Dermis - opinie - Gdańsk, Dermatolog, Wenerolog

Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej "Dermis"
- oferuje zabiegi dermatologii estetycznej i kosmetyki lekarskiej: usuwanie poszerzonych naczyń, rumienia twarzy, przebarwień, brodawek, włókniaków, odcisków, wrastających paznokcie i inne usługi.

Dr med. Adam Szarmach
Specjalista dermatolog-wenerolog,
medycyna estetyczna

Prof. dr hab. med. Henryk Szarmach
Specjalista dermatolog-wenerolog

Dr med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach
Specjalista dermatolog-wenerolog,
kosmetyka lekarska

e-mail: list@dermis.pl
Więcej informacji na stronie: www.dermis.pl

Telefon kontaktowy: 

(0 58) 320 74 22

Dane adresowe: 

80-041, Gdańsk (Orunia Górna), gen. Fieldorfa 21

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek-piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 9.00 - 14.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-11 11:33, Aktualizacja: 2008-07-11 11:33

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Dermatolog Gdańsk Wenerolog Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Dermis

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Darek. Pan lekarz postawił

Darek. Pan lekarz postawił mi złą diagnozę stwierdził że mam rumień ale tak do końca nie był pewny i przepisał mi maść Elidel. Maść niestety nie pomogła więc poszedłem do przychodni NFZ na Łąkowej i tam miła pani doktor postawiła trafną diagnozę. To był nużeniec. Nie polecam tego lekarza bo się nie zna a jeszcze kasuje.

Darek. Pan lekarz postawił

Darek. Pan lekarz postawił mi złą diagnozę stwierdził że mam rumień ale tak do końca nie był pewny i przepisał mi maść Elidel. Maść niestety nie pomogła więc poszedłem do przychodni NFZ na Łąkowej i tam miła pani doktor postawiła trafną diagnozę. To był nużeniec. Nie polecam tego lekarza bo się nie zna a jeszcze kasuje.

Ja również byłam w tym

Ja również byłam w tym gabinecie na depilacji laserowej pod pachami. Nie zrobili mi próby laserowej, gdyż jak to pani z recepcji powiedziała "szkoda na to czasu". Nie zdezynfekowała mi skóry przed zabiegiem ani też nie widziałam żeby zrobiła to ze sprzętem. Po depilacji miałam okropne podrażnienia, myślałam ze to normalne, w internecie pisali ze powinno zniknąć po 3 dniach do ok tygodnia a ja miałam czerwone placki przez ponad 10 dni. Następnym razem kolejny zabieg depilacji wykonałam już w innym gabinecie. Tam najpierw musiałam wypełnić kartę czy jestem na coś chora, czy mam łuszczyce, stany zapalne itp co ma bardzo duże znaczenie w przypadku wykonywania tego zabiegu, gdzie w "profesjonalnym" gabinecie dermatologicznym Dermis nie zapytali mnie nawet czy są jakieś przeciwwskazania do wykonywania zabiegu. Następnie miałam wykonaną próbę laserową i potem dopiero gdy nie było przeciwwskazań przyszłam na zabieg. Przed zabiegiem została zdezynfekowana zarówno końcówka chłodząca lasera jak i moja skora pod pachami. Po zabiegu podrażnienie miałam 2 dni i nie było śladu. Depilacja w gabinecie Dermis w Gdańsku jest niebezpieczna, nie wiem czy wynika to z lasera czy braku dezynfekowania sprzętu ale zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

Polecam depilacje laserową

Polecam depilacje laserową w tym gabinecie.
W moim przypadku zabieg wykonywany był przez Panią Dr Szarmach.
Pierwsza wizyta u Pani Dr była bezpłatna i polegała na próbie ( czy nie jestem uczulona i czy nie będzie efektów ubocznych ) Po pozytywnej próbie, Pani Dr przepisała mi krem o działaniu przeciwbólowym, poinformowała w jaki sposób przygotować się mam do zabiegu.

Laserowa Depilacja w tym

Laserowa Depilacja w tym gabinecie jest niebezpieczna
U Dr Szarmacha poddałam się laserowej depilacji nóg, zgodnie z oświadczeniem Pana doktora, oraz z opisu na stronie internetowej jest to zabieg bezinwazyjny, jednak nic bardziej mylnego. Zabieg jest bardzo bolesny i w moim przypadku zakończył się poparzeniem nóg II stopnia. Pan Doktor oczywiście powiedział, że to jest całkiem normalne, jednak po konsultacji z innym lekarzem okazało się, że zabieg został zrobiony wyjątkowo źle i że ślady po poparzeniu zejdą po ok. 4 miesiącach. Ostrzegam więc wszystkich aby nie decydowali się na laserową depilację w tym gabinecie, ponieważ grozi to daleko idącymi powikłaniami, którymi są poparzenia skóry II stopnia. Sprzęt na, którym pracują w tym gabinecie jest albo stary albo źle konserwowany, albo zabieg jest wykonywany przez osoby do tego nie przeszkolone.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania