dr Krzysztof Bucki - opinie - Kraków, Alergolog, Anestezjolog, Chirurg, Chirurg plastyczny, Chirurg szczękowy, Dermatolog

endoskopia przewodu pokarmowego (kolonoskopia)
http://www.medicina.pl/

Telefon kontaktowy: 

12 266 96 65, 12 266 50 62, 12 267 01 55, 12 269 29 45

Dane adresowe: 

ul. Barska12 30-307 Kraków

Koszt wizyty: 
podpisana umowa z NFZ
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-09 07:33, Aktualizacja: 2009-07-15 08:10
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o dr Krzysztof Bucki

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Dzień dobry, Czy dr.

Dzień dobry,
Czy dr. Bucki przyjmuje na NFZ, jeśli tak to proszę o informacje gdzie

ja dziś idę na

ja dziś idę na kolonoskopie i mam mieć robione znieczulenie ogólne

Dr Bucki urzęduje teraz w

Dr Bucki urzęduje teraz w Skopii na ul.Conrada 79. Miałam tam kolonoskopię ZA DARMO w ogólnym znieczuleniu-uśpienie na 15-20 min i nic nie czujesz, zero bólu!!

W sobotę miałam robioną

W sobotę miałam robioną kolonoskopie u dr.Buckiego- pełen profesjonalizm w przeprowadzonym badaniu, praktycznie bezboleśnie. Wyrazy szacunku dla Dr. Buckiego.

Witam, czy wie ktoś czy dr

Witam, czy wie ktoś czy dr Bucki przyjmuje prywatnie ???

tak, w Skopii na ul.Conrada

tak, w Skopii na ul.Conrada 79 w budynku Lidla na I p.

Przyłączam się do

Przyłączam się do pochwał - wielki profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, autentyczna troska o jego komfort - kolonoskopia ze swej natury nie jest przyjemna, ale takie warunki sprawiają, że pacjent nie czuje się kolejnym oglądanym od środka obiektem. Serdeczne pozdrowienia dla pana Doktora i jego asystentki, pani Barbary - bardzo pomogli mi przejść to badanie na tyle komfortowo, na ile to możliwe przy endoskopii. Polecam wszystkim! Paulina

Również potwierdzam

Również potwierdzam powyższe opinie dotyczące dr Krzysztofa Buckiego.
Wczoraj na Barskiej przeprowadzał u mnie kolonoskopie. Badanie rzeczywiście mało przyjemne, szczególnie powietrze które chce rozerwać człowiekowi jelita ;-)) prawie wrzeszczałem ...... Pan doktor ma bardzo dużo cierpliwości a badanie wykonuje bardzo profesjonalnie, wspaniałe podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy i poradzi co dalej. Pani asystentka rewelacyjna. Bardzo dziękuje . Maciej.

Bardzo miły lekarz. Ma

Bardzo miły lekarz. Ma dobry kontakt z pacjentem. Minimalizuje stres, który towarzyszy kolonoskopii. Jasno, konkretnie, rzeczowo tłumaczy co się dzieje. Nie wprowadza nerwowej atmosfery, stara się żeby pacjent czuł się komfortowo.

Potwierdzam powyższe

Potwierdzam powyższe opinie, profesjonalnie przeprowadzone badanie (kolonoskopia) ze wszelkimi objaśnieniami kwestii interesujących pacjenta dotyczących badania. Mimo natłoku pacjentów nie udawał wyczerpanego lub znudzonego pracą lekarza, wprost przeciwnie - pełen energii i zaangażowania w wykonywaną pracę. Pozytywnie oceniam pana dr. Krzysztofa Buckiego, atmosferę badania jak i warunki socjalno-techniczne gabinetu. Miłe zaskoczenie tym bardziej, że badanie wykonywane było w ramach funduszu NFZ, a obsługa pierwsza klasa. Pozdrawiam pana doktora :-)
Jurek z Olkusza

Potwierdzam co wyżej

Potwierdzam co wyżej napisali pacjenci,ja też miałam kolonoskopię wykonaną przez dr Buckiego w sposób profesjonalny,wszelkie bóle,które występują są przejściowe i nieuniknione.Doktor dokładnie informował mnie o tym co znalazł w jelicie i co z tym robi.Jestem już osobą starszą i przy tak miłym podejściu doktora i asystenta Pana Dejewskiego moje zażenowanie zniknęło.Czułam się bezpiecznie,wszystko było na piątkę!Pragnęłabym,żeby tam dalej pracowała ta ekipa,kontrol mam za 3-5 lat.

To prawda!P.Krzysztof Bucki

To prawda!P.Krzysztof Bucki jest miłym i jak na swój młody wiek bardzo
odpowiedzialnym i kontaktowym lekarzem.Jest przyjemnie być na wizycie
czlowiek nie czuje sie jak intruz,!Życze sobie i innym by spotykali takich lekarzy jak najwiecej.

Dwa tygodnie temu miałem

Dwa tygodnie temu miałem kolonoskopie na BARSKIEJ robioną przez p. doktora K. BUCKIEGO bardzo miły lekarz podejście do ludzi na 5+ w gabinecie panuje miła atmosfera szczególnie w podejsciu do pacjenta polecam ten gabinet.

Podzielam opinię co do

Podzielam opinię co do profesjonalizmu dr Buckiego .
Dzisiaj na Barskiej leżałem na lewym boczku i oglądałem na LCD wnętrze swojego jelita. Samo badanie nie należy do najprzyjemniejszych - ale mam świadomość, że nieprzyjemności związanych zakrętami jelita oraz z pompowaniem powietrza nie da się całkiem uniknąć.
Pragnę zaznaczyć miłą atmosferę - i podmiotowe podejście do pacjenta.
Dla doktora same PLUSY.

Wczoraj miałem kolonoskopie

Wczoraj miałem kolonoskopie robioną przez doktora Krzysztofa Buckiego.Badanie wykonał sprawnie i profesjonalnie przy znieczuleniu miejscowym,prawie bez bólowo [ jedyny dyskonfort to wdmuchiwanie powietrza w jelito co powoduje bóle raz mniejsze, raz większe,ale do przejścia].jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego badania i gorąco polecam pana doktora Krzysztofa Buckiego.
Arek k.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania