Przychodnia Rehabilitacyjna 'Spondylus' s.j. Ryszard i Wojciech Wetoszka
fizykoterapia, masaże Szczecin
091 434 46 93,
al. Jana Pawła II 39
70-433 Szczecin
Ja też po "nastawieniu" kości czułam się jak nowa. Ale trzeba przestrzegać zaleceń, starać się nie dźwigać przez następne 2 tygodnie od nastawienia! Ja niestety wróciłam za wcześnie do pracy i jadę dzisiaj po ratunek do Pana doktora! Jest świetny.
Uuu mam nadzieje Ze mnie tez nastawi bo juz 8miesiac mam przewlekły nieustający bol i problemy w życiu codziennym w związku z ta sprawa.. juz nie moge doczekać sie 10go października. Jadę az z Londynu gdyż same dobre opinie mu wystawiono a nikt i nic do tej pory nie pomagało na bol i problemy z poruszaniem. A brałam nawet tramadol..
Co kilka lat nam tak silne bóle, że zwala mnie z nóg. Doktor już dwa razy stawiał mnie na nogi podczas gdy cała reszta przepisywała co najwyżej Olfen. Świetny specjalista.
Dr.Ryszard Wetoszka bardzo dobry lekarz , B. Pawlowska
Od wielu miesięcy dokuczały mi bóle kręgosłupa na które lekarze nie mogli mi pomóc. Miałam kłopot ze wstawaniem, schylaniem. Pan dr Wetoszka już na 1 wizycie nastawił mi kręgosłup i ból minął.
Pana doktora polecili mi znajomi, którzy korzystali z jego usług i byli bardzo zadowoleni. Ja również polecam wszystkim dr Wetoszkę. Jest to fachowiec w swojej dziedzinie a do tego bardzo miły człowiek.
Bardzo dziękuję Panu doktorowi za pomoc.
ŚRODA CZYLI DZISIAJ BYŁEM | 28 Maj, 18:55 | |
Polecam artykuł gdzie | 27 Maj, 13:26 | |
Super, Fachowa robota. | 9 Maj, 06:02 | |
Robił mi usg w pzu zdrowie | 28 Kwi, 18:17 | |
Bardzo kiepski stomatolog. | 19 Kwi, 09:47 | |
Moje doświadczenie z Panią | 11 Kwi, 22:13 | |
po pierwsze nie jest | 9 Kwi, 20:01 | |
Bardzo dobry | 17 Mar, 17:14 | |
Nie będziemy rozmawiać i | 17 Mar, 16:05 | |
Czy można prosić namiar na | 12 Mar, 23:13 |
Opinie o Przychodnia Rehabilitacyjna 'Spondylus' s.j. Ryszard i Wojciech Wetoszka