Krzysztof Dudek - opinie - Wrocław, Bronchoskopia, Chirurg, Gastroenterolog, Rektoskopia, Torakochirurg

Gabinet Chirurgiczny z Pracownią Endoskopii
Dudek Krzysztof, dr nauk med.
Spec. chirurgii ogólnej, torakochirurgii

Telefon kontaktowy: 

71 788 68 68 / 0 601 77 19 70

Dane adresowe: 

Młodych Techników 7 p. 10 (Przychodnia),
53-647 Wrocław

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-19 10:37, Aktualizacja: 2009-12-07 10:54
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Krzysztof Dudek

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pan Dr Dudek to wspaniały

Pan Dr Dudek to wspaniały lekarz i człowiek, z wielkim poświęceniem i poczuciem humoru. Dziękuję bardzo serdecznie panu Doktorowi za wspaniałą opiekę przed i po operacji Z wyrazami szacunku Henryka Dec

Znakomity lekarz i człowiek

Znakomity lekarz i człowiek wielkiego serca. Po raz drugi miałam przyjemność (!) poddać się gastroskopii w gabinecie Pana Doktora. Polecam gorąco wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy mają lęki i opory...

Mąż był operowany w

Mąż był operowany w szpitalu uniwersyteckim na Borowskiej. Operację usunięcia płata płuca lewego przeprowadzał dr Krzysztof Dudek. Po operacji leżał kilka dni. Przychodząc tam byłam mile zaskoczona z jaką troską dr. Dudek zajmował sie moim mężem i pacjentami. Przychodził kilka razy dziennie {żartowaliśmy że chyba śpi w tym szpitalu} doglądał i żartując dopingował do ćwiczeń. Leżałam w kilku szpitalach ale jeszcze nie spotkałam sie z taką bezinteresowna opieką i troską o paMąż był operowany w szpitalu uniwersyteckim na Borowskiej. Operację usunięcia płata płuca lewego przeprowadzał dr Krzysztof Dudek. Po operacji leżał kilka dni. Przychodząc tam byłam mile zaskoczona z jaką troską dr. Dudek zajmował sie moim mężem i pacjentami. Przychodził kilka razy dziennie {żartowaliśmy że chyba śpi w tym szpitalu} doglądał i żartując dopingował do ćwiczeń. Leżałam w kilku szpitalach ale jeszcze nie spotkałam sie z taką bezinteresowna opieką i troskącjenta. Oby więcej takich lekarzy. Gorąco polecam tego lekarza.

Dr Krzysztof Dudek to

Dr Krzysztof Dudek to znakomity fachowiec i człowiek w pełni oddany swoim pacjentom. Moja żona w wyniku powikłań w leczeniu zapalenia płuc trafiła do szpitala uniwersyteckiego we Wrocławiu. Tam zajął się nią dr Dudek. Była etedy w stanie śpiączki farmakologicznej. Po mięsiącu mógł przeprowadzić bardzo ciężką i skomplikowaną operację zakończoną pełnym sukcesem. Zaszokowała mnie jego bezinteresowna i absolutnie wszechstronna ttoska o pacjenta. To człowiek który jest absolutnie oddany swoim pacjentom. Znakomity fachowiec i wspaniały człowiek. Andrzej D.

Parę dni temu miałam

Parę dni temu miałam przeprowadzaną gastroskopię. Bardzo się bałam tego badania....przed wejściem do gabinetu miałam oczy, jak 5zł. Kiedy przyszła na mnie kolej, nie było już odwrotu. Bardzo miła Pani, która pracuje z Panem doktorem, przygotowała mnie do badania a przez całe badanie ciągle do mnie mówiła. Czułam się prawie tak, jakby była przy mnie mama:).Gastroskopia trwała kilka minut, nie było tak strasznie, jak ludzie czasem piszą na niektórych forach. Jedynie co, to po badaniu bolało mnie przez 3 dni gardło, ale myślę, że jest to do przejścia:).
Polecam ten gabinet!!

Dobry i odpowiedzialny

Dobry i odpowiedzialny człowiek. Interesuje się pacjentem. Bardzo dobry fachowiec ,posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Przeprowadził skomplikowaną operację przełyku ratując mi życie. Zdecydowanie polecam tego lekarza. Agnieszka.

Dwa lata temu miałam

Dwa lata temu miałam gastroskopię, a po niej taki uraz, że obiecałam sobie, że już nigdy nie zgodzę się na takie badanie bez znieczulenia ogólnego... Jednak chroniczny ból żołądka doprowadził mnie do takiej desperacji, że zdecydowałam się jednak zrobić badanie po raz kolejny. Zapewne istnieją przyjemniejsze rzeczy w życiu, ale ku mojemu zaskoczeniu zniosłam zabieg naprawdę dobrze! Nie ma się czego bać, pan Doktor i jego personel mają świetne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i gorąco polecam dra Dudka!

Dra Krzysztofa Dudka nie

Dra Krzysztofa Dudka nie zapomnę, bo uratował mi życie. Gdy niemal wszystkie szpitalne oddziały torakochirurgiczne uznały, że mogę leczyć się w domu (a miałem już 10 dni po 40 - 41 st), dr Dudek bez wachania zdiagnozował ropienia na opłucnej, położył na oddziale, zoperował i ... dzisiaj nie pamiętam, że witałem się z gąską. W czasie leżenia pilnie mnie doglądał i nie wypuścił dotąd, dokąd nie nabrał pewności, że jest już ok.
Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.

Fachowa, skuteczna i

Fachowa, skuteczna i bezbolesna pomoc. Po 5 latach w końcu ulga z refluksem i zgagą. Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry lekarz.

Bardzo dobry lekarz. Słucha, doradza, uspokaja i pomaga. Dużo czasu dla pacjenta i pomoc telefoniczna w nagłych przypadkach. Polecam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania