Wojciech Jasiński - opinie - Olsztyn, Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

Specjalista alergolog, pediatra, pneumonolog.
Gabinet przyjazny niepełnosprawnym, bez barier architektonicznych.

Telefon kontaktowy: 

0600-265-444

Dane adresowe: 

ul. Mroza 13 C (Za centrum H&B)
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

piątki od 15:00, rejestracja telefoniczna

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2007-12-29 18:56, Aktualizacja: 2008-01-25 09:15

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Wojciech Jasiński

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Zdecydowanie nie, "lekarz"

Zdecydowanie nie, "lekarz" nie miły oraz arogancki. Próbuje leczyć chorobę której nie mam i faszeruje co miesiac innym sterydami! Przy czym wypisuje najdroższe leki zamiast tańsze zaminniki. Brak wiedzy i profesjonalizmu.

Nie polecam. Arogancki i

Nie polecam. Arogancki i nieprzyjemny, ale to bez znaczenia. Znaczenie ma brak kompetencji. Niestety czasami MUSI posłuchać pacjenta, bo nie każda alergia jest książkowa. Sądzę, że nie sztuka zrobić zwykłe testy, zobaczyc czy wyszło i przepisać wątpliwej jakości odczulanie. Jak wiedzą alergicy - nie wszystko wychodzi na testach. Co więcej lekarz zarzucił mi hipochondrię zadając kilkakrotnie pytanie czy ktoś widział moje objawy, oczywiście nie czekając na odpowiedzedź (tak jak ktoś napisał wyżej - nie slucha "marudzenia"). Nie potrafił zdiagnozować alergii/nie przyswajania salicylanów, co w efekcie doprowadziło do pogorszenia mojego stanu, bo wtedy miałam tylko problem z lekami, obecnie praktycznie po każdym produkcie spożywczym. Interniści zapisywali mi kolejne leki, oczywiście z zawartością wszystkich związków, których nie przyswajam, więc efekt był odwrotny. Także lekarza nie polecam, nie pomoże na nieksiążkowe przypadki, a może jeszcze zadzkodzić.

Lekarz bardzo ok. Już na

Lekarz bardzo ok. Już na pierwszej wizycie miałam zrobioną spirometrię, testy skórne i przepisane leki. Tylko trzeba się go słuchać i nie utrudniać konsultacji gadaniną i marudzeniem.

NIE POLECAM wciska tabletki

NIE POLECAM wciska tabletki danej firmy a jak zaproponujesz inne o tym samym działaniu to sie wkurza. pewnie ma podpisany limit z dana firma i chce jak najwiecej wcisnąc to co na recepte przepisuje

byłam na wizycie z

byłam na wizycie z dzieckiem, gdyby nie mąż to po minucie już bym wyszła, tak gburowatego lekarza jeszcze nie widziałam i zastanawiam się dlaczego figuruje na stronie dobry lekarz?

Również nie polecam. W

Również nie polecam. W życiu nie spotkałam się z tak nadętym i niemiłym lekarzem. Wiedza żadna, bardzo opryskliwy. Po 1 minucie chciałam wyjść z gabinetu.

Nie polecam.Gdy byłam na

Nie polecam.Gdy byłam na wizycie kazał mi rozebrać stanik, przy czym widziałam jaki byl podniecony.Żal.
Zrobił testy alergologiczne powieszchowne.Pare tescików.Nie było w nich testów na które jestem uczulona.Nie podał mi listy testów skórnych.
Byłam ostatnią pacjentką i zależało mu aby szybko mnie "spławić".
Więc nie polecam Pana Doktora

ja również nie jestem

ja również nie jestem zadowolona. Bardzo niemiły pan. potraktował mnie lekceważąco.powiedział,że ma 15 minut na wizyte,bo to NFZ i nie zrobi testów, bo trwają 20 minut. śmiech na sali. kazał mi czekac nastepne dwa miesiące. był opryskliwy i nadęty jak paw.Powiedziałam sobie,ze tam nie wróce, ale zmieniłam zdanie. Wróce i powiem temu panu co myslę o jego podejsciu do pacjenta. Testy może sobie darować, pójde do profesjonalistów.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania

Wybrane opinie i komentarze