Jerzy Mielnik - opinie - Gdańsk, Ginekolog

Mielnik Jerzy, prof. dr hab. nauk med.
Spec. ginekolog.

Telefon kontaktowy: 

0 58 341 71 93

Dane adresowe: 

80-241, Gdańsk, al. Grunwaldzka 52 / 2

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-10 16:07, Aktualizacja: 2008-07-10 16:07

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Jerzy Mielnik

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Wspanialy jest Pan

Wspanialy jest Pan profesor,operowal mnie 10 lat temu,mialam wycietego guza, co dziennie przychodzil sie mnie zapytac jak sie czuje,lezalam 5 dni w szpitalu.Jestem zdrowa i nie mialam zadnyck powiklan,chyle czolo przed Panem Profesorem,polecam Go wszystkim paniom jak maja problemy zdrowotne!!!!!!!!!!!!!!
Pomoc moze tylko PAN Profesor.

Pan profesor był młodym

Pan profesor był młodym lekarzem, kiedy pomógł mojej mamie aby mogła urodzić mnie, moją siostrę. Ratował życie nawet jeśli zagrożenie wynikało ze schorzeń z poza jego dziedziny. Mogliśmy zawsze na niego liczyć. Wzruszające były odwiedziny pacjentów na oddziale poza godzinami swoich dyżurów. Interesował się nie tylko pacjentkami, które operował. Każda pacjentka mogła liczyć na słowa otuchy i pocieszenia. Dziś już nie spotyka się tak oddanych lekarzy i jeszcze z tak dużym dorobkiem i doświadczeniem.

Ciepły człowiek,chluba

Ciepły człowiek,chluba polskiej ginekologii. Od wielu lat jestem jego pacjentką, zadowolona za każdym razem. Pierwszy kontakt w szpitalu, byłam przez niego operowana. Zawsze pomaga, rozmawia. Cieszę się, że wciąz jeszcze pracuje, dzięki czemu nadal mogę korzystać z jego porad. Oby jak najdłużej. Polecam wszystkim kobietom mającym poważne problemy.

Mnie bardzo pomógł kilka

Mnie bardzo pomógł kilka lat temu. Zostawiłam sporo pieniędzy u mojej wcześniejszej pani doktor, która lecząc mnie przez kilka miesięcy- na koniec chciała mi wyciąć narządy rodne , każąc mi przygotować łapówki dla lekarzy , którzy mieli to zrobić.Pamiętam jej słowa : ,,kobietą jest się tutaj "- mówiąc to pukała się palcem w czoło.Wtedy Pomógł mi Pan
Profesor Jerzy Mielnik. Jemu się chciało zrobić to, w co inni lekarze od dawna ponoć się nie bawią. Przemiły, cudowny człowiek, super fachowiec. Nie płaciłam żadnej łapówki. Mnie również odwiedził w szpitalu tylko po to, aby spytać jak się czuję. Dziękuję Panie Profesorze.

Nie zgadzam się! Same

Nie zgadzam się! Same oszczerstwa. Czemu aż tak zależy Wam na zepsuciu doktorowi opinii?! Jest świetnym i niezastąpionym specjalistą. Ma na swoim koncie całe masy ludzi, którym uratował dał nowe życie. Poza tym jest bardzo dobrym, życzliwym człowiekiem.

nie polecam!!!! popelnil

nie polecam!!!! popelnil blad podczas operacji mamy i nawet sie nie przyznal. wszytsko wyszlo na jaw po 3 latach..oby nie za pozno

ooo! a czy choć RAZ

ooo! a czy choć RAZ usłyszałeś, że NASZ zapłacić? mnie uratował życie, mojej mamie, emerytce uratował życie!!!!!!!!!!! Wie co robi i umie wiele. No, chyba, że na żonę to w ogóle szkoda kasy i stąd żale!!!!!!!!!!!!!!!!1

chyba nie wiesz co mówisz,

chyba nie wiesz co mówisz, to najlepszy lekarz , wielki specjalista, ogromny autorytet!!! Robi rzeczy niemożliwe , z góry skazane na porażkę wyciąga , ratuje życie i daje wielkie nadzieje i możłiwości!!!!
Nigdy nie był nastawiony na wyciąganie kasy!!! A córeczka we Francji nie mieszka, masz nieaktualne dane !!!! Więc zastanów się co piszesz, zanim będziesz szkalował dobre imie ,,,,

Najlepszy lekarz u jakiego

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Miła atmosfera, rzeczowe podejście - pełen profesjonalizm. POLECAM z czystym sumieniem!!!

Wysoce wykwalifikowany

Wysoce wykwalifikowany specjalista,cudowny czlowiek.Dziekuje profesorze za wszystko co pan dla mnie zrobil i nadal robi.

Polecam!!!

Polecam!!!

Najgorszy lekarz u jakiego

Najgorszy lekarz u jakiego bylam,Nie POLECAM!!!!!!

Zacznijmy od

Zacznijmy od siebie...zostawmy w spokoju tych którzy ratują i w pewnym sensie dają życie...

a możesz powiedzieć

a możesz powiedzieć dlaczego Twoim zdaniem najgorszy???

nastawiony na wyciąganie

nastawiony na wyciąganie kasy za wszelką cenę. Córeczka we Francji drogo kosztuje. za wszystko płaciłem łapówki, za pobyty zony w szpitalu, za operacje dosłownie za wszystko!!!!

chciałeś to płaciłeś,

chciałeś to płaciłeś, nie musiałeś. Ja mam synka dzięki Panu Profesorowi i nie za kasę. Potrafił póżnym wieczorem zaglądać na oddział i chodził po salach i pytał jak się mamy. P o l e c am wybrać się do psychiatry a nie wymyślać cuda, żal mi takch ludzi, pozdrawiam mimo wszystko.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania