Lek. Dominika Paradowska - onkolog - opinie - Kraków, Onkolog

W swojej pracy zajmuje się następującymi chorobami: rak jelita grubego, rak trzustki, raki żołądka i połączenia przełykowo-żołądkowego, raki wątroby (HCC i CC), rak jajnika, rak piersi, rak prostaty, rak nerki, nowotwory neuroendokrynne układu pokarmowego (GEP-NET) i nowotwory podścieliskowe przewodu pokarmowego.

Więcej ciekawych informacji znajdą Państwo tutaj:
http://www.onko-med.pl/

Telefon kontaktowy: 

501-224-884

Dane adresowe: 

Onko-Med
ul. Krowoderska 17, Kraków

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2016-04-22 14:10, Aktualizacja: 2016-04-22 14:12

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Onkolog Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Lek. Dominika Paradowska - onkolog

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

W tym miejscu chciałam

W tym miejscu chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za szybką i prawidłową diagnozę oraz uzyskane wsparcie w czasie leczenia. Bardzo dobry specjalista, jakich teraz niewiele.

Skuteczny specjalista,

Skuteczny specjalista, lekarz z powołania. Stawia trafne diagnozy, które w połączeniu z odpowiednim przebiegiem leczenia, dają zamierzony cel - zdrowie. Polecam.

Leczę się u Pani doktor od

Leczę się u Pani doktor od pewnego czasu i muszę przyznać, że to bardzo dobry lekarz, wciąż wynajduje nowe terapie i wysyła na kolejne badania diagnostyczne. Pełen profesjonalizm!

Pani Dominika Paradowska

Pani Dominika Paradowska jest tym onkologiem, który budzi we mnie podziw. Profesjonalizm i dobra praktyka sprawiły, że teraz naprawdę lepiej się czuje, a mój stan zdrowia uległ poprawie.

Bardzo dobry lekarz. Zna

Bardzo dobry lekarz. Zna się doskonale na onkologii i wie jak pomóc pacjentowi w chorobie. Konkretna i profesjonalna doktor.

Dziękuję Pani Doktor za

Dziękuję Pani Doktor za pomoc w leczeniu, dzięki jej zdecydowaniu i znakomitemu podejściu do zagadnienia mojej choroby mogłam podjąć odpowiednia terapię i po woli ale skutecznie powracam do zdrowia. Jeden z tych onkologów, który ma u mnie pełne zaufanie jako pacjenta.

Pani Dominika pomogła mi

Pani Dominika pomogła mi bardzo w mojej chorobie. Jej profesjonalizm i oddanie dla pacjenta jest naprawdę wyjątkowe. Jeden z lepszych onkologów, który wiedzę dosłownie przekłada na praktykę! Jak dla mnie nie na darmo Pani Paradowska ma przed swoim nazwiskiem tytuł Doktora. Ja jestem bardzo zadowolony.

W TRUDNYM OKRESIE PANI

W TRUDNYM OKRESIE PANI DOKTOR BYŁA DLA NASZEJ RODZINY PRAWDZIWYM WSPARCIEM. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!

Pani Doktor Dominika jest

Pani Doktor Dominika jest wzorem dla wielu lekarzy. Życzę wszystkim pacjentom tak wspaniałego i oddanego całym sercem lekarza.

Profesjonalizm,

Profesjonalizm, uprzejmość, cierpliwość, wspaniałe poczucie humoru, miła i pogodna postawa wobec pacjenta. Zdecydowanie brakuje takich lekarzy jak Doktor Dominika.

Wspaniała kobieta! Leczę

Wspaniała kobieta! Leczę się u Pani doktor już od dłuższego czasu. Oprócz profesjonalnego podejścia do tematu, bardzo pozytywnie odbieram optymistyczne nastawienie i szczery, niewymuszony uśmiech, który pojawia się na twarzy Pani Doktor podczas każdej wizyty...to bardzo dobrze wpływa na moje nastawienie do terapii. Dziękuję losowi, że trafiłam właśnie do Pani Doktor Dominiki.

Pani Doktor to bardzo dobry

Pani Doktor to bardzo dobry lekarz. Charakteryzuje ją sumienne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo mi pomogła w najgorszym dla mnie momencie. Bardzo dziękuję!

Piotr Zdecydowanie

Piotr
Zdecydowanie potwierdzam pozytywne opinie o Dr Paradowskiej! To profesjonalna i bardzo rzeczowa Pani Doktor. Jej opanowanie i spokój udziela się pacjentowi.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania