Anima - opinie - Wrocław, Stomatolog

Anima
Przychodnia Stomatologiczna.
Tyburkiewicz-Gawron Anita, lek. stomatolog
Gawron Marek, lek. stomatolog

Więcej informacji na stronie: http://www.anima.wroc.pl

Telefon kontaktowy: 

(0 71) 341 64 86 / (0 71) 341 64 87 / (0 71) 341 68 66

Dane adresowe: 

52-010, Wrocław, Opolska 11/19 lok. nr. 2 (rejon: Księże)

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek - piątek: 8:30 - 19.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-20 19:29, Aktualizacja: 2008-07-20 19:29

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Wrocław
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Anima

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie polecam ostatni raz

Nie polecam ostatni raz byłem u tej Pani i jest przychodni ostatnio trzy zęby mi robiła felernue wszystkie bolały jeden wyjątkowo długo ponad miesiąc .Pracuje za granicą i niemam czasu na fuszerki a ta kobieta chyba z tego jest znana .
Kiedyś chodziliśmy tam całą rodziną żona miała dwa wiertła w zębach zostawinne tak jej w animie robili kanałówke po latach jak jej zęby zgniły tosue o wiertła dowiedziała
Szczere Odradzam chyba że niema innych lekarzy !!!!!!!

Ale jazda... wiertara...

Ale jazda... wiertara... ostro

Nie polecam. Miałem dwa

Nie polecam. Miałem dwa ubytki przy szyjkach zębów. Borowanie tych 2 zębów z wypełnieniem trwało 15 minut - efekt był taki, że po tygodniu wypadły mi obydwa wypełnienia. Pani Doktor naprawiła w ramach reklamacji w 10 minut ale jeden ząb wciąż mi reaguje i czuję, że w ścianie zęba może być drobna mikroszczelina/nierówność... umówiłem się na kolejną wizytę i chciałem zrobić przy okazji poprawy tego zęba jakiś dodatkowy ubytek... wizyta była na 16. Zawsze byłem 10 minut przed wizytą i było OK ale tym razem stałem w korkach i przyjechałem "na styk".Pojawiłem się o 16.00 (recepcjonistka umawiała wizytę przy front desku) - jak przyszła moja kolej to spojrzała na zegarek po czym stwierdziła, że wizyte miałem na 16 a jest 16.06 więc pani doktor mnie nie przyjmie juz w dniu dzisiejszym:):):) komedia! Grzecznie podziękowałem i wyszedłem. Już się tam nie pojawię i zdecydowanie nie usług tej poradni.

Zastrzeżenia przede

Zastrzeżenia przede wszystkim budzi cennik tej przychodni, brak widełek cenowych dla niektórych usług, sama cena minimalna niewiele mówi o kosztach leczenia. Panie w rejestracji delikatnie mówiąc mało przyjemne.
Jeśli chodzi o lekarzy, to nie polecam lek stom. Tyburkiewicz-Gawron.... za podejście do pacjenta, sposób bycia, ale przede wszystkim za bardzo kreatywną księgowość. Chodziłam do niej prywatnie, a po latach okazało się, że przy niektórych wizytach pobierała również kasę z mojego konta w NFZ i dopisywała zabiegi, których nie robiła (dotyczy to również mojej rodziny). Wielki, wielki minus dla "obrotnej" pani doktor za tak nieuczciwe potraktowanie pacjenta.

Niestety nie polecam.

Niestety nie polecam. Leczyłam u nich dwa zęby kanałowo. Były źle wypełnione co spowodowało szereg komplikacji. Byłam u nich z reklamacją, ale Dentystka, które je leczyła już tam nie pracowała. Przychodnia nie poczuła się, do odpowiedzialności.

Bardzo doceniam rzetelnych i

Bardzo doceniam rzetelnych i uczciwych lekarzy i nie tylko lekarzy…Niestety na podstawie moich doświadczeń nie mogę wystawić pozytywnej opinii o pani lek .stomatolog Tyburkiewicz-Gawron, u której leczyłam się prywatnie przez jakiś czas głównie ze względu na odpowiadającą mi lokalizację. Zwykłe wypełnienie nie stanowi dla tej lekarki, jak i zapewne dla każdego przeciętnego stomatologa, żadnego problemu, więc ta kwestia nie podlega ocenie. Ale są lekarze, którzy poświęcają znacznie więcej czasu na ostateczne dopracowani e zwykłego ubytku z odtworzeniem pierwotnej „rzeźby ”. Nie ma być może to żadnego znaczenia dla osób ceniących swój czas, w końcu to tylko 15-20 minut spędzonych na fotelu (tyle trwa standardowa wizyta u tej lekarki) ..., kalka wskazuje, że nic nie przeszkadza…. jest ok, koniec wizyty.
Cena za wypełnienie materiałem światłoutwardzalnym (pełnopłatnym w zębach trzonowych) wydawała się standardowa (120-140zł) i ten aspekt nie podlega żadnej dyskusji . Szalę przeważył fakt, że mimo prywatnej wizyty w pełni opłaconej z mojej prywatnej kieszeni, opłata za wypełnienie zęba trzonowego była pobrana również z NFZ (na co mam dowód z ZIP, a jak wiadomo NFZ nie dopłaca do tej usługi, tylko w pełni pokrywa wypełnienie zębów trzonowych amalgamatem, a ja zażyczyłam sobie pełnopłatne światłoutwardzalne ) ostateczna opłata za tę usługę dla mnie okazała się kosmiczna.
Dalsze uwagi pozostawię, dla siebie….. Nie polecam tej lekarki. Możecie być niemile zaskoczeni jakością i ceną usługi… Pacjentom ubezpieczonym, ale leczącym się prywatnie polecam sprawdzić w ZIP pobrane przez tą lekarkę należności z NFZ za "prywatne" usługi zwłaszcza przed 2013 rokiem. Miłej lektury!

Trafiłem do Pana Gawrona

Trafiłem do Pana Gawrona ponieważ mieszkam w pobliżu. Niestety, jest to człowiek, który nie zna się na stomatologii. Kanału nie wypełnił mi do końca i musiałem poprawiać to u innego stamatologa. Plomba na '5' była do wymainy po 3 miesiącach, okazała się , że jest z materiału od dawna nie stosowanego w stomatologii. Ceny Pan Gawron ma średnie.

polecam dr Gawrona; solidnie

polecam dr Gawrona; solidnie

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania