już się robi "nudna". Jest też szkodliwa, jeśli szkodzi opinii dobrego specjalisty. Mama Kuby, dorosłego już pacjenta Pani Beaty.
PS> Niezwykle skuteczna metoda w rękach prawdziwego fachowca i prawego człowieka o wielkim sercu. Pani Beata jest unikalnym w Polsce specjalistą met. Tomatisa diagnozującym i samodzielnie piszącym programy dla każdego pacjenta. Pracuje także we Francji. Bierze udział w międzynarodowych projektach. A przy tym jest niezwykle skromnym człowiekiem.

To dopiero jest ale ocena

To dopiero jest ale ocena skierowana chyba przez kogoś z konkurencji...wszyscy którzy choć raz byli na terapii w tym świetnym ośrodku, nigdy by czegoś takiego nie napisali. Dzieci mają wspaniałe warunki, dużo miejsca na zabawę czy też sen, mnóstwo gier przystosowanych do wieku i możliwości dziecka, które przede wszystkim wszechstronnie rozwijają ! Jestem pod wrażeniem ośrodka, a najbardziej osoby kierującej terapią, niesamowicie kompetentnej i ciepłej. Osobiście polecam każdemu terapię w tym ośrodku, nota bene jedynym certyfikowanym w Polsce.

Polecam wszystkim, którym

Polecam wszystkim, którym zależy na miłej i efektywnej terapii,
w przypadku synka efekty przerosły oczekiwania, w dość krótkim czasie
zmiany zachowania i milowy krok w rozwoju mowy. Przede wszystkim terapia jest dla dziecka wspaniałą zabawą, dzięki dobremu wyposażeniu gabinetu, a sama pani Beata Wojciechowska oprócz kompetencji i specjalizacji jest niepowtarzalną osobą, jakich mało

bardzo dobry diagnosta,

bardzo dobry diagnosta, rewelacyjna terapia. polecam wszytskim

Pani Beata Wojciechowska

Pani Beata Wojciechowska jest świetnym specjalistą, potrafi wyprowadzić dzieci z głębokiego autyzmu. Jest bardzo kompetentną, konkretną osobą. MA na swoim koncie wiele bardzo dużych sukcesów w terapii dzieci i dorosłych.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania