Paweł Romanek - opinie - Kraków, Ginekolog

GABINET GINEKOLOGICZNY
dr Paweł Romanek
więcej: http://pawelromanek.pl/

Telefon kontaktowy: 

0 509 501 914

Dane adresowe: 

ul. Bartosza Głowackiego 4 lok. 10 (I piętro)
30-040 Kraków
woj. małopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

środa, piątek od 15.30
na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-09-06 11:14, Aktualizacja: 2014-11-21 02:36

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Paweł Romanek

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Bardzo dobry lekarz,

Bardzo dobry lekarz, najbardziej kompetentny ginekolog jakiego dotąd spotkałam. Świetny fachowiec w sprawach operacyjnych, bardzo doświadczony. Jako ordynator szpitala MSWIA na prawdę przystępny, miły lekarz, który wykonał mi zabieg po którym bardzo szybko wszystko wróciło do normy. Tą opinią chcę podziękować Panu doktorowi za okazaną pomoc i szybkie trafne decyzje. już po pierwszej wizycie czułam, że znalazłam wreszcie swojego lekarza, któremu ufam. :)

Dr Romanek jest

Dr Romanek jest profesjonalistą, lekarzem konkretnym, rzetelnym i bardzo kulturalnym. Poszłam do niego, dosłownie jak po "ostatnią deskę ratunku", i mimo że nie byłam jego pacjentką, pan dr fachowo i troskliwie się mną zajął. Dokładnie wytłumaczył, z czego się biorą dolegliwości, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Przeprowadził perfekcyjnie u siebie w szpitalu laparoskopię leczniczą i diagnostyczną, po której szybko doszłam do siebie. Dziewczynom, które leżały ze mną, dra Romanka polecali ich ginekolodzy jako fachowca właśnie od laparoskopii. Po operacji dostałam od niego plan działań i leczenia (staram się o dziecko i mam problemy hormonalne, które inni lekarze bagatelizowali, a które są przyczyną, że jeszcze w tej ciąży nie jestem) i mam nadzieję, że w końcu pod jego skrzydłami się uda :) Już po pierwszej wizycie czułam, że znalazłam wreszcie swojego lekarza, któremu ufam.

Bardzo dobry lekarz.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona. Odpowiadał na wszystkie moje pytania i obawy. Kompetentny, miły i przystępny.

Dobry lekarz i dobry

Dobry lekarz i dobry człowiek. Najbardziej kompetentny ginekolog jakiego dotąd spotkałam ,a przeszłość w tym zakresie mam bogatą. Myślę że zapracował na pełne moje zaufanie. Świetny fachowiec w sprawach niepłodności - wiem z doświadczenie. Jako ordynator szpitala MSWiA naprawdę przystępny lekarz. Już po raz drugi wykonywał mi zabieg, po pierwszym bardzo szybko wszystko wróciło do normy, drugi kilka dni temu, na razie jest ok. mam nadzieje że równie szybko wrócę do formy. Tą opinią chcę podziękować Panu doktorowi za okazaną pomoc i szybkie, trafne decyzje.

Świetny specjalista,

Świetny specjalista, prawdziwe wyobrażenie lekarza.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania