Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal - opinie - Kraków, Psychoterapeuta

Aneta Bogal Gabinet Psychoterapii

Nazywam się Aneta Bogal. Jestem psychoterapeutką. W ramach prywatnej praktyki prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, par (małżeństw) oraz rodzin.

Gabinet mieści się w centrum Krakowa przy Placu Inwalidów.

Zapraszam osoby:
-problemami w życiu rodzinnym, społecznym i zawodowym
-zaburzeniami lękowymi, depresją, poczuciem winy
-zaburzeniami jedzenia (bulimią, anoreksją)
-zaburzeniami seksualnymi
-cierpiące z powodu niskiej samooceny, samotności, niezrozumienia
-mające kłopoty z utrzymaniem satysfakcjonujących związków
-znajdujące się w trudnej emocjonalnie sytuacji życiowej

Pracuję metodą integratywną łącząc główne nurty psychoterapii. Używam technik zaczerpniętych z różnych szkół psychoterapeutycznych, a przede wszystkim terapię systemową, poznawczo-behawioralną, psychodynamiczną, Gestalt, pracy z ciałem oraz wiele innych. Psychoterapeuci zajmujący się terapią integratywną w czasie szkolenia poznają techniki charakterystyczne dla wymienionych podejść terapeutycznych. Dzięki temu zyskują potężny warsztat metod, które mogą swobodnie dobierać i stosować zależnie od potrzeb i specyfiki kłopotów pacjenta.

Jestem członkinią Polskiej Federacji Psychoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej wchodzącego w skład Polskiej Rady Psychoterapii

Telefon kontaktowy: 

609179696

Dane adresowe: 

Gabinet Psychoterapii
30-039 Kraków, ul. Pomorska 8/1
tel. 609 179 696
www.krakowpsychoterapia.com

Dni i godziny przyjęć: 

Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-02-22 21:14, Aktualizacja: 2014-12-06 22:15

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pełen profesjonalizm i

Pełen profesjonalizm i anonimowość. Jestem bardzo zadowolony z wyników terapii. Duża skuteczność w moim przypadku. Fachowe podejście i różnorodność stosowanych technik. Teraz jestem wolnym człowiekiem.

Bardzo polecam Panią

Bardzo polecam Panią Anetę, to świetny psychoterapeuta. Potrafi pomóc w najcięższych problemach i zmotywować do pracy nad sobą. Cieszę się, że trafiłem własnie na tego specjalistę, miałem duże problemy w życiu prywatnym z którymi już po pierwszym spotkaniu zacząłem sobie radzić, kluczowym było spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i nie poddawać się, ale dążyć do szczęścia.

Psychoterapeuta godny polecenia!

Przeżywałam wielką

Przeżywałam wielką traumę z powodu nagłej śmierci bliskiej mi osoby. Nie potrafiłam pozbierać się w sobie i wrócić do normalnego życia. Czułam pustkę w środku, byłam przekonana, że moje życie straciło sens. Wszystkie moje marzenia, aspiracje i plany na przyszłość zniknęły bezpowrotnie jednego dnia. Byłam wrakiem człowieka.
Znajomi nie radzili sobie już z ciągłym pocieszaniem mnie, wmawianiem, że jeszcze kiedyś cokolwiek może być dobrze. W końcu zaproponowali, że umówią mnie do specjalisty, który na pewno mi pomoże. Umówili mnie na wizytę, powiedzieli tylko gdzie i kiedy mam się zjawić. Tak właśnie poznałam świetną psychoterapeutkę Panią Anetę.
Na pierwszym spotkaniu zrozumiałam, że to nie koniec. Jestem młoda, jeszcze całe życie przede mną. Trzeba iść dalej, rozwijać się, spełniać swoje marzenia, realizować pasję. To co dotknęło mnie kiedyś jest teraz zbiorem dobrych wspomnień do których wracam niekiedy w sentymentalnych przemyśleniach.
Rozpoczęłam nowe życie, jestem szczęśliwa, oddaję się temu co kocham i czerpię radość z każdego dnia.

Jestem bardzo wdzięczna Pani Anecie, dzięki niej moje życie nabrało kolorów i nowego sensu.
To świetna specjalistka, pełen profesjonalizmu psychoterapeuta, ale też osoba, która rozumie problemy i bardzo pomaga w ich rozwiązywaniu. Serdecznie polecam!

Specjalistka w swojej

Specjalistka w swojej dziedzinie, bardzo polecam! Dzięki Pani Anetce udało mi się rozwiązać wszystkie problemy, które nękały mnie od dłuższego czasu. Teraz spotykamy się już dla podtrzymania dobrej passy i dzielimy wspólnymi spostrzeżeniami na temat problematyki jaka kiedyś mnie dotyczyła. Jestem szczęśliwszym człowiekiem, problemy zniknęły i wszystko zaczęło układać się po mojej myśli. Naprawdę bardzo polecam!

Świetny psychoterapeuta,

Świetny psychoterapeuta, bardzo polecam. Na wizytówkę Pani Anety natrafiłem w jednej z krakowskich kawiarni. Miałem wtedy bardzo trudny okres w moim życiu. Problemy, zarówno te życia codziennego jak i poważne, które spadły na mnie w tamtym czasie, przerastały mnie kompletnie. Zatraciłem sens i radość życia. Wtedy właśnie zwróciłem się do Pani Anety. Zanim poszedłem na pierwsze spotkanie byłem dosyć sceptycznie nastawiony co do kwestii psychoterapii czy psychoterapeutów. Skoro sam nie mogłem poradzić sobie z moimi problemami, w jaki sposób ktoś obcy mógłby mi pomóc. Myliłem się.
Już po pierwszej sesji zauważyłem zmianę z moim podejściu do życia oraz zachowaniu. Nagle problemy stawały się mniejsze i łatwiejsze do rozwiązania, a z każdej trudnej sytuacji i opresji zacząłem znajdywać wyjście. Otworzyłem się również na ludzi z czym wcześniej miałem spore problemy. Teraz uczęszczam na sesje regularnie i jestem szczerze, bardzo zadowolony.
Pani Aneta jest świetnym fachowcem, można jej ufać i liczyć na nią w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji i problemie. Bardzo polecam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania

Wybrane opinie i komentarze