Adam Kaliński - opinie - Warszawa, Ginekolog

Dane adresowe: 

CePeLek Warszawa

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-12-03 15:12, Aktualizacja: 2010-12-09 13:48

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Adam Kaliński

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Trochę zrezygnowana i

Trochę zrezygnowana i rozczarowana dotychczasowymi moimi ginekologami trafiłam przypadkiem do doktora Adama Kalińskiego. Jedyny lekarz, który mi na prawdę pomógł. Szybka i trafna diagnoza w niepłodności. Zlecił wszystkie badania jakie mógł na NFZ (nie zleca USG w przychodni, w której przyjmuje) i polecił najlepszego lekarza w kraju w dziedzinie niepłodności. Tylko dzięki temu lekarzowi przestałam błądzić po przychodniach, gabinetach i lekarzach, który kosztowali majątek, a nic mi nie pomogli. Dzięki temu lekarzowi zaoszczędziłam masę pieniędzy. Jest profesjonalistą, z pozytywnym nastawieniem do świata, a nie naciągaczem jakich wielu. Dzięki niemu jestem po pierwszym in vitro. Gorąco polecam

Jako "doktor n. med." bardzo

Jako "doktor n. med." bardzo niekompetentny! Poszłam do niego na badanie ciąży - chciałam usg i badania krwi moczu, cytologię. Po dwutygodniowym oczekiwaniu na termin wizyty bardzo się rozczarowałam. Zbadał mi JEDYNIE ciśnienie i tętno płodu (nie powiedział ile co wynosi i czy prawidłowe - jedyne co to spytał czy słyszę! żenada) po czym wystawił skierowanie na badanie usg, napisał na odwrocie adres pracowni gdzie badania będą wykonane. Zapytałam czy tylko usg będę miała robione czy również i badania. Zapewniał, że pod tym adresem wszystko zostanie wykonane. Na drugi dzień poszłam do pracowni ze skierowaniem i co się dowiedziałam - ni usg nie będę miała zrobionego w najbliższym terminie, ni badań krwi/moczu itp., ponieważ "doktor" sobie chyba żarty ze mnie zrobił - jako pacjent nie mam obowiązku wiedzieć jak wyglądają poszczególne typy lekarskich "świstków" - na miejscu pielęgniarki pokazały mi jak wygląda takie skierowanie, również powiedziały kiedy najbliższa możliwa wizyta usg (długo bym czekała). Co mi zostało zrobić? Zapłacić za badania, na które miałam mieć skierowanie, z kolei na które to czekałam 2 tygodnie.
NIE polecam tej przychodni, tak jak w komentarzach niżej - "doktor" bezczelny, chamski, ironicznie komentujący pacjenta. Lecz nauczyłam się dzięki temu, żeby zawsze się zapisywać do dwóch miejsc naraz, kto wie czy tam gdzie się najpierw trafi potraktują cię jak człowieka.

Wydaje mi się że przy

Wydaje mi się że przy stopniu dr nauk medycznych, specjalista chorób kobiecych i połoznictwa, Pani podpisująca się jako Anonim nie pisze prawdy..
podpisz się kobieto, imieniem nazwiskiem, to Ty jesteś anonimem w cudzysłowiu, a nie doktor jak piszesz w cudzysłowiu..
a nie jesteś jego konkurencją=anonimem przypadkiem???
w necie można nawet kupę wylać na uczciwego człowieka anonimko..
grażyna kunicka , warszawa

Bardzo pozytywny lekarz,

Bardzo pozytywny lekarz, moze czasem zbyt bezposredni w swoich "dow-cipach", jesli komus przeszkadza. Dobrze ze czesto zartuje, bo mam dosyc lekarzy - gburow.
Uwazam ze kompetentny i bardzo polecam, szczegolnie na pierwsza wizyte.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania