Sokołowska Grażyna - POZ, Reumatolog - opinie - Sosnowiec, Reumatolog

Podstawowa Opieka Zdrowotna, Pulmonolog

Telefon kontaktowy: 

32/ 263 24 84

Dane adresowe: 

NZOZ Nasza Przychodnia
ul. Kisielewskiego 2
41-219 Sosnowiec
www.nasza-przychodnia.pl
biuro@nasza-przychodnia.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2013-05-23 10:18, Aktualizacja: 2013-05-23 10:18

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Reumatolog Sosnowiec
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Sokołowska Grażyna - POZ, Reumatolog

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Trafiłam do Pani doktor (to

Trafiłam do Pani doktor (to za dużo powiedziane) tylko dlatego, że do mojego lekarza nie było już miejsc. Wizyta to jakiś dramat. Na gorączkę, gardło i bóle mostkowe przepisuje APAP i karze iść normalnie do pracy. Omijajcie szerokim łukiem, szkoda Waszego czasu. Nadmienie, że jestem osobą która bardzo rzadko chodzi na zwolnienie.A Pani doktor życzę aby wszyscy byli dla niej zawsze tak samo "życzliwi" jak ona sama jest dla wszystkich. Karma wraca.

Pani Doktor, powinna

Pani Doktor, powinna odejść na emeryturę, na moje pytanie stwierdziła "Pani jest w przedszkolu".... nie przyjemna, brak kontaktu z pacjentem, zmęczona jest więc niech idzie odpocząć, a dobre opinie o tej pani, chyba pisze dyrekcja. Dostajecie co miesiąc pieniądze za każdego pacjenta, więc dla kogo pracujecie?

Ta pani "doktor" Sokołowska

Ta pani "doktor" Sokołowska już chyba powinna ustąpić miejsca innym młodym lekarzom z pasją i powołaniem bo już stan jej zarozumienia sięgnął zenitu.Brak komunikacji z pacjetem narzuca swoje urojone procedury a w czasie konfrontacji nie mając racji oraz madrych argumentów każe wyjść z gabinetu! Szczyt chamstwa!!! Gorąco nie polecam usług tej pani dr.

Bardzo dobra wizyta,

Bardzo dobra wizyta, zmieniłem lekarza i to był dobry wybór, bardzo dobry wywiad i dalsze zalecenia oby tak dalej. Pozdrowienia dla Pani Doktor. Wiesław.

Pani dr Sokołowska -

Pani dr Sokołowska - zbagatelizowała oznaki mojej choroby. Wizyta była bardzo nieprzyjemna. Jest to osoba, która wywyższa się, mówi podniesionym, zirytowanym głosem. Pacjenta traktuje z góry. Najpierw prosi o wyjaśnienie czegoś, a potem prawie krzyczy, żeby się nie tłumaczyć i żeby sobie wyjaśnienia darować... Czułam się poniżona, zbierało mi się na płacz na tej wizycie. Problem zdrowotny został zbagatelizowany, za to samo schorzenie inny lekarz - laryngolog kilka lat wstecz zleciła mi serię zabiegów, antybiotyki itd. Pani Sokołowska uznała że moja choroba to blef i tylko zależy mi na zwolnieniu lekarskim, co mijało się z prawdą. Bardzo przykra i nieprzyjemna wizyta, nie polecam tego lekarza. Niestety w publicznych zakładach opieki zdrowotnej takich lekarzy nie brakuje. Ktoś powinien weryfikować takie podejście do pacjenta. Lekarze nie powinni czuć się bezkarni. Ten zawód powinien być traktowany jak misja i powołanie. Rzeczywistość niestety jest inna. Proszę się zmienić Pani Doktor !!!

bardzo dobry lekarz-

bardzo dobry lekarz- świetnie dobrała Pani lekarstwa do mojej choroby
bardzo pogodna i przyjazna pacjentom
więcej takich lekarzy w służbie zdrowia a będzie dobrze

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania