Urszula Kuczyńska - opinie - Bydgoszcz, Stomatolog

Stomatolog w Bydgoszczy

Telefon kontaktowy: 

(052)322-36-74 lub 0-504-199-289

Dane adresowe: 

ul.Gdańska 51/11 Bydgoszcz (wejscie tylnymi schodami)

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-12-11 11:01, Aktualizacja: 2008-12-11 12:43

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Bydgoszcz
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Urszula Kuczyńska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Uznała przebarwienia na

Uznała przebarwienia na stałych zębach dziecka za próchnicę, chciała rozwiercić 4 stałe zęby!!! Nie dotknęła nawet zębów żadnym narzędziem, zrobiła jedynie bardzo zamazane fotki i rzuciła je na ekran. To miał być dowód, że zęby nadają się do leczenia. Po czym zrobiła mi półgodzinny wywód na temat gazu rozweselającego, który stosują. Trzykrotnie w czasie tego wywodu, patrząc na te zamazane, nic nie mówiące zdjęcia próbowałam jej zadać pytanie czy aby na pewno próchnica (myjemy codziennie rano wieczór i po słodyczach, mam bzika na punkcie ładnych zębów, często dziecku oglądam zęby, zaczęły mnie niepokoić przebarwienia w bruzdach). Ale dla niej było celem przekonać mnie do gazu zamiast rozwiać wątpliwości. Zdenerwowana stwierdziła, że ma wieloletnie doświadczenie i wie co to próchnica. Podziękowałam, zapłaciłam za przegląd 80 zł, wyszłam. Udałam się do innego stomatologa dziecięcego, już nie kierując się jeno opiniami z netu. Lekarz wypiaskował zęby, nie stwierdził żadnej próchnicy, potwierdził, że były to jedynie przebarwienia. Uznał, że dziecko ma widocznie taką tendencję pomimo częstych myć. Polecił mocniejszą pastę. Szorujemy, przebarwień nie ma, próchnicy NIE MA!!! Dziecko cieszy się białymi, zdrowymi, nie ruszonymi wiertłem ząbkami!! Nie ma do dziś żadnej dziurki, bardzo tego pilnuję. Dzięki Bogu mam trochę wiedzy stomatologicznej po własnych przejściach, ale co z dziećmi, których rodzice ślepo zaufają takiej pani? Czy może stomatolog wyrządzić dziecku większą krzywdę niż rozwiercić 4 zdrowe stałe zęby? :( żal mi tych dzieci...

Świetna specjalistka,

Świetna specjalistka, szczególnie jeśli chodzi o protetykę, poza tym nie można zapomnieć o tym, że pani Ula jest miłą i bardzo sympatyczną osobą, a dzięki temu każda wizyta w gabinecie przebiega bez większego strachu i stresu.

Zgadzam się z

Zgadzam się z przedmówczynią - w Krainie nigdy mnie nie potraktowano pobieżnie, zawsze skupiano się na moim przypadku. Pamiętam jak raz moja poprzednia pani stomatolog mając jak zwykle tłumy ludzi w kolejce, rozwierciła mi jedynkę bez chwili zawachania utrzymując, że mam tam starą plombę i trzeba ją wymienić. Na nic zdały się moje przekonywania, żę nie miałam w życiu plomby w jedynce! No i mi rozwierciła, "wymieniła", a okazało się, że ten niby ubytek to był zwykły kamień : ] M.in. za brak takich sytuacji cenię sobie Krainę Uśmiechu

Świetny gabinet i bardzo

Świetny gabinet i bardzo cierpliwa i doswiadczona pani doktor! Dla mnie pierwszą różnicą z innymi gabinetami było to, że dr Kuczyńska na początku wizyty siadła ze mną, porozmawiała, omówiłą dokładnie co mnie do niej sprowadza...no szok, inni dentyści zawsze mnie olewali i chcieli tylko kolejkę pchać do przodu, a tutaj pełna koncentracja!

Bardzo profesjonalna pani i

Bardzo profesjonalna pani i bardzo cierpliwa - ja po swych nieprzyjemnych przejściach dentystycznych byłam w szoku, że pani dr pośwęciła mi tyle czasu, porozmawiała, o wszystko wypytała przed tym jeszcze zanim usiadłam an fotelu!

No i plus za to, że mają czynne w sobotę, dla mnie to bardoz ważne bo pracuję w tygodniu

Profesjonalizm dr

Profesjonalizm dr Kuczyńskiej jest na medal! Jej Kraina Uśmiechu zresztą też - super wyposażenie, wyspecjalizowani stomatolodzy, otwartość w stosunku do pacjenta... no ja polecam z czystym sercem, a trochę się ołaziłam po dentystach, także wiem, że można się czasem rozczarować

macie rację Pani doktor

macie rację Pani doktor jest super, a ja osobiście najbardziej jestem jej wdzięczna za super dokładną protetykę. Super dokładna, skrupulatna. Jednym słowem idealna.

Pani doktor Ula jest super,

Pani doktor Ula jest super, ma nie tylko bardzo super podejście do swoich pacjentów, ale też jest świetną specjalistką. Wcale mnie nie dziwi, że zdobyła tytuł dentysta roku, bo jest fantastyczna.

Bardzo polecam Panią doktor

Bardzo polecam Panią doktor ws. licówek. Pełen profesjonalizm.

Ja miałam straszny problem

Ja miałam straszny problem z ósemkami. Do gabinetu Pani dr. Kuczyńskiej trafiła z polecenia. Byłam bardzo zaskoczona profesjonalnym podejściem do mnie i mojego problemu. Bardzo rzeczowo zanim zabieg się zaczął wiedział co i jak będzie mi robione. Byłam w pozytywnym szoku. I tak zostałam stałą pacjentką i jestem bardzo zadowolona i polecam innym.

Bardzo polecam. Pani dr.

Bardzo polecam. Pani dr. uratowała mi 3 zęby dzieki skutecznemu leczeniu kanałowemu pod mikroskopem. Dziękuje bardzo. :)

to bardzo ciekawe -

to bardzo ciekawe - przecież ona nie robi leczenia kanałowego, tylko inni lekarze pracujący w Krainie Uśmiechu (np. pani doktor Agata Sroka - jest naprawdę świetna!) A dr Kuczyńska to znana partaczka, w dodatku bardzo sztuczna, niemiła. I chyba sama sobie pisze pozytywne opinie na forach :-))))

Ja też miałem podane

Ja też miałem podane bezbolesne znieczulenie. Rewelacja! Warto leczyć się w takim gabinecie gdzie nic nie boli. Dziękuję Pani Doktor.

Super lekarz, bezboleśnie

Super lekarz, bezboleśnie (specjalne komputerowe znieczulenie) miła sympatyczna a przy tym bardzo konkretna. Podczas przeglądu zębów kamerka (Pani Doktor robi zdjęcia a pacjent je na dużym monitorze może obejrzeć). Polecam wszystkim a szczególnie tym którzy bardzo boją się dentysty.gdybym trafiła na Panią Doktor wczesniej napewno nie miałabym problemów ze stresem związanym z chodzeniem do dentysty.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania