Arkadiusz Banach - opinie - Poznań, Ginekolog

Gabinet Ginekologiczny
dr Arkadiusz Banach
więcej: www.arkadiuszbanach.ginweb.pl

Telefon kontaktowy: 

tel./fax (61) 839 19 50

Dane adresowe: 

60-115 Poznań, ul. Leszczyńska 5A

Dni i godziny przyjęć: 

wtorek, piątek 15.00-19.00
czwartek 15.00-18.00
rejestracja: poniedziałek-sobota: 09.00-20.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-11 20:54, Aktualizacja: 2008-08-11 20:54

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Arkadiusz Banach

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Dr Banach to świetny

Dr Banach to świetny lekarz, dla którego dobro pacjentki jest najważniejsze. Chodzę do niego od kilku lat, prowadził dwie moje ciąże i przez cały ten czas czułam, że jestem w dobrych rękach. Wizyty przebiegają w życzliwej, ciepłej atmosferze, pan doktor chętnie odpowiada na wszelkie pytania i o wszystkim mówi otwarcie, zarówno o dobrych, jak i złych rzeczach.

Jestem pacjentka Pana

Jestem pacjentka Pana doktora od wielu lat , przez ten czas zawsze byłam otoczona fachową opieką. Na wizyty chodzę do Kliniki ProBono, gdzie pracuje bardzo uprzejmy i pomocy personel. Co więcej, sama Klinika jest bardzo nowoczesna i wyposażona w świetnej jakości sprzęt. No i oczywiście sam Pan doktor, który ma duże doświadczenie zawodowe i z każdej, lepszej czy gorszej, sytuacji znajdzie odpowiednie wyjście. W tym roku Pan doktor prowadził moją pierwszą ciąże. Muszę przyznać, że od początku byłam trochę przestraszona jak to wszystko będzie wyglądać, ponieważ było to dla mnie nowe doświadczenie . I tu po raz kolejny Pan doktor mi bardzo pomógł. Od początku ciąży z cierpliwością odpowiadał na wszystkie moje pytania, rozwiewał wątpliwości. Na każdej wizycie byłam rzetelnie zbadana, zawsze miałam wykonane potrzebne badania. A jak przyszedł czas samego porodu Pan doktor był bardzo spokojny i fachowy, co dało mi bardzo potrzebne w tamtym momencie poczucie bezpieczeństwa. Wiedziałam, że jestem pod opieką właściwego lekarza. Poród musiał być rozwiązany drogą cięcia cesarskiego. Operacja była wykonana szybko i profesjonalnie, czego dowodem jest moja śliczna zdrowa córeczka i dyskretna rana pooperacyjna. Mogę polecić Pana doktora z czystym sumieniem. Jest to lekarz, który posiada bardzo duża wiedzę medyczną, jest bardzo dobrym zabiegowcem , cechuje się sumiennością i cierpliwością. Nie mam wątpliwości, kto będzie prowadził moją kolejną ciąże i sprawował opiekę ginekologiczną przez następne lata. Gorąco polecam !!
Maria Tadyszak

Nie mogę uwierzyć jak taki

Nie mogę uwierzyć jak taki wybitny fachowiec moze otrzymać tak krzywdzace opinie na tym forum. Cała moja rodzina jest pod opieka Pana doktora od kilkunastu lat i nigdy sie nie zawiedliśmy. Jest to lekarz z powołania który ma prawdziwy dar.

Dr Banach to najwybitniejszy

Dr Banach to najwybitniejszy operator, człowiek o złotym sercu. Chodziłam do innego lekarza przez 12 lat a on nawet nie zauważył ogromnej torbieli jaka wyrosła mi na jajniku. Do dr Banacha zapisała mnie przyjaciółka dzieki niemu przeszłam pomyślnie trzy operacje a dziś jestem szcześliwa mamą małego brzdaca.
KTP

Dr Banach to znakomity

Dr Banach to znakomity lekarz, świetny operator i dobry człowiek. Pomógł mi w mojej ciężkiej chorobie. Dziś mogę powiedzieć jestem zdrowa.

Rowniez mam o nim bardzo zle

Rowniez mam o nim bardzo zle zdanie.

Niestety tego lekarza nie

Niestety tego lekarza nie polecam,zwlaszcza ostrzegam przed nim kobiety,oczekujace dziecka.Doprowadzil do zgonu mojego synka a ostatnio jest oskarzony o zaniedbania wobec pacjentki,co doprowadzilo do smierci jej i dwojki jej nienarodzonych dzieci.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania