Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny lek. Jacek Stanula - opinie - Tarnów, Chirurg

Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny lek. Jacek Stanula
Gastroskopia, kolonoskopia, rektoskopia, anoskopia, zabiegi chirurgiczne, hemoroidy ( met. Barrona), chirurgia onkologiczna Tarnów
http://www.eskulap.tarnow.pl

Telefon kontaktowy: 

14 624 00 43

Dane adresowe: 

ul. Marii Dąbrowskiej  24
33-100 Tarnów

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-04 11:40, Aktualizacja: 2015-12-28 11:27

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Tarnów
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny lek. Jacek Stanula

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Składamy najserdeczniejsze

Składamy najserdeczniejsze podziękowania całemu Zespołowi a szczególnie Doktorowi Jackowi Stanula za profesjonalizm w wykonaniu kwadratomii piersi mojej mamy Antoniny. Swym serdecznym podejściem do pacjenta sprawia, że człowiek czuje się ważny i bezpieczny a nie jak " kolejny materiał do cięcia"...; to bardzo ważne w dzisiejszych czasach gdzie zatraca się obraz lekarza z "powołania" .
Jeszcze raz serdeczne dzieki Panie Doktorze i życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.
Rodzina Pani Antoniny J.

Też byłam pacjentką dr

Też byłam pacjentką dr Stanuli, moi bliscy również. Wszyscy uważamy, że doktor to dobry fachowiec z dużym wyczuciem taktu oraz wysoką kulturą osobistą, mamy do niego wielkie zaufanie,pomógł nam wszystkim, zdecydowanie polecam.

Przychylam się całkowicie

Przychylam się całkowicie do pozytywnych opinii na temat Osoby Pana Doktora Jacka Stanuli. Pierwszy kontakt z Panem Doktorem miała moja rodzina już 5 lat temu, kiedy to moja mama zachorowała na raka piersi. Przypadek prawdę powiedziawszy na podstawie badań wydawał się beznadziejny. Jeden z cenionych chirurgów zapytany o opinię stwierdził, że właściwie sprawa jest na tyle przesądzona, że on na naszym miejscu nie narażałby mamy na dodatkowe cierpienia. Wtedy polecono nam Doktora Stanulę, który podjął się operacji naszej mamy. Dla Niego sprawa nie była beznadziejna, a nawet jeżeli tak myślał, nie odebrał nam najważniejszego - nadziei. Zoperował mamę, przeprowadzając mastektomię łącznie z usunięciem zajętych węzłów. W marcu minęło 5 lat od operacji, mama ma się dobrze. Dobrze wykonana "robota" przez Pana Doktora Stanulę i oczywiście wielu innych lekarzy, m.in. Panią Dr Srebro, Panią Dr Żelazowską sprawiła, że mama i cała nasza rodzina do dzisiaj ma w sobie ogromną wdzięczność, której nie sposób wyrazić słowami. Wielokrotnie miałam kontakt z Panem Doktorem, nie tylko w sprawie mamy ale także własnej, gdyż od dwóch lat sama mam podobne problemy i nigdy nie zdarzyło mi się, by Doktor odmówił pomocy. My mówimy "Anioł Człowiek" o Nim :). Aktualnie Pan Doktor pełni funkcję ordynatora oddziału, ale w żaden sposób ta funkcja Go nie zmieniła jako człowieka, nadal jest uczynny, cierpliwy i życzyłabym sobie i innym, by zawsze na swej drodze spotykali takich lekarzy. Lekarz godny polecenia. DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE.
Lidia K.

Pan Doktor Jacek Stanula to

Pan Doktor Jacek Stanula to wspaniały lekarz. Jestem mu wdzięczna za to, że podjął się skomplikowanej operacji, która zakończyła się sukcesem, a także pozwoliła na uniknięcie stomii. Pan Doktor jest nie tylko świetnym chirurgiem, ale przede wszystkim dobrym, bezinteresownym człowiekiem. W trakcie leczenia nigdy nie okazał obojętności, zawsze był dla mnie miły i uśmiechnięty, co niejednokrotnie podnosiło na duchu. Jednym słowem - prawdziwy lekarz z powołania. Szczerze polecam!

Witam, od niedawna jestem

Witam, od niedawna jestem pacjetką Doktora Stanuli i jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora.
Nie zgadzam się z opinia Pani poniżej, gdyż na pierwszej wizycie byłam u Pana doktora prywatnie, po której zostałam skierowana na operację przetoki odbytu do szpitala w którym pracuje Pan Doktor Stanula, po operacji dostałam skierowanie na kontrole które odbywają się w ramach NFZ, a wcale nie musiał dawać takiego skierowania i bez problemu mógł brać kasę na wizytach prywatnych. Bo tak czy inaczej na kontrole musiałam chodzić czy były by one na NFZ czy też prywatne. Doktor Stanula jest bardzo dobrym specjalistą i wie co robi. Teaz tylko miejmy nadzieję że wszystko się wygoi i nie będzie nawrotów, które w moim problemie są niestety możliwe, ale ja jestem dobrej myśli że już niedługo będę miała wszystko za sobą, i zapomnę o problemie z którym męcze się już od dłuższego czasu.
Polecam Doktora wszystkim którzy potrzebują pomocy chirurga.

DOKTOR STANULA -wizyta

DOKTOR STANULA -wizyta prywatna polecam ,wizyta w szpitalu????? jak najbardziej NIE!!!!!!!!!! byłam u niego w szpitalu po wyniki biopsji piersi ,przeprosiłam kolejkę cala ze zapytam tylko " p.stanuli' czy dziś mnie przyjmie i czy mogę się zarejestrować -to trzasną mi drzwiami w twarz i powiedział ze mnie nie przyjmie przy czym wydarł się przy wszystkich ludziach!!! to jest doktor?? ze zapytać o głupia rzecz nie można tylko z ryjem odrazu ?? chyba ze dało by mu się w kieszeń to jest milutki .... perfidny cham nic więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak by się miało złe wyniki badan to wcześniej człowiek by umarł niż by się dostał do tego pajaca !!

Otóż sytuacja wyglądała

Otóż sytuacja wyglądała następująco: owa Pani nazywająca mnie "pajacem" próbowała wedrzeć sie do gabinetu " na trzeciego" - wszedł pacjent z kolejki, nastepna osoba i jeszcze ta Pani ( trzech pacjentów na raz) i każdy z nich zaczął " załatwiać " swoją sprawę. Pani nie była zarejestrowana, próbowała w bezczelny sposób wedrzeć sie do gabinetu na co musiałem stanowczo zareagowac. Nie da się pracowac w takich warunkach. Taka sytuacja ma miejsce wielokrotnie bo pacjenci przyzwyczaili sie, że wyrażam zgodę na przyjęcie dodatkowych pacjentów ze względu na bardzo tługie kolejki ( zamiast przyjmować 24 przyjmuję 35-40 pacjentów w ciagu 6 godzin). Trudno zresztą odmówić, bo w wiekszości są to cięzko chorzy ludzie ktorzy ze względu na swoje schorzenie ( nowotwory) wymagają pomocy. Ale niektórzy , w tym także ta Pani zapomnieli, że ja przyjmuje chorych a nie rejestruję a takie zachowanie po prostu dezorganizuje pracę. Zresztą język tej Pani, z którym można zapoznać się powyżej najdobitniej świadczy o poziomie jej kulutry osobistej. Proszę Pani -zawsze może Pani wybrać innego lekarza, na co gorąco Panią namawiam! W przeciwieństwie do tej Pani nie boję sie uzywać swojego imienia i nazwiska. Jako anomim bardzo łatwo oczerniac ludzi. Serdecznie pozdrawiam pacjentów, którzy mają odmienne zdanie od tej Pani
Jacek Stanula

Doktor Stanula operował

Doktor Stanula operował mojego teścia 2 lata temu (rak jelita grubego) wszystko w jak najlepszym porządku. Szczerze polecam.

hej kto zna lub jest

hej kto zna lub jest pacjętem doktora Jacka Stanuli proszę o kontakt lub opinie ((-))

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania