Tomasz Hadryś - opinie - Wrocław, Farmakoterapia, Psychiatra, Psychoterapeuta

Hadryś Tomasz, lek. med.
Spec. psychiatra.

mail: ixel@poczta.fm, Tomasz.Hadrys@self.wroc.pl
Więcej o lekarzu: www.self.wroc.pl/tomasz_hadrys.php

Telefon kontaktowy: 

0 609 34 95 55

Dane adresowe: 

51-680, Wrocław, Żmichowskiej 1 lok. 5

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-19 14:05, Aktualizacja: 2008-08-19 14:09

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Tomasz Hadryś

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Bardzo polecam dr Hadrysia.

Bardzo polecam dr Hadrysia. Ma profesjonalne podejście, wysłuchuje z jakim problemem przychodzi do niego pacjent a później zadaje szereg pytań aby mieć jak najszerszy obraz sytuacji. Już po pierwszej wizycie czułam się lepiej, zapewne dlatego, że poczułam się zaopiekowana i nie wyszłam z poczuciem beznadziei, dr był bardzo uważny i zaproponował idealnie dobrane leczenie. Cieszę się, że trafiłam właśnie do niego, bo od przeszło roku bezskutecznie leczyłam depresję u innych specjalistów. Lekarz godny zaufania.

Lekarz zupełnie pozbawiony

Lekarz zupełnie pozbawiony empatii. Miał mi pomóc, a po wizycie czuję się jeszcze gorzej. Brakuje mu ludzkiego podejścia do pacjenta. Pytania jakie zadaje są pozbaiowne logiki. Nie policiałabym go nikomu.

Lekarz nie interesuje się

Lekarz nie interesuje się pacjentem. Nie potafi udzielić pomocy, jedynie siedzi i zniecierpliwiony patrzy na zegarek. Jego mina pokazuje brak chęci do wykonywania tego zawodu. Odradzam kontakt z tym lekarzem.

Polecam P.DR.Tomasza. Osoby

Polecam P.DR.Tomasza.
Osoby wybierające się do P.dra muszą mieć świadomość ,że problem w którym tkwią jest rozwiązywalny,ale nie od razu.
Dla mnie Pan Tomasz Hadryś jest osobą,która słucha ,notuje ,poświęca czas(godzina) i aktywnie uczestniczy w spotkaniach.Ważna jest duża determinacja do pomocy sobie,zaufanie ,cierpliwość a rezultat naprawdę jest możliwy.
OCENA:6
Katarzyna

Nie zgodze sie z negatywnymi

Nie zgodze sie z negatywnymi opininiami,ja juz lecze sie przeszlo dwa i pol roku.Lekarz wzbudza zaufanie,doklanie nototuje to co sie do niego mowi,nie jest obojetny na pacjenta i bardzo ostroznie podchodzi do leczenia, w dodoatku dobral mi wlasciwie leki,wiec nie ma potrzeby zmieniac czegokolwiek.Jestem bardzo zadowolona i w 100%POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!oceniam na 6+:-))

Do dr Tomasza Hadrysia

Do dr Tomasza Hadrysia zwróciłem się o pomoc rok temu, będąc w głębokiej depresji spowodowanej utratą pracy i związanymi z tym kłopotami rodzinnymi. Miałem myśli samobójcze. Na początku po dwóch sesjach "poznawczych" przeszliśmy do psychoterapii-nie zdecydowaliśmy się na farmakoterapię- i wyznaczyliśmy sobie cele: wyprowadzenie z mnie z depresji i stabilizację. Podczas cotygodniowych spotkań dr Hadryś potrafił skłonić mnie do znalezienia samemu odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć mechanizmy moich zachowań, które mogły być przyczyną wielu niepowodzeń w moim życiu. Moje samopoczucie poprawiało się z tygodnia na tydzień, po 3 miesiącach byłem w stanie odbyć rozmowę kwalifikacyjną, po której zostałem zatrudniony. A jeszcze kilka tygodni wcześniej nie byłem w stanie ruszyć się z domu. Dr Tomasz Hadryś nie ma gotowego "przepisu" na uzdrowienie ani czarodziejskiej różdżki, potrafi jednak systematycznie i skutecznie poprowadzić terapie. Szczegółowo pamięta informacje, przekazane mu podczas poprzednich spotkań. W związku z poprawą i stabilizacją mojego samopoczucia zaproponował mi zmniejszenie częstotliwości naszych spotkań. Polecam!

Ocena dobra.

Ocena dobra.

Lekarz w ogóle nie

Lekarz w ogóle nie interesuje się pacjentem. Jest obojętny, nie wykazuje inicjatywy. Nie potrafi udzielać porad. Pacjent sam musi odwalać całą robotę. Lepiej poszukać innego lekarza. Zdecydowanie!

A ja właśnie jestem innego

A ja właśnie jestem innego zdania! Polecam tego Pana. Dzięki niemu odkryłem bardzo wiele powiązań w moim życiu, które mają wpływ na jego aktualny kształt i stan. Do takiego lekarza nie idzie się "jednorazowo". Po jednej rozmowie nikt nie jest w stanie zmienić Twojego życia. Bynajmniej nie trwale. Lekarz na ocenę dobrą!

Niestety lekarz w ogóle nie

Niestety lekarz w ogóle nie ma pojęcia o pomocy! Nie polecam. Wizyta u tego Pana bardzo mocno zniechęca do szukania jakiejkolwiek pomocy w przyszłości, zabiera całą resztkę wiary w życie z usmiechem. Zero zainteresowania pacjentem. Bardzo mi przykro - Lekarz na ocenę niedostateczną !

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania