Grzegorz Matylla - opinie - Poznań, Chirurg

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
lek. med. Spec. chirurg, laparoskopia Grzegorz Matylla
* Laparoskopia
pęcherzyk żółciowy
przepukliny pachwinowe i przeponowy
jelito grube, wyrostek robaczkowy
* Chirurgia ogólna
* Gastroskopia, ERCP, koloskopia - znieczulenie ogólne
Bez FP - zakład prywatny
e-mail: matylla@wp.pl

Telefon kontaktowy: 

0 61 866 62 14, 0 602 683 328

Dane adresowe: 

60-711, Poznań, Strusia 10
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

rejestracja telefoniczna od 15.00
poniedziałek-piątek: 15:30-19:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-22 16:33, Aktualizacja: 2008-08-22 16:35

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Grzegorz Matylla

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Przed chwilą wróciłam z

Przed chwilą wróciłam z kolonoskopi i zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii o Panu dr Matylli. Uważam, że zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie w bardzo miłej, wręcz przyjacielskiej atmosferze. Po zabiegu odbyła się rozmowa wyjaśniająca poparta zdjęciami. Pan dr był bardzo grzeczny, żartował. Poświęcił mi dużo czasu. Z czystym sumieniem mogę polecić gabinet dr Matylli. Następne badanie wykonam na pewno tutaj. Magdalena N.

Byłam dziś pancjentka

Byłam dziś pancjentka doktora. Ten dzień zapamiętam na długo. Do końca życia będę miała traumę. Marylla to cham, prostak. Badanie było niekomfortowe, bolesne. Matylla krzyczał na mnie. Trzymał mnie na sile. Powiedział ze niszczę jego sprzęt za 30 tys i ze jestem psychiczna. Po co przychodzę na badania skoro go tak naprawdę nie chce. Wchodzą nawet nie powiedział dzień dobry i po nieudanej próbie wykonania badania wyszedł bez słowa. Mówił do mnie na ty, przepraszam nie mówił tylko krzyczał. Żałuje ze takiego człowiek spotkałam.

Czy składała pani jakąś

Czy składała pani jakąś skargę? Też byłam u niego i też zapamiętam ten dzień na długo :(

Na swoje nieszczęście

Na swoje nieszczęście byłam dziś pacjentką Doktora Matylli. Kompletny brak empatii, nawet nie pozwoli pacjentowi dokończyć z jakim schorzeniem się zmaga. Od początku wizyty poddenerwowany, zły, nawet chamski chwilami. Twierdził, że jestem trudnym pacjentem, a tak naprawdę to na moje jedno słowo , jego pięć. Cała wizyta polegała na zarzutach Doktora Matylli , że nie bardzo wiem co mi jest, że nie On jako specjalista jest mi potrzebny tylko psychiatra. Z całym szacunkiem dla lekarzy, ale z Matylli to żaden specjalista tylko niedouczony znachor o wątpliwej wiedzy, który nie potrafi słuchać pacjenta, a już o postawieniu właściwej diagnozy mowy być nie może.
Uważam, że sam lekarz w osobie Matylli ma problemy emocjonalne, i nikogo nie wyleczy. Daleko od jego gabinetu...

Na swoje nieszczęście

Na swoje nieszczęście byłam dziś pacjentką Doktora Matylli. Kompletny brak empatii, nawet nie pozwoli pacjentowi dokończyć z jakim schorzeniem się zmaga. Od początku wizyty poddenerwowany, zły, nawet chamski chwilami. Twierdził, że jestem trudnym pacjentem, a tak naprawdę to na moje jedno słowo , jego pięć. Cała wizyta polegała na zarzutach Doktora Matylli , że nie bardzo wiem co mi jest, że nie On jako specjalista jest mi potrzebny tylko psychiatra. Z całym szacunkiem dla lekarzy, ale z Matylli to żaden specjalista tylko niedouczony znachor o wątpliwej wiedzy, który nie potrafi słuchać pacjenta, a już o postawieniu właściwej diagnozy mowy być nie może.
Uważam, że sam lekarz w osobie Matylli ma problemy emocjonalne, i nikogo nie wyleczy. Daleko od jego gabinetu...

Byłam u tego lekarza z

Byłam u tego lekarza z dziesięcioletnim synem na wycięciu brodawek na stopie. Lekarz bez jakiejkolwiek kultury osobistej- chamski, arogancki, impertynecki, bez jakiejkolwiek empatii.
Kompletnie nie ma podejścia do pacjentów- a zwłaszcza dzieci. Podczas zabiegiu wprowadził atmosferę terroru wrzeszcząc na moje dziecko i skandując Mu nad uchem, że jest dzie-się-cio- etnim chłopakiem i nie ma prawa bać się i płakać. Z minuty na minutę wizyta robiła się coraz gorsza. Moje tłumaczenie, że syna musi naprawdę boleć zupełnie ignorował mówiąc mi, że za bardzo jestem w stosunku do Niego opiekuńcza i że na pewno z dzieckiem coś musi być nie tak psychicznie. Znam mojego syna i wiem jak wysoką ma odporność na ból. Po wyjściu z gabinetu Syn stwierdził, że nigdy więcej nie chce wrócić do tego lekarza i że czuje się przez niego poniżony.
Absolutnie, z całych sił odradzam tego lekarza- nigdy nie komentuję lekarzy i ich pracy, ale przed tym absolutnie przestrzegam!!!!!

Zgadzam się w 100 % i

Zgadzam się w 100 % i współczuje!.. dr Matylla PONIŻA pacjentów, wizyta u niego była dla mnie traumą!

Podpisuję się pod

Podpisuję się pod negatywnymi opiniami. Podczas badania czułam się poniżona, krzyczał na mnie i zwracał się per "ty". Arogancki, ordynarny, humorzasty. Pacjent nie jest dla niego człowiekiem, jest tylko żołądkiem, albo kawałkiem jelita.

Podpisuję się pod tymi

Podpisuję się pod tymi negatywnymi opiniami, lekarz arogancki wulgarny nie przejmujący się pacjentem.
Przed badaniem miałam straszne wymioty o czym poinformowałam lekarza, ON to zignorował i nazwał mnie
panikarą.
Przy badaniu gastroskopi wymiotowałam lekarz mnie wyzwał że robię mu bałagan po czym powiedział dosłownie
"że teraz będę w tych żygowinkach sobie leżeć"
Podczas opisu badania przez lekarza znowu zebrało mi się na wymioty po czym wstałam chcąc udać się do toalety, lecz lekarz mnie złapał za rękę i zaczął krzyczeć że mam oddychać i nie robić paniki, nie wytrzymałam i zwymiotowałam na posadzkę, lekarz znowu mnie zwymyślał i stwierdził że robię to specjalnie.
Jednym słowem UCZONY A CHAMMMM....... zdecydowanie odradzam. Panie doktorze może tak bardziej za GAJOWEGO!!! TO PAN JEST DLA PACJENTA JEŻELI TAK PROSTEJ RZECZY PAN NIE ROZUMIE TO CO TU WIECEJ PISAĆ pozdrawiam :(

Doktor strasznie humorzasy !

Doktor strasznie humorzasy ! Raz potrafi byc miły a następnym razem bardzo arogancki i niemiły . Moze i dobry specjalista ale na pewno
po raz kolejny do niego nie pójdę . Nie może byc tak ,ze ja płacę za wizytę
a boję sie zadać pytanie . Odpowiadał opryskliwie i bardzo niechętnie ,przy czym kompletnie ignorował moje wypowiedzi na temat moich golegliwiści .

Niestety nie POLECAM

Niestety nie POLECAM ;
AROGANT DO POTĘGI . Ton , jakim sie zwracał do mnie podczas badania ,jest przeze mnie nie do zaakceptowania . Brak mu podstawowej kultury .

Byłam wczoraj Gastroskopia

Byłam wczoraj Gastroskopia w narkozie. Super. Nie mam zastrzeżeń.
Polecam. Wcześniej koleżanka tam była i tez zadowolona.

Poleca Pani, bo najpierw

Poleca Pani, bo najpierw działała narkoza, potem miała Pani rausza po-, hihi. Ja natomiast po przeczytaniu tych opinii na pewno nie skorzystam z gastroskopii wykonywanej przez lekarza, który nie szanuje pacjenta. I jeszcze miałabym za to słono płacić???

Dobry i miły specjalista.

Dobry i miły specjalista. Witam. Wróciłem własnie z badania gastroskopoii przez nos u dr. Matylla muszę i stwierdzić że jestem pod wielkim zdziwieniem, gdyż po waszych komentarzach byłem źle nastawiony a tu pełna kulturka, dr. miły, bardzo jasno mi wytłumaczył rysując i pokazywając na zdjęciach co z czym się ma, bez porównania z badaniami w moich stronach. Tak więc ja jestem na tak, dobry i miły specjalista bez wątpienia.

batonik i buzi na dobranoc.

batonik i buzi na dobranoc.

Zdecydowanie popieram te

Zdecydowanie popieram te negatywne opinie! Zupełny brak empati dla odczuć pacjenta, liczy się tylko on i jego praca, najlepiej jest wepchnąć komuś rurę do gardła na siłę i mieć gdzieś co zgłasza pacjent w trakcie badania! Niemily i niesympatyczny! Bardzo proszę zastanowcie się przynajmniej 2 razy za nim się do niego wybierzecie! Są lepsi, milsi i sympatyczniejsi, naprawdę nie warto się dodatkowo sterować autorami jakiegoś doktorzyny, bo sam zabieg gastroskopii faktycznie nieprzyjemny

Myślałam, ze to tylko ja

Myślałam, ze to tylko ja jestem jakaś przewrażliwiona, bo wyszłam z gabinetu ze łzami. Lekarz był chamski, mówił niezrozumiałe. Jak można tak traktować chorego????

Nie polecam. Może to i

Nie polecam. Może to i dobry specjalista - lekarz, ale jako osoba niesympatyczny, zupełny brak empatii, wrażliwości, zrozumienia dla odczuć pacjenta, nie przejmujący się faktem że sprawia komuś ból badaniem... badanie u niego było bardzo złym przeżyciem... Personel pomocniczy bardzo miły sympatyczny i rzeczowy, ale sam dr Matylla... hmmm... może miał zły dzień.

***** Nadzwyczajny

*****
Nadzwyczajny specjalista, bardzo dobry człowiek, fenomenalny lekarz najwyższej klasy.Bardzo mi pomógł.Przygotowanie do zabiegu w miłej atmosferze.Gastroenterologia sprawnie i fachowo przeprowadzona.Najnowsza techniką, mam porównanie do innych metod.

Polecam lekarza,miałem

Polecam lekarza,miałem dzisiaj u niego kolonoskopię,tak w skrócie:bezstresowo,bezboleśnie,fachowo,ze świetnym podejściem do pacjenta...

Był niezadowolony, że

Był niezadowolony, że przed podpisaniem oświadczenia, że poinformował mnie o możliwych powikłaniach, chciałem, żeby mnie najpierw poinformował o tych powikłaniach. W rozmowie podnosił głos, nieustannie przerywał, a gdy mu zwróciłem uwagę i poprosiłem, żeby nie przerywał, oświadczył, że będzie mi przerywał, bo jest u siebie i mu wolno. No comments.

a jakie mieliscie

a jakie mieliscie znieczulenie?? miejscowe czy ogolne??

Kilka dni temu miałam

Kilka dni temu miałam gastroskopie. Nie dość, że sam zabieg jest stresujący, to jeszcze zachowanie lekarza, który krzyczał na pacjenta, nie pomaga w "zrelaksowaniu się" i prawidłowym oddychaniu. Na pewno ten lekarz zna się na przełykach, żołądkach i dwunastnicach, ale pacjentów nie szanuje, a nawet poniża. Pierwszy raz spotakała się z takim lekarzem i mam nadzieję, że ostatni!

Lekarz, trudny. Kompetencje

Lekarz, trudny. Kompetencje uzależnione od jego humoru. Nieprzyjemny w kontakcie z pacjentem. Nie polecam, są lepsi.

gastroskopie mialam

gastroskopie mialam wykonywana u pana doktora w grudniu. stwierdzil jedynie refluks.leki pomogly na jakis czas jednak od miesiaca mialam duze nasilenie objawow.wczoraj mialam robiona gastroskopie w innym gabinecie,okazalo sie ze mam przepukline rozworu przelykowego przepony ktorej pan doktor chyba "nie zauwazyl".zaznaczam ze wczoraj dowiedzialam sie,iz nie jest to stan sprzed paru miesiecy,przepukline ta mam juz pare lat!!!pozostawie to bez komentarza...

ja tez miałam u niego

ja tez miałam u niego gaskostropie niedawno. Sam zabieg nawet ok, ale tylko dzieki miłemu asystentowi, sam lekarz jest dziwaczny, bełkocze niewyraźnie, odebrał telefon podczas zabiegu!
Bardzo sie spieszył z diagnozą, dziwne bo stwierdził, że dieta sie nie liczy przy dolegliwościach żoładkowych. Po póltora miesiaca brania lekóiw, wcale nie czuje poprawy.
Zdecydowanie sprawdze sie gdzie indziej.

Wybieram sie do tego lekarza

Wybieram sie do tego lekarza i sprawdzę, która opinia jest prawdziwa.

Godny zaufania, spokojny i

Godny zaufania, spokojny i rzeczowy profesjonalista.Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie pacjentowi postawionej diagnozy, przyczyn choroby i sposobów jej zwalczania. Nie ukrywa zagrożeń ale też ich nie demonizuje. Zabiegi wykonuje starannie, spokojnie i dba o dobre samopoczucie pacjenta.

Lekarz straszy chorobami,

Lekarz straszy chorobami, stawia diagnozy groźnych chorób jeszcze przed poznaniem wyników jakichkolwiek badan. potem oczywiscie okazuje sie ze choroba jest raczej niegrozna. w czasie gastroskopii krzyczy na pacjenta a wiadomo ze sam zabieg jest juz wystarczajaco stresujacy.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania