Jacek Zwiernik - opinie - Olsztyn, Neurolog

specjalista neurolog

Telefon kontaktowy: 

089 524 21 30(15-20), 0601 894 587

Dane adresowe: 

ul.Kołłątaja 5 gab.243
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

wt.17:00-18:00
rejestracja telefoniczna codziennie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-01-09 15:11, Aktualizacja: 2008-01-09 15:11

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Neurolog Olsztyn
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Jacek Zwiernik

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Doskonały specjalista. Nie

Doskonały specjalista. Nie na lepszego neurologa w województwie. Wiedza jaka dysponuje Pan doktor jest nieoceniona. Innym lekarzom życzę takiego stanu wiedzy i tak dobrego serca.

Bardzo miły lekarz. Mimo

Bardzo miły lekarz. Mimo że nie przyjmował danego dnia w przychodni, nie odmówił wizyty i przyjął mnie w szpitalu. Ma ogromną wiedzę. Bardzo jasno przedstawił za i przeciw odnośnie zabiegu. Odpowiadał na każde pytania i wątpliwości. Naprawdę polecam. Bardzo życzliwy człowiek.

Potwierdzam opinię na 150

Potwierdzam opinię na 150 %. Na wszystkie tematy nie tylko zawodowe można z Panem doktorem nauk medycznych z zakresu neurologi porozmawiać.

Ten "lekarz"podchodzi

Ten "lekarz"podchodzi lekceważąco do pacjenta,nie słucha i w ironiczny sposób komentuje to co się do niego mówi. Nie wiem jak ktoś może się o nim pochlebnie wypowiadać... Nie bardzo wiem, po co przyjmuje pacjentów w przychodni, bo jedyne co radzi pacjentowi na ból to leki przeciwbólowe ogólnie dostępne lub te,które przepisze lekarz rodzinny! Unikać jak ognia tego "specjalistę"!

Bardzo polecam. Pierwszy

Bardzo polecam. Pierwszy neurolog , który z szacunkiem traktował moja chora mamę i zdiagnozował chorobę. Ustawił dobrze leki, Bardzo mu dziękuje za pomoc.
To jest człowiek , który oddaje serce w swoim zawodzie

W 100 % POTWIERDZAM, ŻE

W 100 % POTWIERDZAM, ŻE JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA,NA KTÓREGO MOŻNA ZAWSZE LICZYĆ. POMOCY NIE ODMAWIA NIKOMU.

Bardzo polecam. Pierwszy

Bardzo polecam. Pierwszy neurolog , który z szacunkiem traktował moja chora mamę i zdiagnozował chorobę. Ustawił dobrze leki, Bardzo mu dziękuje za pomoc.
To jest człowiek , który oddaje sece w swoim zawodzie

Katastrofa.... Nigdy nie

Katastrofa.... Nigdy nie spotkałam tak bezdysznego, ordynarnego typa. Zupełnie nie pojmuje kto zatrudnia takich konowałów. Serdecznie współczuje tym, którzy muszą użerać sie z nim w szpitalu wojewódzkim. Szkoda tych biednych pacjentów. Traktuje ich jak trupy. Przez dłuższy czas napatrzylam sie na prace tego pana. Życzę mu z całego serca by kiedyś sam znalazł sie na miejscu tych schorowanych ludzi i zeby został potraktowany w sposób , w jaki sam podchodzi do własnych pacjentów. Brak taktu, szacunku i kultury- oto czym ten lekarz sie wyróżnia.

Hm.. W szpitalu Wojewodzkim

Hm.. W szpitalu Wojewodzkim przyjmuje neurolog Jacek Zwiernik.Bardzo dobry lekarz , tez i u Niego jestem pod stala opieka...Kolejki sa bardzo odlegle ..mnie zarejestrowano dopiero na 15 grudnia ale bylam juz nie raz bez "zapisywania sie".Trzeba tylko wejsc i zapytac czy przyjmie a On nie odmawia :)Przyjmuje co srode od godziny 12:30.

Prostak, ignoruje pacjentów

Prostak, ignoruje pacjentów i ich rodziny. Nie informuje o wynikach badań. W chamski sposób prowadzi z nimi rozmowy. Miesiąc spędzony na oddziale, w ktorym pracuje był najgorszym spośród 10-miesięcznego pobytu w szpitalu. Zdecydowanie odradzam tego pseudo-lekarza.

W 100 % POTWIERDZAM, ŻE

W 100 % POTWIERDZAM, ŻE JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA,NA KTÓREGO MOŻNA ZAWSZE LICZYĆ. POMOCY NIE ODMAWIA NIKOMU.

lekarz tak mi dziś

lekarz tak mi dziś powiedzial, ze nic go nie rusza rezonans głowy wyszedł zle on uważa ze tam nic nie ma paranoja i kpina.

Ten "lekarz"podchodzi

Ten "lekarz"podchodzi lekceważąco do pacjenta,nie słucha i w ironiczny sposób komentuje to co się do niego mówi. Nie wiem jak ktoś może się o nim pochlebnie wypowiadać... mam problem z kręgosłupem od kilkunastu lat,reumatolog u którego kiedyś byłem wyrażnie widział,ze mam chory kręgosłup,miałem kilka razy rechabilitację,do neurologa poszedłem po skierowanie na rezonans,gdy złapie mnie ból nie mogę się ruszyć i mam problemy z oddychaniem.Ten niby specjalista nawet nie chciał zobaczyc zdj rtg gdyż jak to powiedział go to nie interesuje a na ból kazał brac apap. śmieszny jest

nie polecam, zupelnie

nie polecam, zupelnie nieczuly.

JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA

JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania

Wybrane opinie i komentarze