Marta Stępień - opinie - Kraków, Pediatra, Pulmonolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
lek. med. specjalista pediatra, pulmonolog Marta Stępień

Telefon kontaktowy: 

12 647 89 77
kom. 516720657

Dane adresowe: 

31-581, Kraków, Gałczyńskiego 2
woj. małopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

wtorek-czwartek 16.00-20.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-09-19 20:32, Aktualizacja: 2014-03-27 04:17

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Pediatra Kraków Pulmonolog Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Marta Stępień

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Potwierdzam, że pani dr

Potwierdzam, że pani dr przepisuje leki bez badań alergologicznych. W dodatku te same, o których pisano powyżej. Zastanawiam się jaki jest sens tego, bo póki co nie robiłam córce wymazów a też był problem z pasozytami (niestety testy się myliły, stąd cięzko mi je potwierdziću dziecka).
Mam nadzieję, że będą jakieś pozytywne efekty leczenia u tej pani dr, jesli nie- zmieniamy lekarza.

Pacjentem Pani Marty

Pacjentem Pani Marty Stępień przez 16 lat był mój syn, który urodził się kilogramowym wcześniakiem. Jeśli chodzi o tego lekarza uważam, że jest dobrym specjalistą. Wyprowadziła mojego syna z alergii i astmy, na dzień dzisiejszy 17 letni chłopak, w pełni korzysta z życia, nie zażywa już leków i trenuje kulturystykę.
Pani doktor prowadziła go w okresie kiedy na zapalenie płuc zapadał średnio raz w 1,5 miesiąca. Początkowo dostawał sterydy wziewnie, potem kiedy poważne objawy ustępowały i zapalenia płuc były rzadsze, leki sterydowe zastępowała innymi lekami. Mogę tego lekarza serdecznie polecić. Ma duże doświadczenie i pomogła mojemu dziecku.

WItam, potwierdzam, że Pani

WItam,
potwierdzam, że Pani Stępień na 1 wizycie zdrowemu dziecku bez żadnych objawów, zaleciła zażywanie leków przeciwalergicznych i przeciwastmatycznych (singulair, dehistar i sterydy!) zanim zostały wykonane badania i testy, jedynie na podstawie podwyższonego Ige i wywiadu. Mając wątpliwości co do zasadności takiego postępowania, konsultowałam dziecko z pediatrami i laryngologiem. W końcu wydębiłam skierowanie do szpitala w Rabce, gdzie wykonano badania w kierunku alergii i astmy, dodatkowo prywatnie zrobiłam wymazy i posiewy z nosa (zwykły i cytologiczny) oraz gardła - astma i alergia zostały wykluczone, a jest przewlekły łagodny BAKTERYJNY stan zapalny w nosie.
Uważam, że lekarz powinien również potwierdzić lub wykluczyć choroby nawet jeżeli dziecko zostało skierowane do niego na konsultację, zanim zacznie leczenie, które jest znacznie obciążające dla organizmu!.

zadziwiające jest to, że

zadziwiające jest to, że część lekarzy alergologów w ogóle nie zleca badań typu testy na alergię, a przepisują leczenie " na czuja" . Tak bowiem było w przypadku mojego dziecka, zgłosiłam się do Pani Doktor alarmując że dziecko jest leczone od pół roku na alergię i nie ma poprawy. Mało tego opisałam, że dziecko miało duzy problem z zatokami i że mam poważne podejrzenia że stąd u dziecka ciągłe problemy z katarem. Pani Doktor absolutnie wykluczyła moje przeczucia twierdząc że to alergia i astma- na 100% bez zlecenia żadnych badań. I takim sposobem odbyliśmy 10 wizyt, nie widziałam dalej poprawy. W końcu się wkurzyłam, udało mi się z własnej inicjatywy zrobić dziecku testy + wszelkie potrzebne badania do postawienia prawidłowej diagnozy- i co się okazało: z testów z krwi i testów skórnych oraz z innych badań nie wyszła żadna alergia !!!! Pani dokror truła mi dziecko przez pół roku lekami przeciwalergicznymi + sterydami na astmę ( której tez dziecko nie ma). Skandal !!! Jako matka, a nie lekarz lepiej wiedziałam co dziecku jest, potrzebowałam jedynie wsparcia i potwierdzenia moich przypuszczeń !!! Żałuję że nie zrobiłam dziecku wcześneij tych badań, że zaufałam lekarzowi .... tragedia. Proszę nie dać sobie wmówić, że testy nie wychodzą....może u dziecka rocznego, ale nie u 6-ścio latka. Ciekawe dokąd Pani Doktor leczyłaby moje dziecko na alergię i astmę....

Jesli posiada Pani taka

Jesli posiada Pani taka dużą wiedze w zakresie pulmonologi, to czemu sama nie leczylam Pani swojego dziecka? Ja tez jestem pacjentką pani doktor i uwazam ze jest jednym z najlepszych lekarzy z jakimi sie spotkalam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania