Psychodnia - opinie - Warszawa, Weterynarz

Przychodnia Weterynaryjna: chirurgia, dermatologia, choroby wewnętrzne, neurologia, ortopedia
Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt: bieżnia wodna, ćwiczenia terapeutyczne, fizykoterapia, masaż i inne metody manualne

Telefon kontaktowy: 

22 833 26 24

Dane adresowe: 

Psychodnia
Ośrodek Rehabilitacji zwierząt
ul. Heroldów 6
01-991 Warszawa

Dni i godziny przyjęć: 

pon-pt 10-21; sob 10-15

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2013-06-05 15:50, Aktualizacja: 2013-06-05 15:50

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Weterynarz Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Psychodnia

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Odradzam leczenia w tej

Odradzam leczenia w tej klinice, lekarze są niekompetentni. Byliśmy stałymi pacjentami rehabilitacji dlatego gdy w lutym okazało się, że pies ma krwiak ucha do korekcji chirurgicznej zaufaliśmy i poddaliśmy psa zabiegowi. Na wizytach kontrolnych mówiono nam, że wszystko jest okej, na zdjeciu szwów powiedziano mi „nie widziała Pani brzydkich ran” gdy zaniepokoił mnie brud w uchu. Po kolejnym tygodniu na wizycie kończącej leczenie dowiedzieliśmy się że u psa rozwinął się chrzan który uwaga zalega w uchu od bardzo dawna i nie wykryto go ani podczas zabiegu ni podczas kolejnych wizyt kontrolnych przed i podczas zdejmowania szwów. Kazano nam poddać psa kolejnemu zabiegowi ale czujni zdecydowaliśmy sie przerwać leczenie i wybrać ze do innej kliniki gdzie wprost powiedziano nam, ze grzyb rozwinął się z powodu nieprawidłowo wykonanej higieny pozabiegowej ale wyleczymy psa bez konieczności kolejnej narkozy. (W psychodni od razu kazano nam umawiać kolejny zabieg z narkozą bez próby podjęcia mniej inwazyjnego leczenia) wydaliśmy ogrom pieniędzy z powodu błędy w sztuce i nie otrzymaliśmy najmniejszego zadośćuczynienia. Postanowiliśmy zostawić to za nami i dać im jeszcze jedną szanse jednak znowu zostaliśmy zawiedzeni. Tym razem lekarze nie pofatygowali się do zrobienia podstawowych badań tylko na ślepo podli leki. Następnego dnia mimo moich obaw, że leczenie nie przyniosło żadnego efektu zostałam zbagatelizowana i wciśnięto nam leki za prawie 200 które dziś możemy tylko wyrzucić do śmieci. Po 3 godzinach od drugiej dawki leku z psychodni musieliśmy jechać na ostry dyżur, gdzie na szczęście profesjonaliści wykonali potrzebne badania i podali leki po których poprawa nastąpiła w przeciągu kilku godzin. Nie dajcie sie nabrać i zabierzcie swoje zwierzaki do innych klinik jeśli chcecie uniknąć podobnych historii. Jest mi ogromnie przykro, że można tak potraktować swoich pacjentów.

Stanowczo NIE POLECAM !

Stanowczo NIE POLECAM ! Przedmiotowe traktowanie naszego ukochanego pieska., Zerowe nawiązanie kontaktu ze zwierzakiem przed badaniem.
Pani Degórska, która nawet nie pokusiła się by wysnuć własne wnioski na wypisie po wizycie, tylko skopiowała wnioski z poprzednich klinik. No może była nadęta, bo spóźniliśmy się na audiencję 20 min., jadąc z Piaseczna w godzinach szczytu, ale że czekaliśmy blisko 3 godziny na szanowną wizytę, choć często gęsto, przechodziła obok nas udając, że nas nie widzi...życie. Przykre bo trafiliśmy do niej z polecenia. Jeżeli kocha się zwierzaki, to empatia dla nich powinna być na najwyższym poziomie. Tak naprawdę, nie wiem za co zapłaciłem, nie mało, za 10 min. Żadnych wniosków na wypisie, Po telefonie upominającym się o wyrażenie opinii przez p. Degórską na karcie po wizytowej do dziś, nie mam nic. To najgorszy weterynarz na jakiego trafiłem do tej pory.

Piotr Smoleń 503-016-846

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania