Wanda Molenda - opinie - Zabrze

Dane adresowe: 

NZOZ KOPERNIK S.C.
ul. Heweliusza 14
41-818 Zabrze

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-12-17 15:54, Aktualizacja: 2010-12-17 15:54

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy:
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Wanda Molenda

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Szczerze nie polecam. Pani w

Szczerze nie polecam. Pani w moim odczuciu ma problemy z diagnozowaniem oraz jest często nieprzyjemną osobą.

Nigdy więcej pani

Nigdy więcej pani Molenda!!! Szkoda zdrowia i czasu!!! Zignorowała objawy zapalenia oskrzeli,
przepisała ziołowy lek i kazała łykać aspirynę!!! Bolesny kaszel i odpluwanie były tak koszmarne,
że musiałam pójść do innego lekarza, który zapisał mi antybiotyk!!! Pani Molenda potraktowała
mnie ( 50 - letnią kobietę ), jak uczniaka, który symuluje ... Nie prosiłam o L4, tylko chciałam się
skutecznie leczyć! Tak samo byłam potraktowana w zeszłym roku, gdzie skutkiem "leczenia"
przez panią Molendę była konieczna prywatna wizyta u laryngologa, bo nieleczone zapalenie zatok
pozatykało mi uszy i myślałam, że oszaleję z powodu bólu głowy! OMIJAĆ PRZYCHODNIĘ Z PANIĄ
MOLENĄ SZEOKIM ŁUKIEM !!!!

Pani doktor odesłała meza

Pani doktor odesłała meza z fervexem i wit c, po dwóch dniach okazało sie ze ma zapalenie płuc, oczywiście zdiagnozowane przez innego lekarza... Dramat!!!

Byłam w środę, ponoć

Byłam w środę, ponoć zwykła infekcja wirusowa, dziś okazuje się, że mam zapalenie oskrzeli o czym musiałam dowiedzieć się w przychodni Sanivitas, bo Pani doktor przepisala mi fervex i witaminę C. Kurowałam się sama z pomocą Pani farmaceutyki, a jak widać skończyło się i tak słabo. Nie polecam, zaszkodzi, nie pomoże, to już druga taka sytuacja.

witam ja tez mam złe

witam ja tez mam złe doświadczenia z Pania doktor Molenda .Pani ma dziwne podejscie do pacjenta , czasy PRL mysli że każdy pacjent przychodzi do niej tylko po L4 prosze Pania prosze najpierw spojżec na karte pacjenta czy faktycznie często choruje bo nie każdy symuluje jak Pani twierdzi dziwna lekarka

NIE POLECAM !!!!

NIE POLECAM !!!! ODRADZAM!!!!

Nie polecam tej Pani, jak i

Nie polecam tej Pani, jak i również przychodni "Kopernik", Pani doktor mam wrażenie że pracuje tam za karę, jest leniwa i wydaje jej się że pacjent to samo zło, miałam z tą Panią do czynienia dwa razy i dwa razy był to bardzo nie przyjemny kontakt. Skarga na Panią krnąbrną doktor oraz Panią rejestratorkę Krystynę Drabiec poszła do samego kierownika, ale jak widać nic co do obsługi tam się nie zmieniło, no cóż najwidoczniej przykład idzie z góry!!! Faktycznie w przychodni pustki.... a mimo wszystko nawet po receptę nie da rady się zarejestrować bo Pani doktor nagminnie nagina swój czas pracy na swoją korzyść !!!
podobno prowadzi swój zakład medycyny estetyczniej - BAŁABYM SIĘ SKORZYSTAĆ!!!!

NIE POLECAM!!!!!!!!!

hahaha badania

hahaha badania ginekologiczne zleca ginekolog , POZ nie jest od wypisywania zaświadczeń badań itp co sobie pacjent zażyczy , a bóle kk dolnych nie bardzo się maja do bezobjawowego zapalenia HCV
pewnie w żadnej
poradni poza jaką ekstra prywatna pani dobrze nie będzie ..

Czytając tą opinię mam

Czytając tą opinię mam wrażenie, że leczymy się u dwóch różnych osób! Jestem pacjentką Pani Doktor i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żebym została źle potraktowana. Pani Doktor jest pełna zrozumienia i szanuje swoich pacjentów - z ust moich bliskich i sąsiadów, którzy również korzystają z usług poradni, słyszę to samo... Poradnia może nie jest zbyt duża, ale panuje tam przynajmniej miła, "rodzinna" atmosfera, a pacjenci nie są traktowani jak piąte koło u wozu.

NIE POLECAM LECZYĆ SIĘ U

NIE POLECAM LECZYĆ SIĘ U TEJ PANI!!!! Generalnie przychodnia "Kopernik" to raczej kiepski wybór (świeci pustkami, nie można umówić się dokładnie na daną godzinę, chociażby dlatego że lekarze sami nie przychodzą na czas). W przychodni pobierają krew do badań tylko w piątki do godz. 9.30, w pozostałe dni tygodnia klient musi lecieć na drugi koniec miasta do labolatorium. Nie mają specjalistów (i może dlatego w przychodni takie pustki). Jeżeli chodzi o samą panią "doktor" (jeżeli tak można ją nazywać) nie kwapi się żeby zbadać pacjęta. Byłam u niej ostatnio, mówię że jestem w ciąży i chciałabym zrobić podstawowe badania (krew, mocz itp.), a ginekolog jest na urlopie i będzie dopiero za 3 tygodnie. Na to usłyszałam: "to ja będę decydowała o tym czy dać te badania czy nie, co sobie pani wyobraża, że napisze sobie badania na karteczce a ja mam to zlecić?" (koniec cytatu!). Nie zapytano mnie czy się dobrze czuję, nie zmierzono mi ciśnienia, generalnie olewka totalna! Zapytałam jeszcze o szczepienie na HCV ponieważ miałam w tym miesiącu zrobić ostatnie i co słyszę:"ja nie wiem czy pani może je zrobić czy nie" (to kto tu jest lekarzem? czy ta pani wogóle coś wie?). Wyszłam z gabinetu ze skierowaniem na badanie ogólne krwi (niepełne) i wielkim z przekonaniem że to była moja ostatnia wizyta u tej pani. Dodam tylko że mąż jakiś czas temu dostał od tej pani receptę na lek przeciw żylakom (bolały go nogi, był osłabiony więc poszedł do lekarza) i co usłyszał:"niech sobie pan nie wymyśla choroby". Po jakimś czasie już w innej przychodni, u innego lekarza, po kilku badaniach okazało się że ma wirusowe zapalenie wątroby typu C. JESZCZE RAZ ODRADZAM I PRZYCHODNIĘ I LEKARZA.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania

Wybrane opinie i komentarze