Przychodnia Stomatologiczna 'Kryspin-Dent' - opinie - Gdańsk, Chirurg szczękowy, Ortodonta, Stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna 'Kryspin-Dent'
RTG Gdańsk
http://www.kryspin-dent.pl

Telefon kontaktowy: 

058 345 91 14

Dane adresowe: 

ul. Partyzantów  9 / 1
80-264 Gdańsk

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-11 16:01, Aktualizacja: 2009-06-11 16:01

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Przychodnia Stomatologiczna 'Kryspin-Dent'

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie tak dawno temu

Nie tak dawno temu straciłem kilka zębów i nosiłem się z zamiarem wykonania protezy częściowej. Nie zrobiłem tego jednak ale wybrałem w moim mniemaniu trwalsze i pewniejsze rozwiązanie, a mianowicie implanty zębowe. Poszedłem po poradę do odpowiedniego lekarza który zajmuje się tą dziedziną i w ten sposób zrealizowałem swoje zamierzenia. Lekarzem który przeprowadzał zabiegi była przesympatyczna Pani Doktor Karolina Mazurkiewicz. Należą się jej wyrazy uznania i podziękowania z mojej strony za perfekcyjnie przeprowadzone zabiegi. Jej kunszt nie ma sobie równych wśród znanych mi stomatologów. Brawo.

Wybrałam się do nich na

Wybrałam się do nich na przegląd uzębienia bo od mojej ostatniej wizyty u dentysty minęły już chyba ze dwa lata, wstyd się przyznać ale nic mnie nie bolało więc myślałam że zęby są zdrowe, okazało się że mam poważny ubytek w jednym zębie i niewielkie ubytki w kolejnych dwóch zębach. Poprosiłam o znieczulenie bo bardzo boję się bólu, a już sam dźwięk tego wiertła przyprawia mnie o ciarki. Sama nie wiem jak to możliwe że to pół godziny tak szybko minęło i było już po wszystkim i co ważne nic nie bolało więc polecam.

Wszyscy zachwalają a nikt

Wszyscy zachwalają a nikt nie pisze ile musiał zabulić za te przyjemności! Cennika w sieci też nie mogę się doszukać?! Czy to taka wielka tajemnica?

Zadzwoń i zapytaj, telefon

Zadzwoń i zapytaj, telefon nie gryzie.

Korzystałam z ich usług

Korzystałam z ich usług już nie raz i wiem że na nich mogę liczyć bez względu na to z jakim problemem do nich przyjdę, jestem zadowolona bo zawsze dobrze rozwiązywali moje problemy z zębami, szybko i bez bólu, polecam!

W połowie zeszłego roku

W połowie zeszłego roku leczyłem w kryspin-dencie kanałowo ząb, już od samego wejścia wywarli na mnie duże wrażenie, rzeczywiście tak jak pisze moja poprzedniczka klinika wygląda bardzo dobrze, ale to nie to jest najważniejsze, ważne że mają dobrą kadrę lekarską, pani która mnie leczyła robiła to bardzo sprawnie, ząb został wyleczony i to bezboleśnie.

Chodzę do nich

Chodzę do nich systematycznie na wyzyty już od kilku lat, mają bardzo dobrą, świetnie przygotowaną merytorycznie i praktycznie kadrę. Czy trzeba zrobić leczenie kanałowe, korone czy mostek jestem pewien że zawsze zrobią to dobrze bo po nich nigdy nie trzeba było jeszcze niczego poprawiać. W kwestii cen to powiem że jest kiełbasa bo 30zł jest też taka po 7zł, tak samo jest z dentystami, jeden wykonuje swoją pracę solidnie a drugi partaczy i trzeba po nim poprawiać. Za standard i jakość jaką zapewnia kryspin dent ceny mają naprawdę przyzwoite.

Wysokie ceny i ciagłe

Wysokie ceny i ciagłe znieczulenia.

Byłem tam. Naprawde polecam

Byłem tam. Naprawde polecam . Miejsce wyglada jak z amerykanskiego serialu o lekarzach, obsluga miła, opieka fachowa, slowem wroce tam na pewno bo nawet pieniadze biora rozsądne.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania