Paweł Teter Specjalistyczny Gabinet Lekarski - opinie - Warszawa, Endokrynolog, Ginekolog

Paweł Teter - Ginekologia, endokrynologia ginekologiczna, osteoporoza, menopauza, PCO, zaburzenia miesiączkowania w Warszawie

Telefon kontaktowy: 

022 8265126
602 252 544

Dane adresowe: 

00-325 Warszawa,
Krakowskie Przedmieście 8/ 5

Dni i godziny przyjęć: 

Tylko zapisy telefoniczne 602 252 544

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-03-01 15:42, Aktualizacja: 2015-12-02 11:39

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Endokrynolog Warszawa Ginekolog Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Paweł Teter Specjalistyczny Gabinet Lekarski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Lekarz nie bada wogóle,

Lekarz nie bada wogóle, nigdy nie zapytał się kiedy była robiona cytologia ani nigdy jej nie zlecił. wypisuje tylko recepty bez badań. przy następnej wizycie mówiąc o ubocznych objawach, które się pojawiły lekceważy mówiąc np. trzeba mniej zaglądać do lodówki i wypisuje kolejne recepty. miałam identyczną sytuację jak poniżej, że Pan doktor wyszedł sobie wczesniej z pracy nie czekając na moją umówioną wizytę bo ponoć wczesniej do mnie dzwoniono żebym wcześniej przyszła, ale wcześniej to ja byłam w pracy...

Jak czytam te dobre opinie o

Jak czytam te dobre opinie o tym że Pan doktor poświęca czas i energię to zastanawiam się czy chodzi o tego samego lekarza. Mnie Pan doktor traktował tak, jakbym zajmowała mu czas - nie zlecał badań, w ogóle nie badał, nie interesował się, nie robił wywiadu, zapisał tabletki i żegnam. Byłam kilka razy i za każdym razem to samo - im szybciej tym lepiej (dla Pana dr oczywiście).

Bardzo dobry lekarz,

Bardzo dobry lekarz, spokojny, najpierw badania p[otem diagnoza, chociaż pierwszy raz byłam w szoku ze nie chciał powiedzieć co mi jest dopóki badań nie zrobię.

Byłam u tego lekarza kilka

Byłam u tego lekarza kilka razy. Zmienił mi tabletki na (wydawałoby się) dobre, jako pierwszy miał odwagę zaproponować mi starszą generację a nie faszerował na zmianę Yazem i Yasminem, skutecznie wyleczył mi nadżerkę bez żadnych zabiegów. Uprzejmy, rzeczowy. No cud i miód normalnie. Gdyby nie...

Byłam umówiona na godzinę 10:30. Zapisałam się przez internet, pani z rejestracji zadzwoniła do mnie i potwierdziła termin i godzinę. Przychodzę punktualnie, mówię kim jestem i do kogo przyszłam, wyciągam kasę a pani z rejestracji mówi mi, że lekarza nie ma. Dzwonili do mnie, "nawet pan doktor dzwonił OSOBIŚCIE do pani a pani NIE ODBIERAŁA!". No nie odbierała, na wykładach była to nie odbierała... Co się okazało? Doktor przyjmuje od godziny 8 i miał na rano zapisane trzy pacjentki (wizyty są co 15 minut) i potem miał dopiero mnie o 10:30 i dzwonił żebym przyszła wcześniej no bo ma dziurę. Nie dodzwonił się do mnie i polazł.
No cholera jasna! Byłam zapisana na 10:30 to o 10:30 mogę przyjść a nie wcześniej czy później! Poza tym nie dodzwonił się do mnie więc nadal obowiązywała ta godzina, na którą byłam umówiona!
Panie w rejestracji były na mnie oburzone, że jak śmiem nie odbierać telefonów od PANA DOKTORA (sorry, nie dawał mi numeru a z cyfr nie odczytałam kto do mnie dzwonił, nie robię w numerologii) i jakim prawem ja w ogóle jestem teraz mocno zdenerwowana!

Swoją drogą kiedyś chciałam się zapisać na podobną godzinę to rejestratorka dzwoniąc do mnie powiedziała, że wcześniejsze są wolne i lepiej zapisać się na wcześniejszą bo pan doktor tak woli. Ok, zapisałam się wtedy tak jak chciała ale myślałam, że coś mu wyskoczyło... Ale nie, pan doktor nie lubi czekać na pacjentki, po prostu.

Bardzo miły i rzeczowy

Bardzo miły i rzeczowy lekarz, doskonały specjalista. Pierwszy jakiego spotkałam z tak ludzkim podejściem, szanujący pacjentów i poświęcający im mnóstwo czasu i energii.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania