Klinika Chirurgii Mazan - opinie - Katowice, Chirurg, Chirurg plastyczny, Dermatolog, Diabetolog, Dietetyk, Gastroenterolog, Ginekolog, Hematolog, Kardiochirurgia, Kardiolog, Kriochirurgia, Medycyna estetyczna, Ortopeda, Proktolog, Prostata, Psychiatra, Psychoterapeuta, Reumatolog, Urolog, Zdrowie i uroda

Klinika Chirurgii Mazan to nowo wybudowany, nowoczesny ośrodek medyczny, który przede wszystkim dysponuje zespołem doskonałych, najlepszych w regionie specjalistów. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie i liczne osiągnięcia w swoich specjalnościach. Wysokiej klasy aparatura medyczna pozwala na wykorzystanie najnowszych procedur medycznych.

Dane adresowe: 

Klinika Chirurgii Mazan
ul. Brzozowa 54,
40-170 Katowice
tel.: 32 701 53 54

Dni i godziny przyjęć: 

klinika-mazan.pl

Koszt wizyty: 
80
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-07-10 12:38, Aktualizacja: 2013-10-14 13:39
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Klinika Chirurgii Mazan

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Jestem po operacji

Jestem po operacji plastycznej powiększenia biustu. dr Mazan powiększył mój biust o 2 rozmiary. Teraz wygląda pieknie . Lekarz chirurgi plastycznej w pełni tego znaczenia. Opieka na najwyższym poziomie . Polecam z czystym sumieniem klinikę Mazana

klinika godna pochwały.

klinika godna pochwały. Znajomi są zachwyceni jakością zabiegów i pózniejszych efektów. @$@

Jestem po zabiegu

Jestem po zabiegu chirurgicznym dolnej powieki oka wykonanym w Klinice Chirurgii Plastycznej dr Mazana w Katowicach. Jestem bardzo zadowolona z operacji, gdyż jej efekt przekroczył moje oczekiwania. Chcę w ten sposób podziękować doktorowi za profesjonalizm i życzliwy stosunek do pacjenta. Wszystkim poszukującym pomocy w dziedzinie chirurgii plastycznej polecam Klinikę Mazana.

Jednoznacznie stwierdzam,

Jednoznacznie stwierdzam, że klinika dr Mazana w pełni zasługuje na określenie solidna firma. Opieram się na doświadczeniach wynikających z bezpośredniego kontaktu, gdy wielokrotnie z matką jeździłem do dr Mazana (bardzo skomplikowane zabiegi wymagające wręcz wirtuzerii chirurgicznej + kontrole). Oprócz rzadko spotykanej fachowości na tak wysokim poziomie podoba mi się jeszcze łatwość zamówienia wizyty lub zabiegu przy niezwykle krótkim terminie oczekiwania. Przy tym od razu bardzo miłe panie z recepcji służą fachową poradą medyczną. Poza tym w całej klinice czuje się tę sympatyczną, przyjazną atmosferę; personel stanowia bardzo kulturalni i taktowni ludzie. Nie wiem jaką technikę wykorzystuje się w tej klinice, bo niez nam się na medycynie, ale zabiegi są wykonywane bezboleśnie, starannie i szybko, przez co pacjent nie jest narażony na żadne stresy. Wszyscy moi znajomi mają już ode mnie "namiary" na tę klinikę. Ja osobiście mam mocne podstawy, żeby każdemu potrzebującemu jakiejkolwiek pomocy chirurgicznej polecić właśnię tę rzetelną i solidną firmę.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania