SetPoint - opinie - Warszawa, Dietetyk

Logo SetPoint.jpg

Centrum Dietetyczne SetPoint to miejsce gdzie możesz uzyskać poradę doradcy żywieniowego, zadbać o zdrowie, dobre samopoczucie i smukłą sylwetkę. Przekonujemy naszych klientów, że zdrowe odżywianie może być proste i smaczne. Wcale nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i może być łatwe do wprowadzenia w styl życia każdej, nawet najbardziej zajętej, osoby. Tak, Twój również :-) W pracy z Pacjentem kluczowe znaczenie mają dla nas jego zdrowie i bezpieczeństwo. Opracowywane przez nas programy żywieniowe są indywidualnie dopasowywane do każdego Pacjenta. Uwzględniają stan zdrowia, tryb życia oraz upodobania kulinarne, tak by dopasować dietę do stylu życia nawet najbardziej zajętej osoby. Podczas trwania kuracji pomagamy wprowadzać zasady zdrowego odżywiania jako stały element nowego stylu życia. Spotkania przebiegają w przyjemnej atmosferze. Pomiędzy wizytami dietetyk pozostaje w stałym kontakcie z klientem w zależności od jego potrzeb.

Telefon kontaktowy: 

tel. (022) 854-16-00, kom. 609-154-080

Dane adresowe: 

Centrum Dietetyczne SetPoint
ul. Wiktorska 67 lok 6, I piętro, 02-582 Warszawa
www.setpoint.pl
e-mail: recepcja@setpoint.pl

Dni i godziny przyjęć: 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8.30-19.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-10-01 10:03, Aktualizacja: 2012-10-01 10:03

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Dietetyk Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o SetPoint

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Odchudzała mnie Pani

Odchudzała mnie Pani Kalińska, schudłam 31 kg, pełen sukces. Z nawykami jeszcze walczę. To nie jest łatwe pozbyć się przyzwyczajenia, które jest we mnie z 20 lat. Walczę, efekty odchudzania mnie mobilizują, dają siły, bo wiem, że jak się chce, to można. Polecam Panią Kalińską, bardzo motywująca osoba i czuwająca nad poprawnym przebiegiem całej kuracji.

Bardzo jestem wdzięczna, a

Bardzo jestem wdzięczna, a zarazem troszkę się dziwie, jak udało się dietetyczce pracującej w Setpoint przekonać mnie do zmiany moich nawyków żywieniowych. Jestem zabiegana, dużo pracuję, jadałam na mieście, nieregularnie i może nie miałam problemów z wagą, musiałam schudnąć jedynie z 5 kg, ale „nieumiejętność jedzenia” mnie dobijała. Pół roku zajęło nam, aby mnie zmienić. Moje życie wygląda teraz inaczej, gotuję sobie sama, co zajmuje mi bagatela 40 min. co 2 dni (robię porcje na zapas), wyrobiłam sobie pewien cykl, który wszedł mi w nawyk. Polecam wszystkim, którzy żyją tak, jak ja, czyli w ciągłym biegu. Da się ;)

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania