Paweł Michałowicz Fizjoterapeuta - opinie - Gdańsk, Fizjoterapeuta, Rehabiltacja

a. rehabilitacja gdansk.jpg rehab 3.jpg

Witam. Mając kłopoty natury zdrowotnej w Trójmieście, bądź też będąc osobą świeżo po operacji w niejednym przypadku wskazane jest skorzystanie z profesjonalnej rehabilitacji.
Szanowni Państwo taka praktyka wynika przede wszystkim z faktu, iż określony zabieg chirurgiczny lub wypadek zahamował w niekorzystny sposób trend w naszym organizmie, a działania o rehabilitacyjnym charakterze mają nam pomóc w przywróceniu organizmu do kompletnej sprawności fizycznej. Skutkiem tego pożądana jest właściwa rehabilitacja i to nie można z tym zwlekać długi czas, ponieważ postępy są uzależnione również od momentu w jakim udamy się na kinezyterapię lub masaż lub fizykoterapię -medycyna fizykalna.
Telefon: 796-720-820.

Doskonałym punktem do tego, aby podreperować swoje ciało jest rehabilitacja w Gdańsku i Sopocie w zależności od rodzaju jednostki chorobowej- rehabilitacja neurologiczna, ortopedyczno-traumatologiczna lub pediatryczna, reumatologiczna czy też rehabilitacja onkologiczna a także kardiologiczna.
Tutaj bowiem istnieje możliwość szerokiego wyeliminowania problemów i do tego celu praktykuje się zawsze dostosowaną do potrzeb fizjoterapię.
Zatem nie ma tutaj mowy o przypadku i dla Państwa każda ewentualność medyczna jest traktowana indywidualnie. Dlatego też przebieg leczenia oraz sam uraz jest dla mnie kluczową wskazówką na dobór optymalnego toru rehabilitacji. Tylko tak postępując wiemy, że Pacjenci mają duże szanse na powrót do zdrowia. Eliminacja ograniczeń w stawach, sile mięśniowej oraz dyskomfortu i odczuwania bólu jest dla mnie sprawą kluczową.
Fizjoterapia sportowa po złamaniu na nartach, rowerze, rolkach po urazie lub kontuzji ma na celu jak najszybsze wyeliminowanie skutków urazu i ograniczeń ruchowych.
Przywrócenie możliwie stu procentowej funkcji sprzed urazu oraz jak najszybsze włączenie do aktywności i zapobieganie kolejnym problemom zdrowotnym np. po rekonstrukcji więzadła strzałkowo-skokowego przedniego, rekonstrukcji więzadła rzepkowo-udowego przyśrodkowego oraz rehabilitacja więzadła pobocznego piszczelowego.
Skutecznym narzędziem w przywracaniu utraconej funkcji jest odpowiednio dobrany i przeprowadzony trening funkcjonalny.
Rehabilitację po urazie, kontuzji przeprowadzam w formie indywidualnego treningu ukierunkowanego pod cele oraz potrzeby Pacjenta w Trójmieście.
Niemałe znaczenie ma do odegrania też lokalizacja samej rehabilitacji i tym samym staram się, gdy zachodzi konieczność przywracać formę Pacjenta w jego własnym domu.
Zajmuje się naprawdę różnego rodzaju problemami począwszy od bólów kręgosłupa, nerwobóli, dyskopatii, naciągnięcia mięśni poprzez rehabilitację stwardnienia rozsianego, po mastektomii, złamań po wypadkach a także mózgowego porażenia dziecięcego, dystrofii mięśniowej a także choroby Parkinsona.

Oferuję rehabilitację w Sopocie i Gdańsku po krwiakach i tętniakach mózgu lub udarach, wylewach do mózgu. Profesjonalnie zajmuję się np. liberalizacją powięzi po operacji - endoprotezy stawu biodrowego, łokciowego, kolanowego, barkowego a także dzieci i dorosłych przy MPD - mózgowym porażeniu dziecięcym.
Korzystam z nowoczesnych metod, które wspomaga innowacyjny sprzęt. Pozwala to pomagać różnym grupom pacjentów od małych dzieci np- rehabilitowanie wrodzonych schorzeń mięśni, dystrofie mięśniowe, wrodzone zespoły zaburzeń rozwojowych jak zespół Downa i rehabilitacja mózgowe porażenie dziecięce w tym nauka chodzenia oraz zaburzenia centralnej koordynacji nerwowej oraz ćwiczenia dla sportowców, a kończąc na osobach starszych.

Dlatego też z pełną świadomością zapraszam każdego, kto boryka się w jakiś sposób z wymienionymi tutaj problemami. Można również u skorzystać z rozmaitych form masażu w tym drenażu limfatycznego, które mogą być doskonałą opcją zdrowotną i profilaktyką.
Jako fizjoterapeuta z pasja zapraszam mieszkańców Trójmiasta na bezpłatne konsultacje telefoniczne.

Telefon kontaktowy: 

796-720-820

Dane adresowe: 

Gdańsk Główny. ul. Dyrekcyjna 2/4

Dni i godziny przyjęć: 

Poniedziałek-sobota.

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2017-07-03 20:04, Aktualizacja: 2018-05-31 23:46

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Fizjoterapeuta Gdańsk Rehabiltacja Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Paweł Michałowicz Fizjoterapeuta

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Polecam terapię

Polecam terapię rehabilitacyjną po złamaniu podudzia na nartach. Już chodzę i dzieki. Tomek.

Dziękuję rehabilitantowi

Dziękuję rehabilitantowi Michałowiczowi za fachową pomoc fizjoterapeutyczną w bólach kręgosłupa oraz wsparcie. Otrzymałam bardzo indywidualne podejście do moich problemów zdrowotnych. I zawsze cierpliwie odpowiada mi na moje pytania, daje cenne i praktyczne wskazówki i przynosi ulgę w różnych dolegliwościach pleców, co przekłada się też od razu na lepsze samopoczucie, bo kiedyś miałam dyskopatię.
Dla podtrzymania dobrego stanu zdrowia i już wypracowanych efektów przez rehabilotanta, regularnie mam wizyty i lekkie masaże. Jestem wdzięczna, że mogę normalnie funkcjonować, a w razie potrzeby uzyskać natychmiastowe wsparcie i pozbyć się bólu. Jeszcze raz dziękuję!

Tu przyłączam się do

Tu przyłączam się do owych podziękowań i wznoszę swe wielkie dzięki za całościową terapią nad mym biodrem z dolnym odcinkiem pleców. Dziękuję także za usprawnienie sąsiadów.
Polecam Marzena z Sopotu

Jestem bardzo zadowolona z

Jestem bardzo zadowolona z rehabilitowania mego Taty po udarze w mózgu gdzie połowa ciała była niedowładna.
Po zabiegach na nfz w Sopocie otrzymałam namiary na tego rehabilitanta, bo tam już zrobiono co się dało.
Rzeczowy człowiek i doświadczony terapeuta od neurologi.
Szczerze polecam zabiegi u Niego.
Lidka.
P.S.
Najważniejsze, aby mając zabieg być na niego w 100% zdecydowanym i trudno liczyć na to, że korekcja pokurczonej ręki będzie bezbolesna ale trudno bo praca, praca i rehabilitowanie ćwiczeniami daje efekty w tym w lepszym chodżeniu o kuli.

Miły kontakt oraz taka

Miły kontakt oraz taka przyjemna rozmowa i ćwiczenia po zabiegu osteotomii. I co dalej to praktyczne i trafione wskazania dalszej rehabilitacji w ortopedi. Samo polecenie i pokazanie co mam robić, żeby sobie pomoc jest dla mnie bardzo ważne. Mam dużą świadomość swojego ciała i potrzebuję wiedzieć co się dzieje /jaki to ma wpływ/ dla poszczególnych ćwiczeń.
Na miejsca chore, które wymagają ćwiczeń i masażu. Ale może sam powinienem być bardziej dociekliwy,gdyż nie odczułem absolutnie,aby Panu Michałowiczowi się śpieszyło. Więc jestem zadowolony i polecam tego fizjoterapeute.
Ryszard.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania