Jak szukać dobrych lekarzy

Najbardziej optymalny sposób na szukanie dobrych lekarzy:

1. Wybierz opcję menu SPECJALIZACJE:

Menu Specjalizacje

2. Wybierz specjalizację, która Cię interesuje:

3. Zawęź ranking do odpowiedniej miejscowości lub województwa:

4. Przejrzyj co najmniej kilku lekarzy z listy i poczytaj o nich opinie... Decyzję o wyborze gabinetu musisz podjąć sam. Jak wybrać najlepszego lekarza? To bardzo trudne pytanie. Nie należy ufać wszystkim opiniom i należy do nich podejść z pewną dozą podejrzliwości. Zwróć uwagę na daty opinii, adresy IP z jakich były wystawione, ortografię i styl w jakim są napisane. Trzeba się pokierować trochę intuicją. Jeśli wybierzesz któregoś lekarza i okaże się pomocny, pamiętaj, wróć na naszą stronę i napisz opinię. Pomożesz innym chorym, którzy szukają dobrego lekarza.

Nie jestem w stanie wyrazić

Nie jestem w stanie wyrazić słowami wielkiego szacunku dla profesjonalizmu Pana profesora Marka Durlika i ogromu wdzięczności za przeprowadzenie skomplikowanej operacji raka głowy trzustki dotychczas określanego jako nieoperacyjny. Kiedy 1,5 roku temu usłyszeliśmy taką okrutną diagnozę świat dla nas wszystkich się zachwiał i systematycznie walił z lęku i bezsilności wobec niewielkiej skuteczności podejmowanego wobec brata leczenia , z czasem ograniczaniu nam nadziei . Spotkanie z Panem Profesorem było przełomem, a przeprowadzenie z sukcesem trudnej operacji ratującej życie bratu odmieniło życie nas wszystkich. Szanowny Panie Profesorze jest Pan wybitnym lekarzem oddanym ludziom, niedoścignionym autorytetem w swojej dziedzinie, specjalistą od przypadków określanych przez innych jako beznadziejne. Jest Pan jedynym w swoim środowisku który podjął zdecydowaną walkę o życie brata, jest Pan naszym „medycznym dobrem narodowym”, ostatnią deską ratunku dla najbardziej dotkniętych przez los pacjentów onkologicznych. My całe życie pozostaniemy Pana dłużnikami, ale przecież życie nie ma ceny. Szanowny Panie Profesorze być może moje podziękowania brzmią banalnie ale jest to mowa serca, emocje i wdzięczność której nie da się ubrać w słowa. Musiałam się tym podzielić, aby inni ciężko chorzy ludzie nie tracili wiary, aby się nie poddawali gdyż z Pana opieką, pomocą i w Pana rękach mają szansę odmienić najbardziej dramatyczną diagnozę określaną jako wyrok.
Rodzina pacjenta z Częstochowy

Składam na ręce Pana

Składam na ręce Pana Profesora Marka Durlika moje największe wyrazy uznania i wdzięczności za trud jaki poniósł podejmując się przeprowadził skomplikowana operację usunięcia guza w głowie trzustki, ratując tym samym moje życie.
Pragnę zaznaczyć, iż wcześniejsze moje konsultacje z chirurgami onkologicznymi nie dawały mi nadziei, gdyż guz w głowie trzustki był nieresekcyjny więc operacja była wykluczona.
Pomimo tragicznej sytuacji w placówkach służby zdrowia, spowodowanej pandemią Covid-19, Pan Profesor nadal operuje i przywraca ludziom nadzieję na dalsze życie.
Dziękuję Panu Profesorowi za uratowanie mi życia, moja wdzięczność pozostanie na zawsze.
Jarosław Kościański

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania