Roman Czarnecki - opinie - Wrocław, Chirurg, Onkolog

Gabinet Chirurgiczno-Onkologiczny
Czarnecki Roman, lek. med.
Spec. chirurg onkolog

Biopsja cienkoigłowa pod kontrolą USG

Telefon kontaktowy: 

(0 71) 321 20 19 / 0 501 24 29 29

Dane adresowe: 

53-008, Wrocław, Słowiańska 35a

53-008, Wrocław, Okrężna 48

Dni i godziny przyjęć: 

wtorki, czwartki

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-18 18:22, Aktualizacja: 2008-07-18 18:22

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Wrocław Onkolog Wrocław
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Roman Czarnecki

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie polecam Okrzyczany i nic

Nie polecam Okrzyczany i nic więcej.
Pochowałam kochanego człowieka ,tatę i dziadka .Inni lekarze stwierdzili ,że zrobił badanie przez odbyt w stadium choroby takim jakim nie było wskazane tego robić.
Uczycie się na swoich błędach
A na žyciu naszych bliskich.
Nasza córkach chce być lekarzem
Ale lekarzem a nie tak jak większość tylko z nazwy LEKARZ.

Wspaniały człowiek,

Wspaniały człowiek, świetny specjalista. Profesjonalista w każdym calu. Oby więcej takich lekarzy!!!

To wspaniały lekarz i

To wspaniały lekarz i człowiek, jest mądry, cierpliwy, opanowany i niezwykle pracowity. Poswieca pacjentom dużo czasu, dziękujemy Panie Doktorze!

Bardzo się cieszę, że

Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego lekarza. Jestem już po operacji wycięcia guza. Doktor się mną zajął, dokładnie przeanalizował wszystkie wyniki, które przyniosłam ma na pierwszą wizytę (inny onkolog, u którego byłam najpierw tylko je przewertował). Widać, że doktor Czarnecki jest lekarzem z powołania, który chce leczyć i pomagać innym. Bardzo życzliwa i spokojna osoba. Bardzo dziękuję, że mam już to wszystko za sobą.

wspaniały lekarz,to

wspaniały lekarz,to prawda!!!Bardzo mi pomógł!!!Jest prawdziwie z powołania lekarzem onkologiem-to bardzo trudna dziedzina medycyny,specyficzna i nieustannie zmienna,trzeba mieć silną psychikę,żeby pracować z pacjentami onkologicznymi!Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem i fachowcem w swojej dziedzinie!Życzę Mu dalszych owocnych lat pracy i spełnienia w zawodzie!Dziękuję za uratowanie mi życia!Pozdrawiam:)

dziękuje

dziękuje

Ja również uważam,że

Ja również uważam,że Roman Czarnecki jest wspaniałym lekarzem.Bardzo mi pomógł w tych trudnych chwilach w moim życiu.To jest człowiek o wielkim sercu,stanowczy bardzo skupiony w tym co robi .Dziękuję mu z całego serca za to co zrobił dla mnie.Pozdrawiam Panie Romanie:))

Miałam wiele szczęścia,

Miałam wiele szczęścia, że trafiłam właśnie do tego lekarza. Roman Czarnecki jest niesłychanie zdolny, pracowity, a przy tym miły, dowcipny i uśmiechnięty.Widząc zdenerwowaną pacjentkę spokojnie, powoli opowiada o tym, jak będzie wyglądało leczenie. Serdeczny, życzliwy, ale też stanowczy i pewny siebie, jeśli chodzi o podejmowanie medycznych decyzji. Zastanawiam się, kiedy ma czas dla siebie, bo widziałam, jak godzinami pracuje w poradni onkologicznej, potem na oddziale i w swoim gabinecie. Szanowany i lubiany przez pielęgniarki, a pacjentki po operacjach otaczają Go taką sympatią, że aż trudno opisać!

Długo zwlekałam z

Długo zwlekałam z wyrażeniem opinii.. ale po 4 miesiącach od operacji gigantycznego guza ślinianki śmiało powiem.. Geniusz. W podejściu do pacjenta.. czułam się zaopiekowana jakbym była jedyna na świecie. W sprawie operacji.. komplikacje drobne wyleczone skutecznie. Wiedziałam jakie ryzyko podejmuję ponieważ Pan Czarnecki wytłumaczył mi jak dziecku co by było.. I zrobił po mistrzowsku rzecz, która była niewykonalna dla wielu lekarzy. Nie życzę nikomu spotkania z onkologiem ale jeśli już jest potrzeba.. to jest to najwłaściwszy człowiek na swoim miejscu. Z pełnym szacunkiem polecam.

Uważam, że dr. Roman

Uważam, że dr. Roman Czarnecki jest niesamowitym lekarzem. Zabieg, któremu zostałam poddana przebiegł rewelacyjnie. Doktor potrafi w przystępny sposób wyjaśnić wszystko, co pacjent chce wiedzieć. Podczas zabiegu doktor wykazje wiele precyzji, skupienia... jest mistrzem. Pierś po dużym guzie jest piękna, bardzo estetyczna. Dr. Czarnecki jest niewątpiliwie MISTRZEM swojego fachu. Polecam wszystkim :) Osobiście jestm bardzo zadowolona, mojej radości nie potrafie opisać słowami. Dziękuje pięknie jeszcze raz.

uważam, iż dr Roman

uważam, iż dr Roman Czarnecki jest rewelacyjnym lekarzem. do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.zawsze służy radą i pomocą. nie oczekuje nic w zamian, jest otwarty i bardzo serdeczny. i jeżeli zajdzie taka potrzeba polcę go potrzebującej osobie. o dr Romanie Czarneckim mam jak najlepszy zdanie. serdecznie dziękujemy

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania